HOZ Comics

Başlatan Sinan Başak, 21 Aralık, 2010, 10:22:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dorukgs

Peki Hoz Comics bu aralar Marvel yayınlamayı düşünüyor mu?

hanac

Alıntı yapılan: dorukgs - 05 Temmuz, 2012, 21:44:49
Peki Hoz Comics bu aralar Marvel yayınlamayı düşünüyor mu?

Düşünmüyor. bkz.Altın Madalyon E-Dergi Sayı 1 de Haşim ÖZ röportajı.

s.b

Hoz Comics'ten açıklama:
STRIA:
İki ay öncesinden STRIA'nın çıkacağını duyurduk. Bonelli'nin bu serisi gerçekten çok önem verdiğimiz bir seri...
İtalya'da senede bir kez yayınlanan kitapları biz de en iyi şekilde yayınlamak istiyoruz. Kitabın kendi içindeki derinliği diğer düzenli yayınlardan çok sıkı bir şekilde ayrılıyor. Bir çizgiroman diyerek geçmek ne mümkün onların hepsi bize göre birer başyapıt. Gözler ve Karanlık ve Sighma'yı düşünürsek... Sevgili çevirmenimiz Erol Faal bazen çeviride içinde geçen bir mantar için günlerce araştırma yapıyor. Yayın Yönetmeni Başak Aksel Öz işin editoryal ve grafik tasarım kısmının birebir aynı olması için gecesini gündüzüne katıyor... Ve sonuçta gurur duyacağımız bir yayın çıkartıyoruz. Lafın ÖZü, STRIA Ekim ayına kaldı. Bu arada Linea Di Sangue ve Darwin de sırada bekliyor.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Haşim Beyin okuyucuya önem verip açıklamalar yapması çok güzel.bu konuda Hozu kutluyorum.Dilerim Haşim Bey bizi yeni kaliteli yayınlarla buluşturur... 8) :D ;)

s.b

Hozcomics'den yeni çizgiroman müjdeleri var. İşte Haşim beyden yeni açıklama:

"Bonelli ve HexagonComics ile yeni anlaşmalar gerçekleştirdik..."

s.b

Artık Hozcomics'den başka piyasada yeni çizgiroman yayınlayacak kalmadı gibi görünüyor. Yeni yayınlarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

yalcinerol345

Alıntı yapılan: kalidor - 17 Ekim, 2012, 13:53:33
Hexagon comics'te neler var acaba? Bonelli'de de zaten yayınlanmayan 3-5 karakter kalmıştı.
Şöyle bir baktım.Hiç duymadığım bir sürü kahraman var.İçlerinde Conan benzeri kahramanlar bile var.Yabancı dil bilen bir üye bize bu kahramanları tanıtabilir.

kalidor

Ben de baktım da herhalde İspanyol bir firma. 100 küsür karakter var galiba, kategorilere felan da ayırmışlar. Western yayınlamasın da :) şöyle korku türü felan ilginç olabilir.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Valla ne yayınlayacağını merakla bekliyorum. Zira siteye baktım (berbat bir site bu arada ;D) yayınlanacak ne var diye... birşey bulamadım ;D Gene bir ölüyü diriltmeye çalışmasalar keşke :)

kalidor

Site hakkaten amatör ama koca Bonelli'nin sitesi de pek profesyonel sayılmaz :) Adamlar bu işlere pek önem vermiyorlar nedense.
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Haşim bey bizim okuyup beğenebileceğimiz çizgiromanları yayınlamakta çok mahirdir. Eminim ki o sitedekilerin içinden bizi memnun edecek birkaç çizgiromanı bulacaktır.
Bu arada STRIA Kasım ayında yayınlanacak.

s.b

Aralık ayında yayınlanacak olan çizgiromanlar şunlar:
Lone Ranger 3, Dylan Dog Renk Cümbüşü 3, Zembla 2...

Cantürk

Alıntı yapılan: s.b - 17 Ekim, 2012, 16:43:35
Aralık ayında yayınlanacak olan çizgiromanlar şunlar:
Lone Ranger 3, Dylan Dog Renk Cümbüşü 3, Zembla 2...
Dylan 2 ay atmış.Ekimde çıkmayacak mıydı?

s.b

Arada olabiliyor böyle sarkmalar Cantürk abi. İdare et  artık.

Cantürk

Alıntı yapılan: s.b - 17 Ekim, 2012, 21:56:17
Arada olabiliyor böyle sarkmalar Cantürk abi. İdare et  artık.

Başka çaremiz var mı:))