Mad Max:Fury Road..

Başlatan V, 14 Eylül, 2010, 09:43:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Yönetmen George Miller'in post-apokaliptik saheseri,Mel Gibson'i Avusturalya'dan dünya sinemasina kazandiran,

bir çogumuz için kült seviyesindeki "Mad Max" serisi 25 yil aradan sonra tekrar yoluna dvam ediyor.George Miller'in

yönetmenligini yapacagi yeni film Fury Road'da Mel Gibson'in yerine yeni "Max" olarak Tom Hardy isimli Ingiliz

aktör yer aliyor.Hardy'yi en son Inception filminde izlemistik.Kadronun tanunmis aktrisi ise Charlize Theron.

Miller bu filmle birlikte yeni bir üçlemeyi tamamlamayi düsünüyor.Fury Road'in gösterim tarihi 2012..Haydi hayirlisi..

"İstemem,eksik olsun.."

ferzan

Aslinda son birkaç yildir araliklarla aklima gelen bir ihtimaldi...Ama benim hayalim,Mel Gibson'un oynayacagi ve 3.film ''Beyond Thunderdoom'' dan yillar sonra yasli Max'in ne yapiyor olacagini görecegimiz bir fanteziden ibaretti...Yeni bir üçleme planlandigina göre umarim ki bu,eski üçlemenin tekrari niteliginde olmaz...Gerçi olacagini zannetmiyorum...Yine de öyle birsey olacaksa bile,bunun 80lerdeki atmosfere sadik kalinarak olmasini temenni ederim...Zira benim için(inaniyorum ki pek çok Mad Max hayrani için de) Mad Max demek,80ler post-apokaliptik anlayisi demek...Bu habere ne kadar sevindigimi söylememe gerek bile yok sanirim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

V

George Miller 80'li yillarin ruhuna uygun,salt aksiyona dayali , el yapimi efektlerin agirlikta oldugu,bilgisayar efektlerinin minumum düzeyde oldugu bir film vadediyor.Yani sevgili Ferzan dedigini yapar ise hayal kirikligina ugramayacagiz büyük ihtimalle.. :)

"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Çılgın Max 2015'de geri dönüyor.Yönetmen diğer filmlerde de olduğu gibi George Miller. Max rolünde Tom Hardy var.  Charlize Theron ve Nicholas Hoult kadroda yer alan diğer ünlü oyuncular.

Bugün yayınlanan resme bakınca Mad Max 2 filminden bir kare gibi gözüküyor. İyi olacak gibi :)

Crom! Ölüleri Say...

hanac

Muhteşem bir resim.

Hemen arka plan yaptım.

Mad Max 2, en sevdiğim filmler arasındadır.

Ona yakın bir film olacaksa muhteşem olur.

kalidor

Post-apokaliptik çağın öncülerinden destansı bir seri. Ben de 2. filmi daha çok seviyorum. Birincisinde zaten kıyamet sonrasına dair pek bir şey yoktu. Daha çok bir intikam öyküsü gibi ilerliyordu. 2. film ise çöl, petrol, motosikletler, cyberpunklar vs tam bir post-apokaliptik filmiydi.
Crom! Ölüleri Say...

dean

Beni taşlamayın ama ben ilk filmi çok daha fazla seviyorum   ::) ;D 8)

dean

Artık Comic-Con zamanı. Haberler de artış var doğal olarak. Yakında fragmanda gelir ama şimdilik afiş.

hanac

Mrtekin

Tom hardy i severim ama hickimse madmax i mel gibsondan iyi canlandiramaz...ozellikle, mad max 2 deki performansi, saheserdir.
They drew first blood...

kalidor

Genel olarak da serinin en iyisi olarak 2. film gösteriliyor:

Crom! Ölüleri Say...

Mrtekin

Godfatherda sıkıntı var. 1. Marlon brando faktörü ile Tartışmasız en iyisidir.

Keza lotr da da sıkıntı var. 1. Veya 3. En iyisidir. Bana göre 1.si en iyidir. 2. Si ara geçiş oldugundan serinin en zayıfıdır.

Rambo 2 (Vietnam)de, 3. (Afganistan) den iyidir. 

-Bu ne?

-mavi Işık.

-Ne yapar?

-Mavi Işık verir  ;D

They drew first blood...

NIC

Batman Nolan'ın batmanleri mi?

Ras Al Ghul

Mrtekin

Bakalım, tom meli unutturabilecek mi? Hiç sanmıyorum ama...
They drew first blood...