Ana Menü

DISNEY PLUS

Başlatan Nightrain, 29 Mart, 2022, 12:38:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Disney Plus, 14 Haziran'da ülkemize geliyor. Aylık 34.90 TL, yıllık 349,90 TL olacakmış.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

O zamana kadar Obi-Wan Kenobi'nin ilk 4 bölümü yayınlanmış olacak. Diziyi illegal yollardan izlemek istemiyordum, biraz sıkacağım dişimi.

Saint2

Ben de bekleyeceğim.

Mrtekin

Bugün faaliyete geçti, işte olduğum için içeriğe bakamadım ama bir Pixar manyağı olan oğlum çok beğendi.

Acaba "Ducktales" ya da "Darkwing Duck" var mı ya? ;D Yeni nesil bilmez de bunları.
They drew first blood...

kırkambar

Bunları göremedim. Çocuklar için komedi dizisi Bir Çift Kral da Disney'indi sanırım, ama o da yok. Yine de içerik fena değil.

Nightrain

Kayıt olmama rağmen bana mail gelmedi. Bir çok kişiye gelmemiş. Desteğe bağlanmak imkansıza yakın.

Tuco Ramirez

Bu Donald duck, goofy ve Mickey mause un Klasik eski çizgi filmleri yok mu? Ben en çok bunlar için abone olmak istiyordum. Bir de şu Mary popins gibi lassie gibi klasik aile-çocuk filmleri.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 14 Haziran, 2022, 22:41:11
Kayıt olmama rağmen bana mail gelmedi. Bir çok kişiye gelmemiş. Desteğe bağlanmak imkansıza yakın.

24 saat içinde gelecek olması lazım herkese. Ben geçen pazar gecesi e-mail vermiştim. Bu sabah 07'de gelmişti link. Bana hemen geldi. Ama geç gelen veya hala gelmemiş olanda var.

rumar80

Beklentilerimi karşıladı. Hem Disney yapımları, hem de diğer yapımlar oldukça güzel. Benim için sürpriz yapımlar bile var. Herkese keyifle izlemeler.

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 15 Haziran, 2022, 01:04:00
  24 saat içinde gelecek olması lazım herkese. Ben geçen pazar gecesi e-mail vermiştim. Bu sabah 07'de gelmişti link. Bana hemen geldi. Ama geç gelen veya hala gelmemiş olanda var.
Gelmedi hâlâ. Fazladan kayıt yaptıran bir arkadaşım sayesinde indirimli abonelik aldım. Dün tam 2 saat canlı desteğe bağlanmaya çalıştım ama nafile.

Pulluk

Dün sabah 7.38'de indirim linkinin de mail olarak gelmesiyle birlikte 4 kişi olarak hesap açtık.  Altın Kızlar ve Muppet Show gibi klasikleri de görmek güzel bir sürpriz oldu doğrusu. Şu an için tek büyük eksiği altyazı boyut ve rengini değiştirememek bence.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

pizagor

Alien falan gördüm sanki, heyecan yaptım :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kırkambar

Alıntı yapılan: BulentT - 15 Haziran, 2022, 13:24:18
Dün sabah 7.38'de indirim linkinin de mail olarak gelmesiyle birlikte 4 kişi olarak hesap açtık.  Altın Kızlar ve Muppet Show gibi klasikleri de görmek güzel bir sürpriz oldu doğrusu. Şu an için tek büyük eksiği altyazı boyut ve rengini değiştirememek bence.
Aslında altyazı boyutu ve rengi ayarlanabiliyor. Sağ üstte altyazı seçeneğinin içine girdikten sonra yine sağ üstte ayarlar simgesini seçiyorsunuz.

yidar

ön lansmanda kaçırdık mail yazıp kayıt olmadık fazla olan varsa paylaşırsa indirimden yararlanmak adına bizde üye oluruz forumdaslar