Conan Klasik Maceralar Dizisinin Devamı Gelsin Artık…

Başlatan Kagan, 02 Ağustos, 2010, 16:20:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Kesinlikle devam etmeli. Yeni nesil (bende onlardan biri olarak yazıyorum) siyah beyaz çizgiromana pek sıcak bakmıyor sanki. Bu bakımdan renkli oluşuyla da genç nesli çizgiromana çekebileceği düşüncesindeyim.

alan ford

katılmadığım bir tespit. Yeni nesil en çok siyah beyaz mangaları okuyor gibi. Bunun ötesinde siyah beyaz renkli falan değil sanki önemli olan , nasıl hikayeler anlattığınız. Siyah beyaz BCVK serisini sevmeyen birinin renkli BC'ları seveceğine pek ihtimal vermiyorum.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

connyapku

connyapku

haysat

Diğer seri yayınlanmaz iken,King Conan'ın  hiç şansı yok gibi.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

s.b

Aslında Kral Conan'ı  yayınlamak yeni yayıncımız İlyas beye yakışır.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

bilgin

Lal 'den ne haber ??? Hala Conan sayılarını bekliyoruz.Sanırım derin uykudalar...

kalidor

Alıntı yapılan: bilgin - 18 Eylül, 2013, 17:08:47
Lal 'den ne haber ??? Hala Conan sayılarını bekliyoruz.Sanırım derin uykudalar...

Hocam Lal'i mi kaldı, Conan'ı şu an isteseler de basamazlar. Çünkü Türkiye'de Conan'ın (Dark Horse) yayın hakları Marmara Çizgide. Lal'in yöneticileri bir nevi lal olduklarından iletişim sıfır tabi. 
Crom! Ölüleri Say...

connyapku

connyapku

kalidor

Kapaklar güzelmiş. Hasat Zamanı ve İmparatorluk Yolu. Demek bizdeki İmparator Conan 8. ciltte başlıyor. Şunları renkli okumak vardı bi de...  :-\
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Hakikatten güzel kapaklar Emre yeni yayınevi ile, bu serilere de el atarsa iyi bir iş yapmış olacak.
Darkwood Sakinleri..

doktor1881

Ya kim yayınlayacaksa yayınlasın Yoksa kara büyü yapıp Conanı çağırıp yayıncılara yollayacağım :o :o :o

Nightrain

Marmara umarım Conan'ın teliflerini başka bir firmaya devreder. Bi ara Sırtlan Kitap SSOC'leri basacak falan dendi, bilgisi olan var mı?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

The Chronicles of King Conan aslında biz de basılabilir. Sonuçta 55 sayı sürmüş. Şuan yurtdışında 8.cilt ön siparişe açıldı. Max. 3 cilt sonra tamamlanacak.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"