Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Vay vay vay...

Öyleyse yayınlanan albümleri hatırlamanın zamanıdır diyeceğim de bu mümkün olacak mı acaba  ???
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

sefik

Kacirmisim bunu,yeni ogrendim yayinlanacagini,gercekten cok sevindim.Cok iyi bir seri ve yayinlanmayi hakediyor
Umarim bekledigi ilgiyi gorur ve devam eder.Darisi Blueberrynin basina

tommikser

Sanırım yayınlanacağına en sevindiğim çizgi roman budur.Yalnız İlke'nin haberi olsun ara kapak muhakkak olsun.O güzelim kapaklar boşa gitmesin.

ilke

Güneş,

ben sadece telifi aldım. Yayını İlker yapacak işi ama belirtirim dediklerinizi.

yalcinerol345

DE zamanında Natan Never'in tüm sayılarını almış ama Lal'den sadece ilk bir kaç sayıyı almıştım.Lal'in o kötü kapakları yüzüden.Her ne kadar Natan Never'in okuduğum kitaplarındaki çizgilerini sevmesem de bilim kurgu hayranıyım.
Eğer kapaklar güzel olursa eminin ki tüm sayıları kaçırmadan alırım.

labirent

İlker beyi gaza getiriyorsunuz ama bence Nathan Never satmaz. Lal 'in çıkardığı sayıları okudum ama senaryosu da çizgileri de cezbetmedi beni.

Bence yayıncılar yeni bir yayın çıkarmadan önce (çizgiromanın kalbini tutan) bu sitede talep toplamalı. Aksi olunca hem yayıncı zarar görüyor hem biz bir türlü bitemeyen serileri almak zorunda kalıyoruz.

altay1944

Haberi duydum ve meraklanmıştım ki bir arkadaşın satmaz yorumu karşısında yazmak istedim.Kişisel olarak belirteyim ki çıkan tüm sayıları alma garantisi veriyorum.Nathan farklı tad arayanlar için biçilimş kaftandır.Biliyorum sitede çok takipcisi ve alıcısı var ama benim kitaplığımda bir adet bile essegesse eseri yokru .Çocukken okumuşluğum vardır ama şimdilerde çok farklı tarz çizgiroman okuyorum.Nathan ,julia,dylan dog,brendon...vb.Ben klasikcilerden değilim.Bırakın çizgiroman çıksın .Özgür bırakın onu alırım-almam yapmayın.ALIN.Çizgiromanı yaşatmak adına ..Alın,okuyun,okutun.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

haysat

Alıntı yapılan: altay1944 - 20 Eylül, 2011, 22:39:54
Haberi duydum ve maraklanmıştım ki bir arkadaşın satmaz yorumu karşısında yazmak istedim.Kişisel olarak belirteyim ki çıkan tüm sayıları alma garantisi veriyorum.Nathan farklı tad arayanlar için biçilimş kaftandır.Biliyorum sitede çok takipcisi ve alıcısı var ama benim kitaplığımda bir adet bile essegesse eseri yokru .Çocukken okumuşluğum vardır ama şimdilerde çok farklı tarz çizgiroman okuyorum.Nathan ,julia,dylan dog,brendon...vb.Ben klasikcilerden değilim.Bırakın çizgiroman çıksın .Özgür bırakın onu alırım-almam yapmayın.ALIN.Çizgiromanı yaşatmak adına ..Alın,okuyun,okutun.
Söylediklerinizin hepsine katılıyorum.Bencede alın,okuyun,okutun.
Zaten topu,topu kaç kişiyiz.
Not:bende eksikte olsa essegesse'ler var ve en kısa zamanda tamamlıyacağım.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

yunusmeyra

iyi haber..çevirmene ve yayıncıya kolaylıklar dileriz..biz alırız..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

ErenKoyunoglu

Kesinlikle almaya devam edeceğim bir seri. Daha önce çıkan her sayısını almıştım.

Mister NO

Kim bilir ne zaman okuyacağım? ???

Buna rağmen sırf destek için bile olsa kesinlikle alacağım.Nasılsa bir gün okurum umuduyla. ;)

tommikser

Dostum bilimkurgu seviyorsan gerçekten mükemmeldir.En sevdiğim çr'lerin içinde ilk 5 de.Çıkacak diye bir sevinçten zıplamadığım kaldı.

Eski sayıları alıp okursan bırakamayabilirsin. ;D

Mister NO

Nathan Never Türkiye'de çıkanlar tam seri olarak var. ;D

Ne yazık ki kendisi ile tanışmak için zaman olmadı. :'(

Elbet bir gün diyorum. ;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: gunessemerci - 21 Eylül, 2011, 15:31:27
Dostum bilimkurgu seviyorsan gerçekten mükemmeldir.En sevdiğim çr'lerin içinde ilk 5 de.Çıkacak diye bir sevinçten zıplamadığım kaldı.

Eski sayıları alıp okursan bırakamayabilirsin. ;D

Nathanın nasıl bi çizgi roman olduğu (konusu ne) ? ve Gordon'dan farkının ne olduğunu söylüyebilir misiniz ?

Bu konuda aydınlanırsak ona göre alma oranı artar....... ???

alan ford

Nathan geleceğin dünyasında alfa ajansınında detektiflik yapan bir ademoğlu. Vakti zamanında peşinde olduğu bir katil çocuğunun gözleri önünde karısını öldürünce polisliği bırakmış . Çocuğu bir daha hiç konuşmamış , ve elemanımızın saçları bir gecede beyaza çalmış. Suçluluk duygusu öyle böyle değil. Çünkü tüm bunlar olurken kendisi metresiyle berabermiş . Uzak Doğu'da biraz takıldıktan sonra tekrar kıta'ya dönmüş ve dedektiflikte karar kılmış. Küçük de olsa bir ekibi var. Sonradan bağımsız bir seri olacak Legs ve bilgisayar dahisi kekeme Sigmund. Maceralar ise edebiyat ve özellikle sinema alemine göndermelerle dolu. Üç robot yasasından Bruce Lee'ye, Karanlığın yüreğinden Space odessey'e kadar bir dolu gönderme, eşsiz bir okuma keyfi sunuyor. Benim için boşluğu doldurulamayan bir eksiklikti. yeni sayıyı heyecanla bekliyorum.

Bu arada ana seriden bağımsız dev albümler ayrı bir güzeldir. bahaneyle onları da tavsiye edeyim
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir