Tuvofi - Cihan Kılıç (İthaki)

Başlatan TKnKT, 01 Eylül, 2022, 16:45:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TKnKT

Tuvofi

Yazar & Çizer: Cihan Kılıç
Boyut: 16,5 x 24 cm
Sayfa Sayısı: 80
Kapak Türü: Karton Kapak
Kağıt Türü: 80 gr. Holmen Renkli
Çıkış Tarihi: Eylül 2022
Etiket Fiyatı: 55₺

Tanıtım Metni: Tuvofi henüz 22 yaşında, üniversiteyi bitirmek üzere olan başarılı bir gençtir. Ancak eğitimini aldığı mesleğin değil başka bir dünyanın, daha renkli bir hayatın hayallerini kurmaktadır. Kahramanımız bu yolda birçok engelle karşılaşacak olsa da başına gelen kötü olayların değiştiremediği ruh güzelliği, iyiliği ve vicdanı ona kendisi için doğru olanı bulmakta yardımcı olacaktır...
"The man who opens topics faster than his shadow"

yidar

Daha önce basıldı mıydı acaba yoksa ilk kez mi bilgisi olan varmı rica etsem

gevheri

Alıntı yapılan: yidar - 01 Eylül, 2022, 22:30:52
Daha önce basıldı mıydı acaba yoksa ilk kez mi bilgisi olan varmı rica etsem
Yanılmıyorsam albüm olarak ilk kez basılıyor.

yidar

gevheri

TKnKT

Popüleritesinin zirve yaptığı dönemde, instagramda karakter için bir sayfa açılmıştı. Karakterin hikayesi bir nevi gerçek olmuştu. Karşılaştığım her beyaz fonda karakteri görüyordum. Şimdi bu şekilde hikayesinin toparlanarak kitaplaşması beni ziyadesiyle mutlu etti. Geceyi keyifli bir okuma ile kapatmak adına ben de kitabı soluksuz bitirdim. Tanışmayanlarınız varsa ziyadesiyle keyifli bir karakter, şans vermenizi öneririm. 

Cihan Kılıç zaten üretkenlik ve içerik performansı ile nezdimde çizgi dünyamızın göz bebeği. "Ve Sinem 3" de pek yakında 1. ve 2. kitabın tekrar basımları ile birlikte geliyormuş, ilgilisine duyurmuş olayım.
"The man who opens topics faster than his shadow"