Toy Story 3

Başlatan emre ozdamarlar, 24 Ekim, 2010, 00:46:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Hakkinda cok iyi yorumlar duymustum, herkes iyi oldugundan bahsediyordu, dun gece izledim gercekten cok guzel bir film yapmislar.
Guzel animasyon demiyorum, bildiginiz guzel film. Konusu, cekimleri, hikayesi, muzikleri tamamen dört dörtluk film olmus.
Forumda baba olan yazarlarimiz "cocugu sinemaya göturuyorum" bahanesiyle bu filmi izleme sansini kacirmasinlar, okudugum kadariyla Turkce seslendirmesi de kaliteli yapilmis.

banac

iki hafta önce çocuklarla beraber seyrettim :) ve çok güzeldi gerçekten, tavsiye ederim...

belki iddaali olacak ama serinin en iyi diyebilirim...

Oguz

Serinin bu 3. filmi kötü niyetli ve ürkütücü oyuncak karakterleri nedeniyle beni tedirgin etmis, filmin artik çocuklar için degil, daha çok blug çagindaki kisiler için yapildigini düsünmeme neden olmustu.

Duygulandiran sahnelerin yaninda - belki de 9 yasindaki kizimdan çok daha fazla hayat tecrübem oldugu için - beni epey rahatsiz eden, bir filmdi. Çocuklara kötü niyetli varliklari anlatirken acaba bu derece korkutucu olmak gerekir mi, diye düsünmüstüm.

Üstelik dublaj da sanildigi kadar iyi degildi çünkü ilk iki filmde alisageldigimiz Mehmet Ali Erbil ve Haluk Bilginer yoktu.

Benim favorim, simdilik, hayatimda en çok izledigim film olma unvanina sahip Toy Story 2'dir. (Herhalde 30 defa izledim.)

Müthis bir ekip ruhu, nefis espriler, harika aksiyon sahneleri içerir...

Ve ben, her izledigimde ayni keyfi alirim.

rumar80

Bence her üç filmde çok güzeldi. Senaryo, kurgu bence çok iyi. Tek şikayetim 3. filmin seslendirmesinde ekibin değişmiş olması. İlk iki filmde Mehmet Ali Erbil ve Haluk Bilginer Woody ve Buzz'ı seslendirmişti. Üçüncü filmde afişte Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un seslendirmeleri ile diye yazmış. Nerden nereye...

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Nisan, 2011, 11:13:55
   Bence her üç filmde çok güzeldi. Senaryo, kurgu bence çok iyi. Tek şikayetim 3. filmin seslendirmesinde ekibin değişmiş olması. İlk iki filmde Mehmet Ali Erbil ve Haluk Bilginer Woody ve Buzz'ı seslendirmişti. Üçüncü filmde afişte Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un seslendirmeleri ile diye yazmış. Nerden nereye...

Seslendirme konusunda Umar'a katılıyorum, bununla birlikte her üç filmde çok güzeldi. Sadece çocukların değil büyüklerinde izlerken keyif alabilecekleri bir seri.