Üyelerimizin Yas Profili

Başlatan Kagan, 10 Ekim, 2010, 11:18:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SARACEN

To Boldly Go Where No Man Has Gone Before

aa

Esse Gesse Hayranı...

drfuhrer

yaşım:33...
bakıyorum da hep aynı kuşağın çocuklarıyız.aslında çizgiroman dışında da pek çok ortak noktamız vardır eminim:atari salonları,jetonlu telefon,net çekmeyen tv kanalları,voltran çizgi filmi,ninja kavramı,bruce lee,jackie chan,van damme,siyahkuşak dergileri,eski tv dizileri(kara şimşek,a takımı,v.s),eski dünya kupaları,mikasa veya kames topları ve daha sayamayacağım yüzlerce şey...aynı dönemi yaşayan insanların olduğunu bilmek benim için keyif velhasıl...

sefik

Alıntı yapılan: ArAmAS - 26 Aralık, 2011, 10:25:40
yaşım:33...
bakıyorum da hep aynı kuşağın çocuklarıyız.aslında çizgiroman dışında da pek çok ortak noktamız vardır eminim:atari salonları,jetonlu telefon,net çekmeyen tv kanalları,voltran çizgi filmi,ninja kavramı,bruce lee,jackie chan,van damme,siyahkuşak dergileri,eski tv dizileri(kara şimşek,a takımı,v.s),eski dünya kupaları,mikasa veya kames topları ve daha sayamayacağım yüzlerce şey...aynı dönemi yaşayan insanların olduğunu bilmek benim için keyif velhasıl...
Rambo!!!

drfuhrer

rocky,conan,thunder cat,nils ve uçan kaz,tv'de açıköğretim ingilizce dersleri,clementine çizgi filmi,tv'de saat 24'ten sonraki kapanış logosu,ve yüzlercesi ve binlercesi...aaah ah...ne güzel günlerdi.elimde olsa kendimi o dönem içine hapsederdim sevgili dostlar...

Nemo

yaşım 30 olsa da, her zaman çocuk kalıcam(z) :)
Özel Alfa Ajanı

sefik

Alıntı yapılan: ArAmAS - 26 Aralık, 2011, 12:06:14
rocky,conan,thunder cat,nils ve uçan kaz,tv'de açıköğretim ingilizce dersleri,clementine çizgi filmi,tv'de saat 24'ten sonraki kapanış logosu,ve yüzlercesi ve binlercesi...aaah ah...ne güzel günlerdi.elimde olsa kendimi o dönem içine hapsederdim sevgili dostlar...
Ya o açıköğretim İngilizce derslerindeki adamın adı neydi. Michael mı David mi :D

V

Michael diye hatırlıyorum.Bir de küt saçlı,tombik abla vardı.
"İstemem,eksik olsun.."

drfuhrer

EVET EVET MİCHAEL.O ABLANIN DA KULAKLARINI AZ ÇINLATMAMIŞIMDIR,ÇİZGİ FİLM ÖNCESİ ÇIKTIĞI İÇİN:)

DAMPYR

NIC

BlackBishop

Yaw bu anket beni 2 yönden korkuttu...

Birincisi 0-10 arası kimse yok ki ben ÇR okumaya okumayı söker sökmez başlamıştım... Aslında daha okumayı sökmeden de Milliyer Çocuk'taki Larry yuma karakterini severdim... Resimlerine bakardım falan... O MÇ ler amcamındı galiba... Yeni nesil ÇR'ye çok alakasız olacak galiba....

İkincisi de 60 yaş üzeri 1 kişi var. Bundan da ÇR okuyanların fazla yaşamadığı sonucunu çıkardım... Bir çoğumuz emekliliği bile göremeyeceğiz galiba... Eh hükümet sevinsin....

V

BlackBishop anketten iyi çıkarımlar yapmışsın. :)

Bir de okurların çoğu 20-50 yaş arası.50'den sonra ya çizgi romanı bırakıyorlar,ya bu yaş kitlenin forumdan haberi yok yada çizgi roman okuyanlar 50'den
sonra hızla bunama moduna geçiyorlar..  ::)
Bu arada 70 yaşın üzerindeki tek üyemizi de merak ettim ???
"İstemem,eksik olsun.."

Gambit