HOZ Comics

Başlatan Sinan Başak, 21 Aralık, 2010, 10:22:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Alıntı yapılan: BAHADIR - 17 Nisan, 2012, 10:31:19
Nightrain;

Dürüstlük kavramı kimsenin tekelinde ve yorumlamasında olan bir kavram değil...
Kimse kimseye zannedersem ayıplı bir mal satmaya çalışmıyor...Görerek, koklayarak parasını verdiğimiz ürünü satın alıyoruz...Lütfen...

Yukarı da ki yorum biraz über sert oldu... :)

Ayıplı mal olayı değil. Bazı yayınevleri "şunu basacağız" deyip aylarca bekletiyor. O kadar soru soruyoruz ama cevap vermeye tenezzül etmiyorlar. Hatta seri iptal olduğu halde haber vermiyorlar. HOZ ise dürüst bir şekilde neden gecikeceklerini açıkca söylemiş. Onun için yazmıştım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Alıntı yapılan: Gambit - 17 Nisan, 2012, 10:55:20

uber diablo aklima geldi simdi bunu gorunce. Bir turlu oynamak nasip olmadi grup ile uber diablo ya karsi. yeni cikan diablo iii de bir sekilde bir online ortama akacagim sanki vakit bulabilirsem

Geçen gün Diablo ii yi oynayıp geçen gün güzel bir nostalji yaşadım.
Diablo 3 için Blizzard bizi, Marmara nın bazı yayınları gibi bayağı bir  bekletti.
Neyseki torunları görmeden görmek kısmet oldu.  ::)
Darkwood Sakinleri..

ercoktay

Alıntı yapılan: darkwood - 17 Nisan, 2012, 15:40:18
Alıntı yapılan: Gambit - 17 Nisan, 2012, 10:55:20

uber diablo aklima geldi simdi bunu gorunce. Bir turlu oynamak nasip olmadi grup ile uber diablo ya karsi. yeni cikan diablo iii de bir sekilde bir online ortama akacagim sanki vakit bulabilirsem

Geçen gün Diablo ii yi oynayıp geçen gün güzel bir nostalji yaşadım.
Diablo 3 için Blizzard bizi, Marmara nın bazı yayınları gibi bayağı bir  bekletti.
Neyseki torunları görmeden görmek kısmet oldu.  ::)

Battlenet email adresim ercoktay@yahoo.com

Arkadaş olarak her türlü diablo 3 oynarım. Betası muhteşem. Barbar çok iyi olmuş.

BAHADIR

iyiki  bir über dedik hemen oyuna bağladınız...Sizede bişi demeye gelmiyor...

ercoktay

Eskisi kadar çizgiroman okuyamıyoru  :( :( :(

Alıp kenara atıyorum. Boş kalan az zamanımda da bilgisayar oynuyorum.

Tabi bazı seriler hariç. (Martin, büyülü gibi)

Gambit

Alıntı yapılan: ercoktay - 17 Nisan, 2012, 20:36:56
Eskisi kadar çizgiroman okuyamıyoru  :( :( :(

Alıp kenara atıyorum. Boş kalan az zamanımda da bilgisayar oynuyorum.

Tabi bazı seriler hariç. (Martin, büyülü gibi)

ben de tam tersi eskisi kadar cok bilgisayar oynayamiyorum, daha cok cizgi romana zaman ayirmaya calisiyorum. Hatta kendime PS3 aldim ama cok az oynadim

hanac

1 Mayıs da çıkacaklar;

Maxi Dylan Dog 3 - Kit Taylor 3

caretta

Kit Taylor'un kapağına dikkat!Kit'in içeriye attırdığı haydutlar birbir hapisten kaçarak bir
'Haydutlar Mahkemesi' kuruyorlar ve gıyabında Kit'i yargılıyorlar.40 küsur yıl önce Ceylan
Yayınları 'Tomteks' fasiküllerde yarım kalan bu güzel macerayı merakla bekliyorum...

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 24 Nisan, 2012, 14:50:41
1 Mayıs da çıkacaklar;

Maxi Dylan Dog 3 - Kit Taylor 3

Hoz yayınevine bizi Dylanın normal serisinden sonra Dylan Renkli ve Dylan Maxileriyle de buluşturduğu için çok teşekkür ederim.Ah bide şu Julia'ya el atsalar iyiki varsın Hoz.... 8) 8) 8)

Gambit

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 24 Nisan, 2012, 19:08:15
Hoz yayınevine bizi Dylanın normal serisinden sonra Dylan Renkli ve Dylan Maxileriyle de buluşturduğu için çok teşekkür ederim.Ah bide şu Julia'ya el atsalar iyiki varsın Hoz.... 8) 8) 8)

Demirbas yayincilik gecen ay ya da bu ay basinda Hoz satmiyoruz artik diye aciklama yapmis, sonra duzeltmisti

bence demirbas Hoz ile iletisimini iyi tutup Hoz un hangi matbaa ile calistigini ogrensin bir an once.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Gambit - 24 Nisan, 2012, 19:25:30
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 24 Nisan, 2012, 19:08:15

Demirbas yayincilik gecen ay ya da bu ay basinda Hoz satmiyoruz artik diye aciklama yapmis, sonra duzeltmisti

bence demirbas Hoz ile iletisimini iyi tutup Hoz un hangi matbaa ile calistigini ogrensin bir an once.
Hemşerim Hoz az sayıda yayın çıkartıyor ve bunuda her ay tam vaktinde yayınlıyor.Demirbaş yayınlarını çoğalttıkça yayınlama işlemi uzun sürüyor.Kendi matbasını kurmadıkça yine bir şey değişeceği kanısında değilim.... :-\ :( ;)

alpi

Düzenli yayıncılık şekliyle bizi bekletmeyen Hoz Comics'e ve ''matbaa''sına teşekkürler...

aa

Teşekkürler HOZ. Dediğini her zaman yaptı.
Esse Gesse Hayranı...

abselemon

Seri bitiren yayınevi lakabını kazanmak bir yayınevi için hiç de kolay değildir. Hele ki bu yayınevi Türkiye gibi bir ortamda bunu başarabiliyorsa. Bu arada geçenlerde hozu'u aradım. 6 ay ya da gelecek sene içinde bastıkları eserleri dijital ortamda da satmayı planladıklarını öğrendim. Umarım bu dediğim de gerçek olur.

Saint2

Ben de HOZ'u kutluyorum...   :D :D :D