HOZ Comics

Başlatan Sinan Başak, 21 Aralık, 2010, 10:22:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

kendi iç sorunlarını bitirirse ve keyfi yerine gelirse 1-2 sayı daha çıkar

caretta

Kapandığı rivayeti Kadıköy'de söyleniyormuş.İlyas'dan birileri sorsun bakalım.Cem Demirbaş da West'in 9.sayısını çıkardı.Hem Afu beye,hem de
meraklısı varsa duyurayım dedim.

aa

En sevdiğim yayınevi idi. Kapandıysa yazık oldu.
Esse Gesse Hayranı...

pardus88

HOZ Comics zaten keyfekeder yayın çıkartıyordu kapandıysa Dylan dog  ve kit taylor un  telifini biri alsada   basılsa iyi olur

caretta

Hozcomics'in "Haybinkunduz"sayfasında iki yeni yayın var ama çizgi roman değiller.Birisi" Amerika Birleşik Devletler A.Ş".diğeri " At Üstünde  Koşarken Bize Her Yer Ötüken".Her iki kitabın da yazarı Cumhur Aksel.Haşim Bey'in eşi Başak Hanım'ın bekarlık soyadı Aksel idi.Cumhur Aksel babası
veya kardeşi olabilir.Yayınevi roman yayınlamaya başladıysa belki çizgi romanlara da sıra gelir!

Nemo

Bir sorum olacak arkadaslar: Hoz en son Dylan Renk cumbusu ve Maxi'lerde hangi sayilari cikarmisti?
Özel Alfa Ajanı

xmenac

Yanlış bilmiyorsam Renk Cümbüşü 6, Maxi 9 olması lazım.

haziran00

Aynen 6 ve 9 numaralar çıktı en son :) umarım lal renk çümbüşünede devam eder :)

Nemo

Tesekurler :) eksik listemi temize cekiyorum :) Mayis sonunda Istanbul'a gidince...
Özel Alfa Ajanı

esmile

Hep merak etmişimdir; Tommiks hikayeleri HardCover olarak neden hiç toparlanıp yayınlanması düşünülmedi?

Aksoy Yayıncılık bunu denemişti ama ne yazıkki sıraya uyulmamıstı diye hatırlıyorum.

Inşallah ileride koleksiyon anlamında da cok değerli olacağını düşündüğüm Tommiks hikayeleri HardCover olarak toplu şekilde yayınlanır..

Agamotto

Alıntı yapılan: esmile - 30 Ocak, 2016, 23:38:07
Hep merak etmişimdir; Tommiks hikayeleri HardCover olarak neden hiç toparlanıp yayınlanması düşünülmedi?

Aksoy Yayıncılık bunu denemişti ama ne yazıkki sıraya uyulmamıstı diye hatırlıyorum.

Aksoy yayıncılık ortalardan bir yerden başlayıp daha sonradan farklı bir seri olarak ilk sayılarını basmıştı.

Bu zamanda tommiks sert kapak olarak basılsa çok satacağını düşünmüyorum çünkü hem hozcomics'in bastıkları piyasada bulunuyor hemde tommiks okuyacak insanların çoğunun evinde bulunuyordur.

hanac

Hardcover fiyatları fumetti alıcısına pahalı geliyor.

Genellikle ucuz olmasını istiyorlar.

HOZ önce renkli başladı, satamayınca siyah beyaza döndü.

aa

Renkli-Hardcover-Orjinal sıralı olursa satabilir.
Esse Gesse Hayranı...

esmile

Alıntı yapılan: Agamotto - 31 Ocak, 2016, 00:08:43
Aksoy yayıncılık ortalardan bir yerden başlayıp daha sonradan farklı bir seri olarak ilk sayılarını basmıştı.

Bu zamanda tommiks sert kapak olarak basılsa çok satacağını düşünmüyorum çünkü hem hozcomics'in bastıkları piyasada bulunuyor hemde tommiks okuyacak insanların çoğunun evinde bulunuyordur.

Bence Koleksiyon açısından düşünüldüğünde; sert kapak çıkması durumunda çoğu kişi kütüphanesinde bulunmasını isteyecektir.

Aslında önümüzde güzel bir örnekte var; YapıKredi Yayınlarının sıraya uyarak sert kapak olarak çıkardığı Red Kit'in Toplu Albümler Serisi.. Hemen hemen herkesin evinde Red Kit hikayeleri olmasına rağmen koleksiyon açısından birçok kişi bu albümleri de kutuphanesinde bulunması için satın aldı..

esmile

Alıntı yapılan: hanac - 31 Ocak, 2016, 12:32:05
Hardcover fiyatları fumetti alıcısına pahalı geliyor.

Genellikle ucuz olmasını istiyorlar.

HOZ önce renkli başladı, satamayınca siyah beyaza döndü.

Aslında tüm seri sadece 4 veya 5 tane kitapta toparlanabileceği için, bide tommiks olmasından dolayı ömürlük bir yayın olacağından,maddi anlamda zarar edebilecek bir çalışma olacağını sanmıyorum.