2010 Yili Klasik Zagor Macerasi

Başlatan tommikser, 03 Aralık, 2010, 10:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

53. Sayiyi almadigimdan ekleyemedim.Bilgide bulamadim  :-[ o yüzden burada kaldi kusura bakmayin bilen varsa eklerim.3 seçenek verdim çünkü çok macera var ve birbirine bagli ayirmasi oldukça güç.O yüzden sadece en evdiginiz maceraya verirseniz daha iyi olur diye düsündüm.Kolay gelsin....

tommikser

Eeeeee Zagor seven arkadaslar hadiiiiiii nerede oylariniz ?

Ondan sonra demeyin ki en sevilen kahraman bizim ki  ;D

V

En sevdigim Zagor maceralarindan birisi olan ve Ferri'nin çizimleriyle zirve yaptigi "Vampirin Dönüsü" ilk tercihim,Gitar Jim'in Dönüsü ve Hellingen ise diger tercihlerim.
"İstemem,eksik olsun.."

Hayal Kahvem

Yoooo... Affedersiniz ama kim hazirladi bu listeyi?

Zagor'un Kayip Kasif adli macerasi var ya..  Nerde Kayip Kasif? Binlerce kafa tasi askina!!  >:(

Ben ölürüm Zagor'un o macerasina. Sevdigim her sey vardir o kitapta. Çizimleri müthis etkilidir. Marcello'nun çizimleriyle Zagor'u okumayi severim dogrusu... Sahanedir.  Doc'la Zagor'un nehirde yüzen kütük üzerinde birbirini devirmece vaziyetleri vardir ki bayilirim o hallerine... Sonra müzik vardir bolca bu macerada.. Bol bol yemek yerler.. Zagor var ya bu macerasinda çok tatli güler... Rüya görme durumlari vardir bir de.... Hele Ramath varsa bir Zagor macerasinda o kadar sevinirim ki... Bayilirim her bir karesine bakmaya... Güzel bir kadin vardir sonra bu macerada.. Bol aksiyon.. Çokça sözlü ve sesli efektler... Off... Tam manasiyla favorimdir "Kayip Kasif"

Bunu Zagor'un sözü Bu! Blogunda, Ahyaak! yazisinin altina yorum yazmistim. Çünkü bu macerasinda tek bir tane  Ahyaaaak çigligi yoktur.
Çok tuhaf degil mi? Baska maceralari  var mi acaba  Ahyaaak efekti olmayan. Ben denk gelmedim.

Ama gücendim inanin... Niye çok mu laylaylom var yani bu macerada... Ne var? Hayat dövüsmek, savasmak degil ki... Arada müzik dinlemek, oynamak, eplenmek gerek..

Allahim, isten yaziyorum bunlari... Yanlis yazmiyorum degil mi? Iyi de neden bu macera bu listede yok? Canim sikildi simdi.

tommikser

Sevgili Vildan abla (Güzin abla gibi oldu-pu ha hah haaaaa):
Bu Listeyi ben ettim ama sen etme(pu ha ha haaaaa),bu yil yayinlanan klasik maceralardan en iyisi hangisi yada hangisini begendiniz diye sordum.Malum yeni yil geldi de.Aynini Nister No,Büyülü Rüzgar içinde yapacam.Artik haftaya.Bu arada sende bizim sitemizin güzin ablasi olursun.Çizgi roman üzerine dertlerimizi dinlersin nasil ama Vildan Abla?

pizagor

Sevgili Günes, bu ankette kitap basliklari degil de genel kabul gören macera isimlerinden gitsek daha iyi olmaz mi, ne dersin?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Olur olur da ben o isimleri bilmedigimden yazamadim kitaplardaki adi yazmak zorunda kaldim.Istersen onlarla degistir.

Hayal Kahvem

Ben onu bunu bilmem.. Zagor'un klasik maceralari... Zagor'un özel maceralari... Zagor'un her çesit maceralari... Kayip Kasif yoksa... Hiç bir ankete de yarismaya da girmem.
Yüregim kabul etmez  :'(   Üzgünüm... Tamam... Çekiliyorum... Ama Gönderdigim kapak, bu bölüme kapak olsun isterim... Silmiyim... Dursun... Ne yapabilirim  :)

Hayal Kahvem

Kagan... Bana hiiç sesinizi çikarmayin... Bugün Altin Madalyon'un muhtelif bölümlerine böyle fotograf eklemeyi deneyecegim.
Sonra o bölümde "caz" yapip haydi ben  bu bölümden kaçiyorum deyip  "Edebiyat Muhabbetleri" bölümüne dönecegim diyecegim.

Bugün resim eklemeyi ögrendim.. Söyler misiniz böyle yapmazsam nasil kendimi gelistirecegim ;)

Ben de Zagor'un tüm maceralarini issretlemek isterdim.. Ama düsünsenize o zaman listedeki tüm maceralarin kapaklarini eklerdim...
Çökerdi Altin Madalyon... Bu kadar yeter... Ben gene "Edebiyat Muhabbetleri" bölümüne dönüyorum..
Sizlere kolay gelsin.  8)

darkwood

Kayip Kasif, Tek Boynuzun esrari, Adalar Klani, Helingen, Laneli Hazine, Gitar Jim v.s. Zagor'un hemen hemen bütün maceralarini severim. Benimde oyum hepsi için geçerlidir..

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 03 Aralık, 2010, 16:48:42
Ben onu bunu bilmem.. Zagor'un klasik maceralari... Zagor'un özel maceralari... Zagor'un her çesit maceralari... Kayip Kasif yoksa... Hiç bir ankete de yarismaya da girmem.
Yüregim kabul etmez  :'(   Üzgünüm... Tamam... Çekiliyorum... Ama Gönderdigim kapak, bu bölüme kapak olsun isterim... Silmiyim... Dursun... Ne yapabilirim  :)

Sevgili Hayal Kahvem güzel kapak resminiz ve  diger arkadaslar için, Avrupa Çizgi Romanlari / Zagor bölümü içinde; en güzel Zago kapaklari diye bir bölüm açtim. Linki alt kisimda, buraya istediginiz kapak resimlerini koyabilirsiniz.
Sizinkide dahil, Ben bir kaç tane ekledim bile..  ;D

http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,2255.0.html
Darkwood Sakinleri..

s.b

Sayın Semerci sadece 2010 yılının değil bütün yılların listesini yapabilirseniz çok iyi olacak. Bazı çizgiromanları yayınlanır yayınlanmaz okuyamadığımız için bu tür başlıklara anında cevap veremiyoruz. Hal böyle olunca da sanki o konu başlığı ilgi görmeyen luzumsuz bir başlık gibi algılanıyor.
Mesela ben 2009 yılında yayınlanmış olan 35. sayıdayım. Günceli yakalayabilmem için 40 cilt daha zagor okumalıyım. Okunan seriler o kadar çok ki, hangi birisini günü gününe okuyup yorumlayabiliriz.
Bu bölümleri kilitlemeyelim. Okudukça buralara yorumlar yazılacaktır.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Alıntı yapılan: gunessemerci - 03 Aralık, 2010, 10:31:17
53. Sayiyi almadigimdan ekleyemedim.Bilgide bulamadim  :-[ o yüzden burada kaldi kusura bakmayin bilen varsa eklerim.3 seçenek verdim çünkü çok macera var ve birbirine bagli ayirmasi oldukça güç.O yüzden sadece en evdiginiz maceraya verirseniz daha iyi olur diye düsündüm.Kolay gelsin....

53. sayıyı da ekledim ve 2010 yılı sayıları tamamlanmış oldu. Tabi bu arada önceki oylama güme gitti. Yeniden pamuk eller klavyelere.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN