Hatalı Baskılar

Başlatan alan ford, 10 Temmuz, 2010, 15:48:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

İkmal İstasyonu'nun ana sayfasından alıntı..

İnce eleyip sık dokuyalım derken Julia'nın 126. sayfası yerine iki adet 127 numaralı sayfa basmışız..

Kitabı yayına hazırlayan Mert ile matbaacı Ahmet'e huzurlarınızda teşekkür eder sizlerden de özür dilerim.

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Fuat bey bunu yazarken, bizim alan (!) arkadaşlardan neden ses yok? Dostlar o kadar Julia Julia dedik. Dedik te almadık mı? Sonra istemeye yüzümüz olmayacak.
   Ben haftaya alıyorum beşini de bu arada. Okumam bir hafta gecikecek ama.... Sözümüzü tutarız.

tommikser

Valla ben ilk gün poşetleri kendim açarak aldım sadece gizli yüz gelmemişti onu alamadım artık Thor falanla beraber.Ben aldım para mara kalmadı ama sözümü tuttum darısı diğer arkadaşlarıma  ;D

altay1944

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 23 Nisan, 2011, 21:45:15

İkmal İstasyonu'nun ana sayfasından alıntı..

İnce eleyip sık dokuyalım derken Julia'nın 126. sayfası yerine iki adet 127 numaralı sayfa basmışız..

Kitabı yayına hazırlayan Mert ile matbaacı Ahmet'e huzurlarınızda teşekkür eder sizlerden de özür dilerim.

Henüz almadım voltoyu bekliyordum ama hatalı ise bu durumda ne yapılacak.?Tüm baskılar aynı durumda mı?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

mcyz

Julia hard cover bekliyoruz abi :). Onu da görelim de sonra aklımız kalmasın.

Brendon, Caravan aldık okuduk bile  :).

V

Ben de hard coverı bekliyorum.Arada 8 lira fark var.Hatalı baskıları
düzelteceklerdir herhalde.Matbaanın sorumluluğunda çünkü..
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Face yazılandan anladığım kadarıyla sadece o sayfayı ayrı verecekler.

V

Alıntı yapılan: gunessemerci - 23 Nisan, 2011, 22:40:28

Hard Coverı almak farz oldu yani..
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Bende çıkan tüm sert kapaklar var ama bunu nedense almadım neden acaba?

rumar80

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 23 Nisan, 2011, 22:47:08

Prensiplerden vazgeçmeyelim!!!!  Softcover'a devam

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Nisan, 2011, 23:01:12
Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 23 Nisan, 2011, 22:47:08

Prensiplerden vazgeçmeyelim!!!!  Softcover'a devam

Albümü hala görmedim ama öncülleriyle aynı formattaysa normal kapağı alacaktım... Ancak bile bile baskı hatası olan bir kitabı da yayınlamamak gerekirdi bana kalırsa! Zaman zaman oluyor bu şekilde hatalar. Benzer bir durum Planet Hulk da ortaya çıktığında Gerekli Şeyler yayının çıkışını öteleyerek sorunu çözme, problemsiz albüm çıkarma yoluna gitmişti. Açıkçası 1001Roman'dan da böylesi sorumlu yayıncı anlayışını beklerdim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

1001roman

Arkadaşlar,
Her nedense yanlış anlaşılmalar sadece sizin forumunuzda oluyor.Ne demektir " bile bile ",hangi kendini bilmez ve saygısız yayıncı böyle bir şey yapar ? En azından 1001 roman YAPMAZ !Facebook ve İkmalistasyonu'nda yazdıklarımı tenezzül edip okuyun da ondan sonra yorumlarınızı yapın.
İlk basılan soft cover seride olan hatayı hard cover'da tekrarlamayalım diye yeniden bastırıyoruz.O yüzden piyasaya çıkışı önümüzdeki haftayı bulacak...
Kime yazıyorum ben bunları acaba Lami bey ?
Fuat AKTÜRE

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 26 Nisan, 2011, 14:36:00
Benzer bir durum Planet Hulk da ortaya çıktığında Gerekli Şeyler yayının çıkışını öteleyerek sorunu çözme, problemsiz albüm çıkarma yoluna gitmişti.
Açıkçası 1001Roman'dan da böylesi sorumlu yayıncı anlayışını beklerdim...

Özgür bu hata dağıtım yapıldıktan sonra farkedilmiş.

Bu arada satışlar da yapılmış, yani geç kalınmış.

hanac

Alıntı yapılan: 1001roman - 26 Nisan, 2011, 14:45:51
Arkadaşlar,
Her nedense yanlış anlaşılmalar sadece sizin forumunuzda oluyor. 

Valla, ben sizin adınıza bir açıklama yapmaya çalışıyordum ama geç kaldım.

Bu şikayetin forum ile ne ilgisi var anlamadım, diğer forumlarda olmuyormuş.

Hemen forumu suçlayın, hatalı baskıda bizim suçumuzdur belki.

Diğer forumlarda neler yazıldığını da çok iyi biliyoruz.

tommikser

Valla bence bu kadar kusur olur.Sonuçta işin mutfağı gerçekten sıkıntılı.Geçen Mert ile konuştum onunda morali bozuktu.Bilerek olsa hata olmaz kasıt olur zaten.Ha ben aldım hatayı da okumadığımdan Fuat abi yazınca gördüm.Bence oldukça nazik ve mahçup bir yazıydı.Fuat abi sende bu kadar kızma canım.Sizin hata yaptığınız gibi bizde yapıyoruz.Olabilir.

Allah yapımı olan nesneler bile hata verirken zamanla,çıkan bir kitapta hata olması çok değil.Olmasa iyi olurdu.Ben Mert'in moralinin bozulmasına üzüldüm.Çocuk sonuçta bu işte yeni vede yaptığı işte hata oldu.Sonuçta onunda canı sıkıldı.

Fuat abi bir serzenişte sana bulunayım.Bizim forumda hata yapar.Yanlış anlar.Fakat birşey var ilk çıktığı andan itibaren yere göğe koyamayan ve onlarca mesaj atan onlarca kişi de var.Bence bunları okuyupta genelleme yapsan daha iyi olurdu.Sonuçta bu yazıları okuyup okadar kişi aldı ki ben biliyorum.Amacımız sen dahil hiç bir yayıncıyı kızdırıp gücendirmek falanda değil.Ama emin ol sanırım aldığın olumlu yazıların 10 katını bizim sitede bulabilirsin.Hepimizi yüzyüze biliyorsun.Kimse seni tanıyıp seni üzerecek ve moralini yerle bir edecek şeyler dememeye çalışıyor.Bu kadar sinirli olma kendine zarar abicim.

Sevgi ve saygılarımla Güneş...