2010 Kitap Fuari ve Altin Madalyon

Başlatan Lami Tiryaki, 07 Kasım, 2010, 23:53:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lami Tiryaki

Arkadaslar bizim için bu yilki fuara 1001 Roman damgasini vurdu,yayinevini bir kez daha tebrik ederiz. Ancak Altin Madalyon olarak biz de az boy göstermedik. Hemen her asamada en az bir kaç üyemizle etkinliklerin merkezindeydik. Özellikle müthis enerjisi ve fedakarane çalismalariyla Günes Semerci kardesimi tebrik etmek istiyorum. Keske vakitlice gelebilmis olsaydikta biraz sohbet etme imkani da bulabilseydim. Günes basta olmak üzere Riza, Hasan, Ümit Kireççi, Doga, Serkan ve emek veren diger tüm Altin Madalyon'cu kardeslerimi tebrik ediyorum. Altin Madalyon'u basit bir çizgi roman platformundan neredeyse bir tür sivil toplum kurulusu asamasina tasidiniz. Bakalim bundan sonra neler yapacagiz.

Selamlar
Lami   

İlhan Yılmaz

Bu sözlerin altina imzami atarim. Altin Madalyon'u alkisliyorum.

rumar80

Hep birlikte daha da saglam ve güçlü bir forum olusturmaya devam etmek dilegiyle okumaya devam.

darkwood

Sevgili Lami nin yazdiklarina aynen katiliyorum. Arkadaslarimizin çalismalari gerçekten güzel ve özveriliydi. Hepsini kutluyorum. Forumumuz bu fuardan çok büyük bir basari ile ve alin akiyla çikti.
Cumartesi günü bizim çocugun kursu ve trafik nedeniyle erken gelme sansimiz maalesef olmadi. Altinmadalyoncu arkadaslari göremedim. Bizim forumdan  sevgili Lami ile Designer i yakalayip görüsme imkanim oldu. 1001 Öncelikle Roman ve Ferri sayesinde gerçekten  unutamiyacagim güzel bir gün oldu.
Darkwood Sakinleri..