3 Büyük Marvel Karakteri...

Başlatan gamlıbaykuş, 13 Ağustos, 2010, 15:33:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Silver surfer ve fantastik dörtlü yazan beni.Benden baska kim diyecek bakalim:)

hanac

Arkadaslar bizde pek taninmasa da Deadpool da çok önemli bir karakterdir.

1991 yilinda ilk defa ortaya çikan bu karakterin 2011 de yayinlanacak olan film ile TR de de patlama yapacagina inaniyorum.

Yani Deadpool diyenler "diger" seçenegini isaretlesin lütfen.  :)

Ryan Reynolds Deadpool rolünde

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 13 Ağustos, 2010, 17:51:47
Arkadaslar bizde pek taninmasa da Deadpool da çok önemli bir karakterdir.

1991 yilinda ilk defa ortaya çikan bu karakterin 2011 de yayinlanacak olan film ile TR de de patlama yapacagina inaniyorum.

Sunu da isterim, bunu da isterimlerimden biri de Deadpool...

90'li yillarla birlikte çizgiromani sattiran unsur olarak Wolverine'nin bir sürü ana serinin hikayelerinde yardimci karakter olarak yeraldigina dikkat etmissinizdir... Bu durum 2000'lerin basina kadar geçerliligini korudu...

Son birkaç yildir ise onun yerini Deadpool aldi... Artik biliyoruz ki kapakta Deadpool varsa o sayinin iyi satacagindan emin olabiliriz...

Hasan'in tespitine tamamen katiliyorum, bu çok konusan karakterle Türkçe albümlerinde bulusacagiz gibime geliyor...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

"Karakter yapilari "ile ayaklari yere basan,soluk aldiklarinii,aci çektiklerini,mutlu olduklarini,asik olduklarini,yemek yerken,kusarken
vs.gördügümüz Spider Man,Wolverine ve Fantastic Four benim tercihlerim..
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Alıntı yapılan: judas2099 - 13 Ağustos, 2010, 20:41:00
...Spider Man,Wolverine ve Fantastic Four benim tercihlerim..

Birebir ayni tercihleri yapmisiz sevgili judas :)

Bunlar için de istiyoruz, bekliyoruz hareketi baslatalim diyecegim ama halihazirda ikisi yayinlaniyor...

Ama Fantastik Dörtlü neden olmasin, Alfa döneminden itibaren ne de güzel olur...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

Ekip halinde çalisan kahramanlar içerisinde Fantastik Dörtlü her zaman tercihim olmustur.
Simarik Johnny,sempatik,uyangaç Benjamin,dehalarin en esnegi Reed ve güzelligini  görünmez kilabilen Sue..
Sirf Galaktus,Silver Surfer,Hulk ve tabiki Dr.Doom'la olan enfes maceralari için bile istemeye deger bir çizgi roman..

"İstemem,eksik olsun.."

kahramanlarsinemada

Oylarim Spiderman, Wolverine ve Daredevil'e gitti.

Huma

Thor, Spidey, Wolverine dedim ben...

Tarkan Kurt

Spider Man,Wolverine ve Fantastic Four  ;)

Lami Tiryaki

aaciltan

Ben Marvel kahramanlarini pek sevmiyorum ama içlerinde en sicak baktiklarim öncelikle tabii ki Spiderman, sonra Fantastic Four ve en son da Silver Surfer....

aaciltan

Ayrica;
Bu listelemede Superman'in olmamasina da anlam veremedim dogrusu...
Onun kadar eski, onun kadar saglam kurgulu, onun kadar dünya çapinda sevilen ve taninan bir "gerçekten"süper kahramanin bence bu listede tartismasiz bir numara olmasi gerekiyor...

V

Alıntı yapılan: aaciltan - 14 Ağustos, 2010, 22:59:35
Ayrica;
Bu listelemede Superman'in olmamasina da anlam veremedim dogrusu...
Onun kadar eski, onun kadar saglam kurgulu, onun kadar dünya çapinda sevilen ve taninan bir "gerçekten"süper kahramanin bence bu listede tartismasiz bir numara olmasi gerekiyor...

"Marvel"le sinirlandirma yapilmis Ahmet Bey.DC kahramani oldugu için listede yok Süpermen.Marvel'den de çok eksik var tabiki.

Sadece klasik Marvel karakterlerinden sevdiklerini ve yayinlanmasini istediklerini oylamaya koymus sevgili "Gamlibaykus"umuz..
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Alperen

Amerikada konustugum bir cizgiroman dukkani sahibi Orumcek Adam ve X-men oldugu muddetce Marvel var olacaktir demisti, Ben Orumcek Adam, Wolverine ve Gumus Kayakci'yi sectim. Hosca kalin.