Brendon - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 22:18:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

98 sayfaya sığdırılmasına karşın Brendon gayet iyi gidiyor, ileride sayfa sayısı arttırılırsa çok daha keyif vereceğine bende inanıyorum...
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 15 Şubat, 2012, 02:10:38
98 sayfaya sığdırılmasına karşın Brendon gayet iyi gidiyor, ileride sayfa sayısı arttırılırsa çok daha keyif vereceğine bende inanıyorum...
ilerde martin gibi 2 ayda bir çıkmaya başlarsa o zaman arttırırlar zannediyorum... :D

rumar80

Brendon İtalya'da zaten iki ayda bir yayınlanıyor...

NIC

Sayfa sayıları artmıyor,9 adet de speciale var.45. sayı ile birlikte kapak ressamlığını Massimo Rotundo devralıyor.

rumar80

Sami abi gene kızacak ama dördüncü cildi de bitirdim, ama AMAN TANRIM BUDUR diyemedim. Dylan okumak bile bu kadar zorlamamıştı, ki yeni maxiyi beğendiğim için bir geri dönüş yapabilirim, ama Brendon o tadı veremedi.

s.b

Yok abi, niye kızayım? Ben de Brendon'u niye sevdiğimi anlayabilmiş değilim zaten.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Mart, 2012, 22:29:10
   Sami abi gene kızacak ama dördüncü cildi de bitirdim, ama AMAN TANRIM BUDUR diyemedim. Dylan okumak bile bu kadar zorlamamıştı, ki yeni maxiyi beğendiğim için bir geri dönüş yapabilirim, ama Brendon o tadı veremedi.

Dylan benimde hoşuma gitmeye başladı ama Brendona dediğin gibi bir türlü ısınamadım gitti..... :-\ :D ;)

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 11 Mart, 2012, 11:53:16
Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Mart, 2012, 22:29:10

Dylan benimde hoşuma gitmeye başladı ama Brendona dediğin gibi bir türlü ısınamadım gitti..... :-\ :D ;)

Benim fikrim ise tam aksi yönde. Brendon u çok beğenerek okuyorum. Dylan'a ise hiç ısınamadım. Tamamen zevk ve tercih meselesi. Herkes aynı kitabı beğenirse diğer yayıncılar ne yapacak.  :D
Gerçek okuyucu tercihlerini, 15 Mart'ta sona erecek  2011 en iyiler seçimlerinde göreceğiz.  8)
Darkwood Sakinleri..

altay1944

Tercih konusunda Mesut Bey'e katılıyorum...Her ne kadar tüm sayılarını almış olsamda elim kaç kez gitti yarım bıraktım Dylanları.Ama brendon kendini okutuyor.Kimbilr belki beklentiler farklıdır.Ve ben nick raiderleride çok sevmiştim.Siz sevmediniz mi yoksa?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 11 Mart, 2012, 14:14:32
Tercih konusunda Mesut Bey'e katılıyorum...Her ne kadar tüm sayılarını almış olsamda elim kaç kez gitti yarım bıraktım Dylanları.Ama brendon kendini okutuyor.Kimbilr belki beklentiler farklıdır.Ve ben nick raiderleride çok sevmiştim.Siz sevmediniz mi yoksa?

Dylanın ilk sayıları ad ve rodeodan çıkan ve bazı hozdan çıkan sayıları bir korku filmi tadında bazılarıda yavan ama dediğiniz gibi tercih meselesi herkezin hoşlandığı çizgi romanlar farklı farklı. nick raiderleri bende çok sevmiştim...  :D :) ;)

darkwood

1001 roman telifli Brendon 5 ve 6. sayıların İlker Özer tarafından yayınlanacağını bugün İlker den öğrendik.
Brendon un 5. Sayısının Mayıs ayında yayınlanması planlanıyor. 
Darkwood Sakinleri..

s.b

Brendon el değiştirdi demek. Mayıs ayına bir şey kalmadı zaten. 5-10 gün daha bekleriz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Cantürk

pizagor

Doğrudüzgün bir çeviri, güzel bir baskıyla çıksın da gerisi teferruat...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

altay1944

Kötü.Kötü.Kötü.Çok kötü bir haber bu .Daha dün Fuat Bey'in açıklaması yayınlanmıştı forumda.Tahsilat yüzünden yayınların geciktiği,mayıs ayında sayıların kaldığı yerden çıkacağı bilgisi geçilmişti.Hatta müjdelerim var denilmişti.Ne olduda brendon el değiştirdi.Doğrusu anlayabilmiş değilim.En iyisi yorum yapmadan gerçekleşene kadar sayıyı elime alana kadar bekleyeyim.Yoksa julia...?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ