HOZ Comics

Başlatan Sinan Başak, 21 Aralık, 2010, 10:22:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Dylan için:

Dylan Dog Rengarenk...
"Dylan Harikalar Diyarında, Geçmişte Yaşayan, Düş Kapanı, Renklerin Vampiri..." Alıştığınız formatta, 128 sayfa, rengarenk, 4 tam macera...

Lone Ranger için:

Lone Ranger 1 American comicslerinden, tayt giymeyen yepyeni bir kahraman... Dört ciltlik mini bir seri... Muhteşem çizimler ve zeka ürünü bir senaryo...
Nisanda mağazalarda...

Sighma için de:

Sighma Gözler ve Karanlık'tan sonra bir Bonelli klasiği daha... Geçmiş yaşamı ve anıları 'sıfır'lanmış, hafızasız bir adamın hikayesi... Nisanda mağazalarda...

Diyor Hoz sitesinde ne diyelim haydi hayırlısı yeni yayınlarını bekliyoruz..... 8) :D ;)

NIC

Alıntı YapBu 100. sayı colorfest dahilinde olmayan bir seri değil mi? Renklendirme klasik bonelli renklendirmesi çünkü. Böyle değildir inşallah

100. sayı colorfest değil,17 sene evvel basılmış bir hikaye.6 nisan'da Granderistampa'sı çıkacak İtalya'da.

alpi

Alıntı yapılan: hanac - 24 Mart, 2012, 13:55:26
Evet az önce 1 Nisan da çıkacak yayınlar açıklandı.

Dylan Dog Colorfest

Lone Ranger

Sighma

Judas 5

bugün de idefix ön siparişe konmuş

gamlıbaykuş

Dylan Dog Renk Cümbüşü ve Long Ranger bugün elime geçti. Böyle başarılı işlere el attığı için Hoz Comics'i tebrik ediyorum ve Dylan Dog'u bırakmadığı için de :) Ve bir itirafta bulunmak istiyorum :

Ben Dylan Dog Maxi'leri almamıştım, sadece iki cilt için telif aldıklarını bildirmelerinden ve sonrasında 2. sayının epey bir geç çıkmasından ötürü. Durum değişti Hoz, yayınlarını gayet düzgün bir şekilde yayınlamaya başladı. Bu sebepten ötürü Dylan Dog Maxi serisine devam etme kararı aldım zaten 3. sayı da Mayıs ayında geliyormuş.
Bir de küçük not: Dylan Dog Renk Cümbüşü 3 ayda bir yayınlanacakmış.

Teşekürler HOZ...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

HOZ'un planladığı her ay 1 Dylan Dog çıkarmakmış...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

altay1944

Hoz'u bu kararından dolayı tebrik ediyorum..Bırakınız her ay bir dd'yi 15 günde bir çıkarsalar dd genede satar .Ayrıca açık ara italya önde gidiyor.Farkı kapatmak gerek.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

aa

Teşekkürler HOZ. Sanıyorum yeniden atağa geçecek.
Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

keşke Juliayıda Hoz çıkarsaydı.şimdiye kadar epey bir sayı yayınlanmış olurdu.... :-\ :'( ;)

alpi

judas'la bir seriyi daha tamamladığı,çıkarttığı beşinci ve son ciltte artan sayfa sayısına rağmen(386 sayfa) fiyatı aynı tuttuğu (24 tl) için hoz comics'e teşekkürler...

ErenKoyunoglu

HOZ, 2011 yılında olduğu gibi 2012'de de favori yayınevim. Tüm yayınları için teşekkürler. Bu istikrar umarım tüm yayınevleri tarafından örnek alınır. Aylık maaşımın neredeyse 3'te 1'ini çizgiromana yatıran ben de istikrarlı tüm yayınevlerini desteklemeye devam ederim.
Sevgiler,
Eren

PS: Texler için Maceraperest, Zagor ve Mister No için de Lal'e teşekkürlerimi iletirim.

hanac

Arkadaşlar HOZ Comics'den Duyuru geldi;

HOZCOMICS SEVERLERE DUYURULUR!

HOZCOMICS, MAYIS AYI İTİBARİYLE YAYIN HAYATINA EGE'NİN ŞİRİN KASABASI AYVALIK'TA DEVAM ETME KARARI ALMIŞTIR.
BU NEDENLE ÇOK SEVDİĞİNİZ TOM BRAKS'IN 10. SAYISI, ANCAK HAZİRAN AYINDA SİZLERLE BULUŞACABİLECEKTİR.
OKUYUCULARIMIZA SAYGI VE İSTİKRARLI YAYIN POLİTİKAMIZ GEREĞİNCE, BU DURUMU BİRİNCİ AĞIZDAN SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİK.
YENİLENMİŞ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ EN KISA SÜREDE KİTAPLARINIZDA VE SİTENİZDE DUYURULACAKTIR.
GERÇEKLEŞECEK BU 1 AYLIK GECİKMEDEN DOLAYI ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLERİZ.
MAYIS AYI YAYINLARI: MAXİ DYLAN DOG 3 - KİT TAYLOR 3

NEREDE NEFES ALIRSAK ALALIM, ÇİZGİROMAN OKUYALIM!..

Gambit

Okuyucuya saygi duyan, acik bilgilendiren, resmi ama ayni zamanda samimi mukemmel bir mesaj.

Tebrikler Hoz

s.b

Alıntı yapılan: Gambit - 14 Nisan, 2012, 15:45:46
Okuyucuya saygi duyan, acik bilgilendiren, resmi ama ayni zamanda samimi mukemmel bir mesaj.

Tebrikler Hoz

Yazdıklarınızın tamamına bende iştirak ediyorum. İnsanlara saygısı olan herkes bu hareketi örnek almalı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 14 Nisan, 2012, 15:09:10
Arkadaşlar HOZ Comics'den Duyuru geldi;

HOZCOMICS SEVERLERE DUYURULUR!

HOZCOMICS, MAYIS AYI İTİBARİYLE YAYIN HAYATINA EGE'NİN ŞİRİN KASABASI AYVALIK'TA DEVAM ETME KARARI ALMIŞTIR.
BU NEDENLE ÇOK SEVDİĞİNİZ TOM BRAKS'IN 10. SAYISI, ANCAK HAZİRAN AYINDA SİZLERLE BULUŞACABİLECEKTİR.
OKUYUCULARIMIZA SAYGI VE İSTİKRARLI YAYIN POLİTİKAMIZ GEREĞİNCE, BU DURUMU BİRİNCİ AĞIZDAN SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİK.
YENİLENMİŞ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ EN KISA SÜREDE KİTAPLARINIZDA VE SİTENİZDE DUYURULACAKTIR.
GERÇEKLEŞECEK BU 1 AYLIK GECİKMEDEN DOLAYI ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLERİZ.
MAYIS AYI YAYINLARI: MAXİ DYLAN DOG 3 - KİT TAYLOR 3

NEREDE NEFES ALIRSAK ALALIM, ÇİZGİROMAN OKUYALIM!..

Demek ki Maxi Dylan Doglar devam ediyor bu çok güzel bir haber..... 8) :D ;)

aa

Bilgilendirme şekli çokgüzel. Devam HOZ.
Esse Gesse Hayranı...