El Muerto

Başlatan dean, 26 Nisan, 2022, 09:33:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Sony El Muerto filmi duyurdu. Başrolünde Rapçi Bad Bunny olacak. Filmin vizyon tarihi 12 Ocak 2024. El Muerto'nun tamamen Bad Bunny popüler diye yapılan bir film olduğunu söylemek mümkün. Ne yazar var ne yönetmen var ama oyuncu bile olmayan bir başrol var. Tam Sony'ye yakışan işler.

Nightrain

Koptum. Sony harbi kafayı yedi. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Sabırsızlıkla bekliyorum.

dean

Alıntı yapılan: hanac - 26 Nisan, 2022, 10:11:53
Sabırsızlıkla bekliyorum.

O zaman sevgili hanac'tan karakterin ne kadar derin ve anlamlı olduğuna dair ayrıntılı yazılar bekliyoruz  :) Filmin vizyon tarihine kadar El Muerto'nun çizgi roman dünyasına etkisi, popüler kültürdeki yeri, Sony evreni için önemi, Spider-Man ile olan ilişkisi gibi konularda çok ama çok derin incelemelerle 12 Ocak 2024'e kadar bu heyecanı sıklıkla bizle paylaşırsın umarım  :)

Nightrain

Bu proje ile birlikte, SUMC gelmiş geçmiş en iyi evren olacak. Feige şimdiden panik yapmış diyorlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: dean - 26 Nisan, 2022, 11:26:06
  O zaman sevgili hanac'tan karakterin ne kadar derin ve anlamlı olduğuna dair ayrıntılı yazılar bekliyoruz  :) Filmin vizyon tarihine kadar El Muerto'nun çizgi roman dünyasına etkisi, popüler kültürdeki yeri, Sony evreni için önemi, Spider-Man ile olan ilişkisi gibi konularda çok ama çok derin incelemelerle 12 Ocak 2024'e kadar bu heyecanı sıklıkla bizle paylaşırsın umarım  :)

Beni izlemeye (okumaya) devam edin.  ;D

El Muerto Sevenler Derneği bile kuracağız forumda.