KANE II ( Tren soygunu ) cizgi roman haftaya satışa çıkıyor.

Başlatan celal, 15 Ocak, 2022, 18:58:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celal

KANE ( Tren soygunu ) cizgi roman haftaya satışa çıkıyor.

Hepinize merhaba. Nihayet KANE resimli romanım (Hiç bir yerde basılmamış olan ) basıldı,haftaya satışta.

http://www.celalkandemiroglu.com/

aa

Esse Gesse Hayranı...

KenParker

Hayırlı olsun. Gördüğüm kadarıyla sıvama sert kapaklı ve büyük frankofon ebatlarında. Mis.

DAMPYR

Kinowa59

kırkambar

Hayırlı olsun. Kitabevlerinde, ya da ÇR dükkanlarında bulabilecek miyiz? Bir de Biyonik Zühtü'yü bir kitap halinde yayımlamayı düşünüyor musunuz? Güzel bir nostalji olurdu.

rumar80

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Hayırlı olsun. Örnek sayfa paylaşmanız mümkün mü?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

celal

KANE Western çizgi romanı Almanya, Hollanda ve Fransa'dan sonra şimdide Türkiye'de...
"KANE-Ten Soygunu"
Avrupa'da yayınladığı yıllarda "Bluberry", "Comanche", "Durango" ve "Buddy Longway" ile raflarda yarışan vahşi batının aykırı karakteri KANE'in Avrupa'da hiç yayınlanmamış macerası...
Üstad Celal KANDEMİROĞLU'nun bu muhteşem eseri Post ve Post Yayıncılıktan sizler için çıkıyor...
64 Sayfa,  135 gr kuşe tamamı renkli 22 x 30 büyük boy ve hard cover olarak basılan bu esere ön satış ile 150 TL yerine 120 TL'ye herkesten önce ulaşmak için 0 532 611 26 89 nolu telefon ile irtibata geçebilir ya da facebook yolu ile Kurtuluş Ayyıldız'a özelden mesaj atarak bu esere sahip olabilirsiniz...

Draka

Hayırlı olsun. Sayfası 2 TL gibi bir fiyat çıkmış.  :o

Vassago007

Hayırlı olsun abi, Kurtuluş abiye nice zaman önce 1 tane ayırttırmıştım ulaşmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Devamının gelmesi dileğiyle.

celal

Cocuklar,her seyden önce ilginize tesekkür ederim.

Bu resimli romana bir seneden fazla emek verilmistir..Boyanmasi bilgisayar ile degil,guaj ve akrilik ile yapilmistir.Su son Türkce hazirligi bile bana ve Kurtulus arkadasima en az iki aya mal olmustur.
Kitabi ince ucuz dayanıksız basip daha ucuza mal edebilirdik.Ama koleksiyon yönü agir basan ve kutuphanenizde yer alacak bir eser olsun istedik.En kaliteli kagit ve cilt ile hazirladik.

Ilgilenen olursa memnuniyetle Kurtulus sizlere yardimci olur..Insallah seneye KANE ilk versiyonunu extended sayfalarla cikaracagiz.Hatta 3. kitabin kurgusu bile hazirlandi.

Saygilar.

Siparis 0 532 611 26 89  Kurtulus Ayyildiz

Gabby

kharon

harika haber , umarim beklenen talep olusur ve gerisi de gelir.

hayirli olsun