3 Büyük Marvel Karakteri...

Başlatan gamlıbaykuş, 13 Ağustos, 2010, 15:33:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Son yıllarda Avengers'a biraz ağırlık verir gibi olsa da bence Marvel'in ağır topu X-men ve ailesidir.
  Bu aralar X-men'de atak yapmaya çalışıyorlar tekrar.
Ayrıca nightcrawler'i bu bağlamda öldürdüler. :'(

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Gamlibaykus merhaba,

Punisher'in oy sayisi sifir.

Senin oyun nereye gitti.  :)

kafkaesk

Suanki X-Men serisine hatta neredeyse tüm Marvel evrenine çok ama çok saçma buldugum bir biçimde vampirleri dahil ediyorlar.
Kendi adima açikçasi Marvel'da en okunasi buldugum seriler New Avengers, Amazing Spider-Man, X-Factor ve X-Men idi.
Bu hamleden sonra sanirim bir süreligine sadece X-Factor ile devam edecegim.

Spidey, Deadpool ve Madrox benim 3 büyük Marvel karakterim  ;D

rumar80

Vampir olayı bana da baştan çok anlamsız geldi. Ama yine de bir şans vereceğim. Trade'ini bekliyeceğim. Bu arada vampir olayı ile birlikte Blade, Elektra ve Spider Man de olaya katılacakmış.
   X factor konusunda ise çok haklısın. Daha yeni bir iki trade'ini aldım. Peter David süper yazmış. Çok farklı bir dünya. Bir deneyin. Nasıl olsa yayınlanmaz.  ;)

Alperen

Blade'de bence Mutant. Bu yuzden Namor gibi X-men'e dahil olmasinda bir sakinca gormuyorum. Senaryolarin ilginclesebilecegini dusunuyorum.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hanac - 15 Ağustos, 2010, 18:12:47
Gamlibaykus merhaba,

Punisher'in oy sayisi sifir.

Senin oyun nereye gitti.  :)

Thor, Captain America ve Punisher benim yayinlanmasini istedigim karakterler sadece... Oylarimi Spiderman, Wolverine ve Thor'a verdim. Punisher o yüzden yok...

rumar80

Alıntı yapılan: Kagan - 15 Ağustos, 2010, 18:21:07
Seçenekler arasinda Conan yok...

Bu anket Marvel Universe diye de adlandirilan süper kahraman evreni ile sinirli. Aslinda çesit göründügünden de çok ama en önemliler burada

pizagor

Bu oylamada dikkatimi çeken bir nokta var arkadaslar...

Örümcek Adam oy kullanan 23 kisiden illaki bir oy almis görünüyor...

Ey yayinci adayi, süphen olmasin seviyoruz duvar sürüngenini, essential serisini isitiyoruz, ne duruyorsun!!!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Essential demek eski Bilka yayınlarının o doyulmaz Örümcek Adam'larına dönmek demek.
  Hayal etmesi bile mükemmel. Tam bu nedenle Essential'ları tekrar toplamaya başladım. O eski güzel maceraları tekrar okuyabilmek için.
  Daha önce "eski comics" başlığında da eski maceraların daha güzel olduğunu düsündüğümü yazmıştım zaten.

gamlıbaykuş

Essential'lerin güzelligine, hala okunmak istendigine biz de dikkat çekmeye çalisiyoruz ama bakalim iste...

gamlıbaykuş

gamlıbaykuş

Mister NO

Örümcek ağlarını örmüş ve fark atmış.  ;D  ;D

hanac

Bu eski anketi hatırlattığın için teşekkürler Mister No.

İsteyen Hulk'sa oyunu kullanabilir daha önce kullanmış olanlar oyunu değiştirebilir.