Tex Özel Cilt 35 Büyük Boy Yayınlansın Kampanyası

Başlatan caretta, 07 Eylül, 2023, 19:44:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SERFOR26

Zeljko

Alıntı yapılan: karlıova - 11 Eylül, 2023, 23:05:57Bu kadar kişi bu bölümü okuyup destek veriyorsa bırakalım biz bu sevdayı. Forumun eski canlılığı yok, herkes canından bezmiş zaten.

Forumun bu halini Resimli Roman'ın son zamanlarına benzetiyorum. Hızlı bir şekilde oraya doğru gidiyor gibiyiz...
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

hanac

Kampanyaya katılanlar son durum

1. karlıova
2. Kinowa59
3. Saki
4. gargaris
5. YzbVolkan
6. Zeljko
7. AU4
8. Nemo
9. eysude
10. gunes21
11. oguzeren
12. orhan şafak
13. Tuco Ramirez
14. sefik
15. piZagor
16. nihkor
17. KenParker
18. doktor1881
19. SERFOR26

hanac

Alıntı yapılan: Zeljko - 14 Eylül, 2023, 18:05:45Forumun bu halini Resimli Roman'ın son zamanlarına benzetiyorum. Hızlı bir şekilde oraya doğru gidiyor gibiyiz...

Teessüf ediyorum. Biz yazmaya devam edelim Sn. Obradoviç.

rumar80

Katılım ve paylaşım az olabilir doğru. Ama elimizden geldiğince forumu ayakta tutmak için uğraşıyoruz. Her gün dolu dolu olmasa da yeterince paylaşım devam ediyor. Umarım böyle de devam eder.
   Bu arada desteğin az olması kimseyi üzmesin ama bu sonuca bir çok faktör etki ediyor bence. Benim durumumda olay artık Tex, Zagor gibi bence eski fumettileri okumamam.

labirent

Büyükleri çok büyük küçükleri de çok küçük bastılar. Ortasını bulsalardı harika olurdu.

Tuco Ramirez

Büyükleri çok büyük bastılar derken, bu İtalya'daki basılan orjinal boyut idi. Çizimler bu boyuta göre çizildiği için küçük boyutta iyi durmuyor, sorun bu zaten. Kimse aylık seriye "büyük boy basılsın" demiyor mesela.