HOZ Comics

Başlatan Sinan Başak, 21 Aralık, 2010, 10:22:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Telifi daha düşük riski daha az serilere devam.
   Tek suçlu(lar) Dylan Dog ve örümcek adam mıydı?
   Haydi Marmara örümceği yayınlayacak. Yani kabak Dylan'ın başına patladı.

Saint2

Bir süre sonra Dylan Dog'un da aramıza katılacağına inanıyorum...   ::) ::) ::)

rumar80

İnanıyorum derken?????

Saint2

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Mayıs, 2011, 08:01:40
    İnanıyorum derken?????

Benim içerilerden haber alma şansım son derece düşük...
İnanıyorum derken içime doğdu diyeyim. Ya da çok istiyorum diye olacakmış gibi geldi bana.   :-[ :-[ :-[ :-[

rumar80

O xaman dileyelim de biri seni duysun.

demirbaş

Sizleri duyuyorum duyuyorummmmm...

tommikser

Amanın nathan mı yoksa Dylan mı yoksa ikisi mi?Heyecanlandım şimdi valla...

rumar80

Sevgili Cem,
  İyi niyetinden hiç şüphem yok, ama en büyük korkum gene hortluyor....
  HOZ da bunu yapmıştı. Umarım yanılırım, ama çok açılmak bazen ciddi sorunlar yaratabilir. Yoksa ilk başta ben alırım Nathan Never'ı ya da Dylan'ı
  Kolay gelsin

Saint2

Ben de alırım.    ;D ;D ;D

Ama gerçekten de dikkat etmekte yarar var. Bu arada her ikisinin de hazır okuyucusu olduğunu düşünüyorum.

darkwood

Never i özledik, Dylana da özlem duymaya başladık bile.
Altınmadalyon itkisine kapılıp, hesapsız hareket etmeyin sakın. Önce düzenli yayınları bir tamamlayalım.  :)
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: rumar80 - 30 Mayıs, 2011, 18:08:09
   Sevgili Cem,
  İyi niyetinden hiç şüphem yok, ama en büyük korkum gene hortluyor....
  HOZ da bunu yapmıştı. Umarım yanılırım, ama çok açılmak bazen ciddi sorunlar yaratabilir. Yoksa ilk başta ben alırım Nathan Never'ı ya da Dylan'ı
  Kolay gelsin

Katılıyorum. Piyasa şartları ortadayken temkinli olmakta fayda var. Bu yayın bolluğu beni ufaktan korkutmaya başladı. Her iki yayınıda takip etmeyen birisi olarak (Gerçi Dylan'a ufaktan bir girişmek istiyorum bu aralar) sevenleri adına elbetteki mutlu olurum yayınlanmasına. İnşallah bu korkularımız yersiz çıkar, yayınlar uzun ömürlü olur.

gamlıbaykuş

Tom Braks'ın devam edecek olması ve Judas'ın gelişi beni sevindirdi. Umarım Hoz Comics bu sefer  istediği başarıları elde eder. Dylan Dog adına gerçekten çok üzülüyorum. İtalya'da 300'e yaklaştı biz ise nerelerde kaldık, diyecek birşey yok tabi ki artık hayırlısı diyebiliyorum sadece. Piyasa çok doldu ve fiyatlar bana yüksek geliyor, bazıları arasından seçim yapmam lazım; ama Dylan'ı hiçbir zaman elemezdim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

aa

Judas ın son durumu ile ilgili bilgisi olan var mı acaba?
Esse Gesse Hayranı...

s.b

1 Temmuz' a fazla bir şey kalmadı. Bakalım Hoz Comics sözünü tutabilecek mi? Biz buradayız.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

yalcinerol345

Bence Hoz,Teksas,tommiks ve Swing'ten sonra taktik hata yaptı.Şöyle ki;

1)Old Fumettiye devam etmeliydi.

2)Yayınlanacak en önemli seri bence Kit Taylor'du. Bu çizgiroman yurt dışında yayınlanıyor. Ne yapıp edip yayın hakkını almalıydı.

3)Dylann Dog'a bence 1.sayı diye başlamalıydı. Rodeo'nun yayınladıklarını ben almamıştım. Hoz buradan devam ettirince bir iki sayı alıp bıraktım. Eminim 1.sayı denseydi ve farklı bir edisyonla başlansaydı, her şey çok farklı olurdu.

4)Tom Braks ve Pekos Bill'e Aslan ŞÜKÜR kapakları ile başlanacağı belirtildi. Sonra bu kapakların yayınevi tarafından beğenilmediği söylendi. Oysa en kötü Aslan ŞÜKÜR kapağını diğer tüm kapaklara yeğlerdim. Bu nedenle Tom Braks'ın sayılarını istemeye istemeye (eski sayılar bende olmaması yüzünden) 4. sayıya kadar aldım. Sonraki sayılarını erteledim. Kapakta Aslan ŞÜKÜR olsaydı eminim her şey yine çok farklı olurdu.

5)Pekos Bill çıkacak denince çok sevinmiştim. Arşiv dizisi yapmayı düşündüm. Ama nedense siyah-beyaz ve karışık sıralı  olarak yayınlandı.B u sebeple İlk sayıyı aldıktan  sonra  bıraktım. Kapak Aslan ŞÜKÜR ve orijinal sıralı olsaydı eminim satışlar farklı olurdu.

6)Judas. Büyük bir heyecanla yeni yayınını bekledim. En başta macera kapakları olmalıydı. Eğer cilt içinde kapak pahalıysa en azından normal kağıda siyah beyaz olarak konabilirdi. Bu sebeple Aslan ŞÜKÜR'lü Judaslar elimde olduğundan birinci sayıyı almadım.

Belki bu yazdıklarım önemsiz görülebilir ama hepsi de benim için çok önemliydi. Umarım hoz önündeki engelleri aşar ve istediğim şekilde çizgiroman yayınlar.