Weird Myths: Tuhaf Hikayeler ve Mitler - Ozan Bilaloğlu (Presstij)

Başlatan TKnKT, 08 Ekim, 2022, 17:30:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TKnKT

Weird Myths: Tuhaf Hikayeler ve Mitler

Yazan/Çizen: Ozan Bilaloğlu
Yayın Tarihi: Ekim 2022
Sayfa Sayısı: 56
Kağıt: 140gr. 1. Hamur
Boyut: 16 x 21 cm
Etiket Fiyatı: 48₺ (250 Limitli-HC: 132₺)
Tanıtım Metni: İlk sayfasını çevirdiğiniz anda panellerin akışına kapılıp garip bir aleme dalacağınız "Weird Myths: Tuhaf Hikayeler ve Mitler" Amerika ile neredeyse eş zamanlı olarak Türk okuyucusu ile buluşuyor. Ozan Bilaloğlu'nun yarattığı dünya olan Weird World'de bildiğimiz mitlerin bambaşka bir bakış açısıyla yorumlanmasına şahit oluyoruz. Ozan Bilaloğlu sessiz çizgi romanın sayılı örneklerinden olan bu eser ile çizgi roman türünün sınırlarını zorluyor. Weird Myths kısa kısa hikayeler ile sizi daha önce deneyimlemediğiniz bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.

Örnek Görseller:
[spoiler] [/spoiler]
"The man who opens topics faster than his shadow"

battlehammer

TKnKT

Alıntı yapılan: battlehammer - 08 Ekim, 2022, 18:05:45
İlk görüşte beğendim, hemen sipariş veriyorum ben.

Sarkazm tutkunuz ve çizgi roman sevdanız muhteşem bir eşleşme.
"The man who opens topics faster than his shadow"

battlehammer

Alıntı yapılan: TKnKT - 08 Ekim, 2022, 18:17:42
    Sarkazm tutkunuz ve çizgi roman sevdanız muhteşem bir eşleşme.

Ahaha yok, gerçekten beğendim örnek sayfaları. Kredi kartı rahatlayınca 4 gün sonra bir iki diğer kitapla birlikte alacağım Presstij'den.

battlehammer

Bugün Presstij kargosuyla birlikte bu da geldi. Öncelikle beklediğimden kısaymış. Diğeri pahalı olduğundan  standart versiyonunu aldım. Basit çizimlerle, son derece sınırlı kurallar çerçevesinde hikaye anlatmaya çalışmayı özellikle seviyorum, uzun uzun incelerim sanırım her kareyi. Bu kadar imgesel bir şeyle ilgili nasıl yorum yapacağım şu an bilemiyorum ama mümkünse okuduktan sonra da biraz üzerine konuşmak istiyorum. Yazacağım bir iki güne.