Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Oğlak'ı örnek almazlar inşallah.Kapaklar katledilmiş ve baskı kalitesi düşük Dampyr'ler yerine,

1001 Roman Brendon,Caravan kalitesinde basılsınlar olmuşken..
"İstemem,eksik olsun.."

Cantürk

Alıntı yapılan: ilke - 19 Eylül, 2011, 21:08:43
ben bir şey diyecem...

biraz önce Özer Sahaf için 1 senelik anlaşma e-mail yoluyla İlker'e gönderilmiştir (aracı kurum ben oldum, ordan biliyorum). 2 ayda bir, 3 fasikül olarak yayımlanacak Nathan Never Kasım-Aralık gibi raflardaki yerini alacaktır.

sonunda!

Sevgili İlke bu haber beni çok mutlu etti, bilgi için teşekkür ederiz.

İlk 59 sayının kapağı, Claudio Castellini'ye ait. Castellini kapakların telifini ayrıca elinde tutuyor.Bu yüzden Lal kötü kapaklarla basmak zorunda kalmıştı.

Satışı olumsuz etkileyen nedenlerden biri de buydu.

Bu telif sorunu çözülebilecek mi?

Castellinin çizdiği son kapak.

Bir başka sorun da, İtalya'daki Nathan'ı  15 yıl geriden takip ediyoruz. Bu da bazı konuların demode olmasına neden oluyor.Bilimkurgu çizgiromanlarda bu sıkıntı var.

Nathan kapandığında 300 falan satıyordu.
Dilerim bu kez çok satar.

ilke

İtalya'dan aldığım bilgi doğrultusunda o sorun giderilmiş. Başka ülkelerde orijinal kapakla basılmış. Ama kötü kapakla olursa da çıksa çıksa 4 sayı çıkacak bizde. daha sonra doğru dürüst olacak. ilk anlaşma 6 sayılık yapıldı. yani toplam 18 fasikül.

Cantürk

Alıntı yapılan: ilke - 19 Eylül, 2011, 21:45:56
İtalya'dan aldığım bilgi doğrultusunda o sorun giderilmiş. Başka ülkelerde orijinal kapakla basılmış. Ama kötü kapakla olursa da çıksa çıksa 4 sayı çıkacak bizde. daha sonra doğru dürüst olacak. ilk anlaşma 6 sayılık yapıldı. yani toplam 18 fasikül.

Teşekkür ederim değerli kardeşim.

Özer beye de çok teşekkürler.

darkwood

İlke bu güzel haberler için, çok teşekkürler. Ayrıca bize bu güzel süprizi hazırlayan İlker ÖZER'ide kutluyorum.  :D
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Akşam akşam ne güzel haber bu böyle.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

HacıGeraltEmmi

Hayırlı olmasını dilerim. Özer sahaf kaliteli yayınlara imza atıyor. Nathan'ında aynı kalite ile yayınlanacağına inanıyorum. 3 lü cilt bana göre Türk okuru için en uygun format. Ara kapaklardan taviz verilmezse daha da iyi olur.

hanac

Bu başlığı neredeyse 1 yıl önce açmışım.

Çok tepki aldım, yalancılıkla suçlandım ama haklı çıktım  :)

Özer Sahaf'ı tebrik ediyorum.

haysat

Nihayet..
Özer sahaf'da yavaş yavaş kaliteli yayınlarla gönlümüzde yer etmeye başlıyor.
İlker'i ve bu işe vesile olan arkadaşları kutluyorum.
Umarım bu sefer hak ettiği değeri görür ve uzun yıllar yayınlanır.
Birde kapaklar olursa değmeyin keyfimize...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

NIC

Bugün kızım ilk adımlarını attı ama inanın bu Nathan haberine bir o kadar sevindim  :o

kalidor

İlker Bey'i tebrik ediyorum. Yalnız İlker By Thorgal'lerin istediği gibi satmadığını söylemişti. Solomon Kane ve 3. Ahit'i bilmiyorum. Ben şahsen tüm yayınlarını aldım. İnşallah kısa sürede Thorgal'leri de tamamlar.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Ne kadar istesek te, yayınevleri de ne kadar isteseler de yeterli bir satış artık kolay olmayacak. Bu nedenle çıtayı çok yükseklerde tutmamalı

alan ford

Nathan'ın 50. sayısının önemli ve güzel bir macera olduğu konuşulmuştu bir yerlerde. Böyle bir macerayla başlamak serinin şansını da arttırır gibime geliyor.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

ferzan

Nathan Never'ı topu topu 10 sayı anca okumuşumdur...7-8 sayı Lal'den,birkaç sayı da AD-DE'den...Sonra o dönem düzenli olarak almakta olduğum yığınla yayın arasından bazı elemeler yapmam gerekti...Bunlardan biri de Nathan Never'dı...Karaktere ısınmıştım,öyküleri okutuyordu ama asla önceliklerimden olmadı...Belki İtalyan işi bilimkurgu çok da bana hitap etmediğindendir ama şu anda fena itkilendim... :) Çıktığı gibi alacağım galiba,sonra devam edip etmeyeceğime karar veririm...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

rumar80

Sevgili Dorukhan,
   Nathan konusunda dikkat etmen gerekn bir konu var ki, o da hikayenin kitaplar içinde yayıldığıdır. Eğer daha önce düzenli oku(ya)mamışsan diziyi sev(e)meyebilirsin.
   Yine de maceraları eğlenceli bulacağına eminim, hele bir de bilim kurgu drama seviyorsan. Çünkü bence Nathan gelecekte geçen bir drama. Kırılgan ve acı çeken biri.