Büyülü Dükkan - Kadıköy

Başlatan Kagan, 02 Ağustos, 2010, 18:39:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ravengelus

Anladım :) Ziyaret etmek gerekiyor demek ki.

Sinan Başak

Kazık yenmez, samimi ve içtendir

Saint2

Bir terslik olmazsa cumartesi ben de gideceğim...

Hasancığımı çok özledim, keşke o da gelse...   ;D ;D ;D

Gambit

Bu aksamustu bir 15 dakika ugrayabildim yanina, cok memnun ayrildim her zaman ki gibi, tesekkurler Ilyas dostum

hennessy

Alıntı yapılan: Saint2 - 04 Ocak, 2012, 23:30:50
Bir terslik olmazsa cumartesi ben de gideceğim...

Hasancığımı çok özledim, keşke o da gelse...   ;D ;D ;D

Bizi özleyen yok olmadı sinan baba :( illa karizmatik admin mi olmamız lazım bekliyoruz senide :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dursar

İlyas bey vallahi şimdi istanbulda olmayı istedim sohbet ve çizgi roman görselleri için

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: dursar - 04 Ağustos, 2012, 12:44:33
İlyas bey vallahi şimdi istanbulda olmayı istedim sohbet ve çizgi roman görselleri için
Başımız gözümüz üzerine. Dükkan senin abi

Nightrain

İstanbul'da olsam, benim de ilk uğrayacağım yer. :'(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Duydum ki comicsler de yakında geliyormuş???

yunusmeyra

o zaman her derde deva "aspirin" gibi olur dükkan..hayırlı işler ve bol müşteriler,İlyas..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

caretta

İlyas Erkul'un 'Büyülü Rüzgarı' konumu,çeşitliliği,fiyatları,sahibinin sıcaklığı ile çizgi roman satıcıları arasında kendini
farklı bir yere koyduruyor.

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: caretta - 04 Ağustos, 2012, 18:23:31
İlyas Erkul'un 'Büyülü Rüzgarı' konumu,çeşitliliği,fiyatları,sahibinin sıcaklığı ile çizgi roman satıcıları arasında kendini
farklı bir yere koyduruyor.
atilla abim o senin teveccühün tsk. ederim .
orjinal comicslerde gecikme soz konusu buyuk ihtimal bayram sonrası elimizde olur bundan sonrakilerde olmayacagını ümit ediyoruz ilerleyen zamanda elimizden geldiğincede arttıracağız yabancı bölümünü...

rumar80

Ülkemizde orjinal comics satan dükkanların artması aradığımız sayıların kolayca bulunmasına da yardımcı olacaktır. Hayırlısı olsun.

darkwood

Bu güzel ve ferah çizgiroman dükkanında her zaman küçük büyük birçok çizgiroman severi bir arada görmek mümkün.
İlyas'ın güzel sohbetleri ve misafirperverliği yanında yerli ve yabancı çeşit çeşit çizgiromanları bir arada görüp incelemek, onların büyüsünü hissetmek gerçekten büyük bir keyif.
Çizgiroman'ın merkezi Kadıköy de ve yurdun dört bir yanında, böyle güzel mekanların çoğalması dileğiyle...  :)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Her ne kadar orada olamasakta İlyas her daim kargolarıyla anadoluyada yetişiyor.Ama İstanbula gelirsem bir çayını içmek için oraya mutlaka uğrayacağım.... :D :) ;)