All of Us Are Dead (2022, 12 Bölüm)

Başlatan DAMPYR, 09 Şubat, 2022, 12:58:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Yıl oldu 2022 Zombi türü diziler hala devam ediyor puanı da baya iyi tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Gerilim
Puan: 8.8 şimdiye kadar 1 sezon yayınlanmış yayınlanmaya da halen devam ediyor.Adını Kolejde Dehşet  koyabilirlermiş Bu türü sevenlere Tavsiye ediyorum

Konusu: All Of Us Are Dead, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalan bir grup öğrencinin hikayesini konu ediyor. Bir zombi virüsü bir okulu hızla etkisi altına alır. Virüs öğrencilerin bir kısmını yok ederken, sağ kalan öğrenciler, hayatta kalmak ve okuldan kaçmak için birlikte savaşır.

hanac

Başladım. Çok olumlu geri dönüşler aldım izleyenlerden.

V

Başladım ve bir kaç günde bitirdim..Zombi mitolojisine Kore katkısı bu dizi ile de genişliyor. Kingdom'u da çok başarılı bulmuştum..
Özellikle dar mekan olsun-geniş mekan olsun görüntü yönetmenliği hayli başarılı.. Özel efektler ve makyajlar da öyle.. Kore dizilerinin bir saate yaklaşan bölüm  sürelerinin sebep olduğu boş muhabbet hastalığı bu diziye de sirayet etmiş maalesef..

Genel itibarıyla notum 8/10..
"İstemem,eksik olsun.."

Mrtekin

Aynen. Boş muhabbetleri geçersek, aksiyon olarak gayet başarılı. Janra yeni bir şey kattığı söylenemez ama ciddi bir emek sarfedilmiş.
They drew first blood...

DAMPYR

Koreliler Zombi konusunda gayet başarılılar ,Gene onların çektiği ''Zombi Ekspresi'' Filminide nefesimi tutarak izlemiştim.Diziye gelince tüm sezonu izledim Gayet başarılı Buldum Özellikle Aksiyon sahneleri çok güzeldi.Evet Muhabetlere gelince onlar var ama karakterleri tanıma açısından önemli olduğunu düşünüyorum Aksiyonsa her bölümde yeterince vardı dizi sıkmadan izlenebiliyor..

Pulluk

Walking Dead'in ders alması gereken bir dizi. Hataları var mı? Hem de çok var ancak temposu bir an bile düşmüyor ve en azından kendi mantık çevresinde zombilerin de gayet yeterli bir açıklaması da var.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

hanac

4. bölümdeyim, keyifle izliyorum.

Allah kore dizilerini başımızdan eksik etmesin.  ;D

Orontes81

ilk bölümü izledim pek sarmadı..Kingdom'u bekliyorum , zombi konusunda bayağı iyiydi..

hanac

8. Bölüm de bitti, gittikçe güzelleşiyor sanki.

hanac

Diziyi bitirdim, finali de beğendiğimi söylemeliyim.

2. sezon gelebilir ama gerek yok, bu haliyle bırakmak en iyisi gibi.

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 14 Mart, 2022, 09:39:21
2. sezon gelebilir ama gerek yok, bu haliyle bırakmak en iyisi gibi.

2. sezon onayı almış.