Tetikçi - YKY

Başlatan MAGICO70, 23 Ağustos, 2010, 11:24:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aitor03

5 cildi de art arda okuyarak bitirdim bu güzide çalışmayı. çok güzeldi. karakterlerin yavaş yavaş, ilk hikayeden gelişmesi, kahramanın nihilizmi, yaptığı alıntılar, ardından ikinci hikayeyle beraber politik eleştiriye dönmesi üğzerinde oturulup düşünülmüş, araştırma yapılmış dört dörtlük bir çalışma olduğunu gösteriyor.

ancak yky'nin okuyucuyu geri zekalı yerine koyarak birtakım şeyleri kendi kafasına göre çıkartıp değiştirmesi olacak şey değil.
çözüm basit: "yemiyorsa" basmayacaklar. basıyorlarsa da omurgalarını birazcık olsun düz tutmayı öğrenecekler.

BAHADIR

Alıntı yapılan: aitor03 - 16 Aralık, 2018, 15:48:15
ancak yky'nin okuyucuyu geri zekalı yerine koyarak birtakım şeyleri kendi kafasına göre çıkartıp değiştirmesi olacak şey değil.
çözüm basit: "yemiyorsa" basmayacaklar. basıyorlarsa da omurgalarını birazcık olsun düz tutmayı öğrenecekler.

Gene ne yapmışlar...?

aitor03

Alıntı yapılan: BAHADIR - 16 Aralık, 2018, 18:00:29
Gene ne yapmışlar...?

yine yaptıkları bir şey değil, 5 yıl önce yaptıkları sansüre yeni tanık olmak

pizagor

Mevzunun üzerinden bayağı zaman geçmiş, unutmuşum. Aşağıdaki sayfada başlamış tartışma:

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1454.45.html
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

baba alsana

Merhabalar. İkinci albümün baskısı bitmiş sanırım hiçbir yerde bulamadım... 2. Bir baskıyla ilgili bilgisi olan var mı?

Nightrain

YKY bu seriyi yeniden basmayı düşünmüyor mu acaba?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kahramanlarsinemada

Seriyi ilk yayınlandığında severek okumaya başlamıştım. Ancak YKY'nin uyguladığı sansürü görünce seriyi takip etmeyi bıraktım. Hatta elimdekileri de sattım.

Mrtekin

Bu çrye dayalı; David Fincher tarafından yönetilen Michael Fasabender'in başrolünü oynadığı "The Killer" Netflix'de.

Ben beğendim, ilgilisine tavsiye.
They drew first blood...