"DEV" IMZA GÜNÜ...

Başlatan tamerozcan, 26 Ekim, 2010, 17:27:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tamerozcan

rumar80

arkadaslar Ferri 19.00'a kadar duracak mi? Bilen var mi? Bizim sitedeki bildiride 14.00-17.00 yaziyor ama burada 14.00-19.00 yaziyor. Ona göre isten izin almam gerekebilir.

tommikser

Riza abi ben Tamer abiyle konusmustum.6sinda saat 12 den aksam dayana bildigi zamana kadar olacakmis.4ünde Karga barda var.5inde de DR de var.Burada yazan saat geçerli.

BAHADIR

"Dayanabildigi kadar" ibaresi çok çeliskili ve ucu açik bir ifade olmus ama ben orada olamayacagim için kanimca sorun yok...(Çok mu bencilce oldu... ??? )

rumar80

Sevgili arkadaslar Cuma günü ben, Hasan (hanac) ve Günes Taksim'de bulusuyoruz. Cumartesi sabah bulusmasindan önce D&R'da Ferri'yi görecegiz ayrica gayri resmi bulusmus ta olacagiz. Cuma ögleden sonra Taksim'e bulusmaya gelmenizi bekleriz, hem tanisalim, hem eski dostlarla görüselim, hem de konusalim.
   Yok mu gelecek?

kahramanlarsinemada

Arkadaslar, islerimi ayarladim gibi. Bir terslik olmazsa geliyorum. Kaç gibi bulusulacak?

rumar80

Valla Hasan ile net konusmadik ama ikimiz de ögleden sonramizi bosaltiyoruz. Ben 11.30 gibi Samat'yadan ayrilirim, herhalde 12 gibi Taksim'de olurum. Bir GON'a bir de t-shirt'çüye ugrayacagim. Ara bulusalim.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 02 Kasım, 2010, 17:58:02
...Valla Hasan ile net konusmadik ama ikimiz de ögleden sonramizi bosaltiyoruz...

Keske bu haftam böyle bosaltabilecegim bir hafta olsayadi... Sadece Persembe ve Cumartesi günleriyle yetinecegim... Hatta persembe bile sakat, umarim tesisatçinin isi o kadar sürmez...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...