NARUTO - Gerekli Şeyler (Devam ediyor)

Başlatan Alperen, 18 Eylül, 2010, 15:35:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Baskıda diyorlar ama bakalım ne zaman çıkıcak heralde One Piece ile birlikte aynı anda çıkıcaklar yakındır ama.

darkwood

Alıntı yapılan: dean - 28 Temmuz, 2012, 16:26:36
Baskıda diyorlar ama bakalım ne zaman çıkıcak heralde One Piece ile birlikte aynı anda çıkıcaklar yakındır ama.

MTV de yayınlanan Naruto ve diğer animelerde yaz gününde iyi gidiyor bu arada, akşamları arada seyrediyorum.   ;)
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: darkwood - 28 Temmuz, 2012, 16:43:20
MTV de yayınlanan Naruto ve diğer animelerde yaz gününde iyi gidiyor bu arada, akşamları arada seyrediyorum.   ;)

MTV Animemi yayınlıyormuş ??? benim niye haberim yok :D saati ve gününü rica etsem?

darkwood

Alıntı yapılan: designer73 - 28 Temmuz, 2012, 16:56:53
MTV Animemi yayınlıyormuş ??? benim niye haberim yok :D saati ve gününü rica etsem?

MTV Türkiyede her akşam saat 21.00 den sonra Türkçe alt yazılı olarak seyredebilirsiniz.  :D
Darkwood Sakinleri..

tommikser

6. sayıyı demin bitirdim.Şunu diyebilirim İtalyan çizgiromanları okurken beni bu kadar heyecanlandırmıyor.Yani neden bilmiyorum ama Naruto okurken acayip derecede öykünün içine giriyorum.Dövüş sahneleri falan enfes.Komedi insanı o kadar eğlendiriyor ki anlatamam.Gerekli umarım bizi çok bekletmeden devamını sabit bir periyoda sokar.Son sayıda acayip bir yerde kaldı.Diğer sayıya kadar meraktan çatlamam umarım  ;D

ercoktay

Twitter da 7. sayı matbaada diye yazdılar. Bu hafta çıkacakmış.

pizagor

Alıntı yapılan: ercoktay - 19 Ekim, 2012, 09:42:49
Twitter da 7. sayı matbaada diye yazdılar. Bu hafta çıkacakmış.

Twitter da 7. sayı matbaada takıldı, sorun çıktı, inek yedi, dağa kaçtı mesajını da görürüz yakında :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Naruto 7 çıkmış arkadaşlar.Benim gibi Naruto hayranıysanız kaçırmayın.Yok değilsenizde bi deneyin yahu!Ama arka arkaya okuyun süper oluyor ;D

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: gunessemerci - 19 Ekim, 2012, 21:27:55
Naruto 7 çıkmış arkadaşlar.Benim gibi Naruto hayranıysanız kaçırmayın.Yok değilsenizde bi deneyin yahu!Ama arka arkaya okuyun süper oluyor ;D

7.sayı ha maşallah. Gerekli bu başarıyı comicslerde de gösterebilseydi ahh ahh...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Ben yavaş yavaş Comics'den mangaya kaymaya başlıyorum.En azından devam edecek gibi birde o kadar karman çormanda değiller.Haaa yayınlansa almaz mıyım?Elbet alırım ama şimdiki durumdan da fazlasıyla memnunum.

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Ekim, 2012, 10:14:35
Twitter da 7. sayı matbaada takıldı, sorun çıktı, inek yedi, dağa kaçtı mesajını da görürüz yakında :)

Sözümü geri alıyorum ve Gerekli Şeyler'in mangalardaki hızını kutluyorum. Beni gerçekten şaşırttılar!

Bu ara okuduğum Cennetteki Yabancılar 2'yi okuyorum. Albümün arkasında 3. cildin kapak resmi var ve yakında diyor. Albümün basım tarihi Kasım 2011. Yakında derken :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Harun Ça

10. cilt müjdelendi.

[IMG]http://i.imgur.com/ITTckO3.jpg[/img]

Çok çekişmeli geçen üçüncü testin elemeleri!
Gaara, Lee'ye karşı. Su kabağındaki kumu istediği gibi yönlendirebilen Gaara'ya karşı Lee'nin elinde sadece çok iyi seviyeye getirdiği taijutsudan başka hiç bir şeyi yoktu! İnsan üstü taijutsusu ile Lee Gaara'yı sıkıştırmayı başardı... Ama...!?
Naruto 10 Çok Yakında...

darkwood

Naruto 10 dan taze haberleri almak iyi oldu, bu kitap ile beraber ekürisü One Piece in 10.sayısıda gelecek demektir.
Araya Hellsing i de sıkıştırırlar artık.
Darkwood Sakinleri..

Harun Ça

One Piece'le beraber Naruto 10 da çıktı. Bleach de yetişse keşke üç büyük bir arada çıkardı.

[IMG]http://i.imgur.com/rNoNUQy.jpg[/img]