Brendon - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 22:18:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Brendon her sayısıyla gönlümü fethetmeye devam ediyor. Her hafta çıkarsalar okurum, o derece. 8)
Bonelli yazarlarının zorlama hüzün takıntıları da olmasa tadından yenmeyecek.
Nathan'da hüzün (aç parantez (millet ışın kılıcı icat etmiş, bunlar 1,5 luk disket kullanıyor hala, ayrı bir konu) ;D kapa parantez)...
Dylan'da hüzün...
Julia'da hüzün...
Bari Brendon'da yapmayın be kardeşim. Yazın bol aksiyonlu senaryolar.

tommikser

Abi büyük ihtimalle adamlar depresyon ilacını çok kullanıyorlar.Karakterler de o yüzden depresif.
Bu disket olayı ne ki bir macerada maç sonuçları için abone olunan bir faks şirketi vardı.Maç sonuçları faksla geliyordu adam ;D ;D ;D

DAMPYR

Alıntı yapılan: designer73 - 08 Temmuz, 2013, 23:42:02
Dylan'da hüzün...
Julia'da hüzün...
Bence bunlar bayan okurları çizgi romana bağlamaya çalışıyorlar.o yüzden Hüzünü çok kullanıyorlar.... ::) ??? :D

darkwood

Alıntı yapılan: designer73 - 08 Temmuz, 2013, 23:42:02
Brendon her sayısıyla gönlümü fethetmeye devam ediyor. Her hafta çıkarsalar okurum, o derece. 8)
Bonelli yazarlarının zorlama hüzün takıntıları da olmasa tadından yenmeyecek.
Nathan'da hüzün (aç parantez (millet ışın kılıcı icat etmiş, bunlar 1,5 luk disket kullanıyor hala, ayrı bir konu) ;D kapa parantez)...
Dylan'da hüzün...
Julia'da hüzün...

Bu kadar aksiyon ve görsel şölenin yanında Brendon'a bir parça hüzünde yakışıyor. Hepsinin keyfi be tadı farklı.
Bu arada Brendon'u da aylığa bağlarlarsa fena olmaz hani, çıkar çıkmaz okuduğum ender çizgiromanlardan birisi oldu. 8)
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Yeni sayıyla ilgili haber maber yok mu?
Nathan'a azcık ara verip bir Brendon çıkarsalar fena olmaz doğrusu.

darkwood

Alıntı yapılan: designer73 - 23 Ağustos, 2013, 00:17:47
Yeni sayıyla ilgili haber maber yok mu?
Nathan'a azcık ara verip bir Brendon çıkarsalar fena olmaz doğrusu.

Brendon gelecek ayki yayın perioduna alınmış görünüyor. :8
Hafta sonuna Shangai Devil 2 ile bir Nathan daha gelebilir.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Nathan olsun, taştan olsun gene alırım. Buyursun gelsin.

Eflatun

DAMPYR

okurların fikrine önem verip onların isteklerini dikkate alan Çizgi Düşlere Teşekkürler.Yayıncılık böyle olur..... 8) :D :)

darkwood

Alıntı yapılan: doruk - 26 Ekim, 2013, 22:31:03
11. ciltte kapak resmi olarak cildin -zaten bir defa basılmış ve içerde duran- ilk sayı kapağının kullanılmasını sağlayan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Tablo olmuş yahu bu   ;D

Zevk konusu gerçekten tartışılmıyor demekki.

Öncekiler yalın ama tarzı olan kapaklardı,ama kapak dediğin şöyle  süslü-püslü  olacak değilmi?

Orjinal kapak harika olmuş olmuş, kitabın sırt kısmı ise aynı şekilde devam ettiği için koleksiyon değerinide hiç bozmamış.   11. kitabın ilk 2. hikayesini de akşam bitirdim ve iki hikayeyide oldukça beğendim.  Çizimlere de zaten diyecek yok. Sıra geldi üçüncü hikayesine.  8)
Darkwood Sakinleri..

dursar

Zevkle okuyorum.aldığım gün bitiriyorum.

haysat

Alıntı YapAlıntı yapılan: doruk - Dün, 22:31:03
11. ciltte kapak resmi olarak cildin -zaten bir defa basılmış ve içerde duran- ilk sayı kapağının kullanılmasını sağlayan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Tablo olmuş yahu bu   

Öncekiler yalın ama tarzı olan kapaklardı,ama kapak dediğin şöyle  süslü-püslü  olacak değilmi?

Doruk kardeşime katılıyorum.

Kapak için burada bir sürü şeyler söylendi yazıldı,bende aynı kapağın iki kere kullanılmasını pek sevmiyorum. zaten var olan bir kapağı neden kullanırsınki,onun yerine kahramanın farklı ve değişik çalışmaları kullanılabilinirdi ve öyle yapılıyordu.

Doruk kardeşimin dediği gibi zevkler farklı olunca ortaya böyle karışık olaylar çıkıyor.

11. sayının kapağınımı beğenmedim,2 kere kullanıldığı için, yapacaksan Lal KM'ler gibi tek kapak yap olsun bitsin.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Eflatun

Alıntı yapılan: haysat - 27 Ekim, 2013, 13:13:48
Alıntı yapılan: doruk - Dün, 22:31:03

Tablo olmuş yahu bu   

Doruk kardeşime katılıyorum.

Kapak için burada bir sürü şeyler söylendi yazıldı,bende aynı kapağın iki kere kullanılmasını pek sevmiyorum. zaten var olan bir kapağı neden kullanırsınki,onun yerine kahramanın farklı ve değişik çalışmaları kullanılabilinirdi ve öyle yapılıyordu.

Doruk kardeşimin dediği gibi zevkler farklı olunca ortaya böyle karışık olaylar çıkıyor.

11. sayının kapağınımı beğenmedim,2 kere kullanıldığı için, yapacaksan Lal KM'ler gibi tek kapak yap olsun bitsin.

;D Söylediklerim anlaşılmayınca kafamı duvara vurup silmiştim ama şimdi bakıyorum bir kardeşim anlamış .

Yeni kapağın (kötü demiyorum) doğru kelime ''Sıradan'' olduğunu anlatmaya çalışmıştım,tekrar söyleyeyim.Teşekkürler.

pearl jam

Tanesini 4 liraya bulunca nihayet Brendon'a bir şans verebildim.

Çizimler çok güzel ama konusu beni sarmadı açıkçası. Halbuki kıyamet sonrası falan denilince baya bi umutlanmıştım ama en azından şu ana kadar okuduğum maceralarda o havayı bulamadım. Hikayelerde bol miktarda cin, peri, canavar var ki conan hariç benim pek sevmediğim şeyler bunlar  ;D Ayrıca her sayı tam macera formatı da aniden bağlanan sonlara neden oluyor. Hikayelerin ilerleyen sayılarda güzelleştiğini okumuştum yorumlarda o yüzden çok kesin konuşmayayım ama sanırım Brendon maceram ilk 4 ciltle bitecek.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN