Brendon - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 22:18:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Ferzan'ın yazısından benim çıkarımım : bir an önc e Scalped'e başlamalıyım  ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

V

Alıntı yapılan: alan ford - 22 Kasım, 2014, 10:33:16
Ferzan'ın yazısından benim çıkarımım : bir an önc e Scalped'e başlamalıyım  ;)

O kadar övdük. Daha başlamadıysan hata.
"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

Brendon'ın son cildi okumaya başladım. Sonbahar Bebeklerinin Kralı adlı macera tek kelimeyle nefis! Genel olarak maceralardaki gereksiz melankolik havalardan pek hazetmem (malumunuz italyan yazarların ota *.oka melankoli katmada üstlerine yok). Ama bu maceraya tam dozunda katmış Chiaverotti üstad.

Gerçi öykü ve barındırdığı karakterlerin farklı mecralardaki kullanımlarına rastlamış olmanız kuvvetle muhtemel. Öykü tanıdık gelse de  Franzella'nın enfes çizgileri, Brendon maceralarında görmeye alıştığımız fantastik öğelerle bezeli sürprizleriyle, çok okunası maceralardan biri daha çıkmış ortaya.

Alınız okuyunuz 8)

Dünyayı kurtaran italyan ne çok konuşulmuş abi burda. Kendine ait bir sayfası yok sanırım :)

Neyse buyurun güzel bir çizim

hennessy

Lola Airaghi

İtalya'da en sevdiğim çizerin muhteşem yorumu yakında onun çizdiği bir Brendon odamın duvarında asılı olacak harika bir duygu....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Anjalı müthiş bir çizim her eve lazım.  8)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

darkwood

Hepsi çok iyi, 1-2 çizimde ben paylaşayım.

Darkwood Sakinleri..

hennessy

Lola Airaghi........................

hennessy

BRENDON WILL RETURN!.................Lady Lola Airaghi........................

Nemo

Murat abi,

Anja'li cizim cok guzel lady Lola'nin. Feysbuk'ta kiskaniyorum ikinizi :) Brendon, ozel sayi seklinde falan mi donecek acaba?
Özel Alfa Ajanı

hennessy

Alıntı yapılan: Nemo - 15 Nisan, 2015, 21:52:29
Murat abi,

Anja'li cizim cok guzel lady Lola'nin. Feysbuk'ta kiskaniyorum ikinizi :) Brendon, ozel sayi seklinde falan mi donecek acaba?

Kardeş Lady Lola dönüyor dedi Brendon obaaa dedik :) Yok ki senin gibi İtalyan cam soralım neyle dönüyor uşak diye :) Tabi ki kıskanacak sın benim gibi yakışıklı olunca :) Yakında belli olur nasıl döneceği.

Bu arada on aydır Anja ile birlikte bir çizim için peşinde koşuyorum hatunun hep ok diyor ama yeminliyim şimdilik susuyorum öyle bir yazı döşeyeceğim sabahı postaya verecek :)

Nemo

Bu savas demektir Murat abi :) simdi tum cazibemi kullanip feysbuk'tan yazicam Lola'ya  8)
Özel Alfa Ajanı

hennessy

Gerisi hikaye kardeşim................

hennessy

Alıntı yapılan: Nemo - 15 Nisan, 2015, 22:06:59
Bu savas demektir Murat abi :) simdi tum cazibemi kullanip feysbuk'tan yazicam Lola'ya  8)

Yaz bakalım :) yeter ki sen yaz. Ama dediğim gibi karizma :)................

Ralph

Dylan Dog'a göre daha derli toplu daha oturmuş, çok daha güzel bir çizgi roman bu. Dylan Dog'un zayıf senaryosunun, başarısız çizimlerinin toparlandığı bir nevi Geliştirilmiş Dylan Dog bu...

Yine de mükemmel olmasa da herkese tavsiye ederim. İçinde harika öyküler var. ben şu an için 3 cilt alabildim. İlk cilt ilk hikaye harici gayet güzeldi hepsi.