Criminal

Başlatan emre ozdamarlar, 26 Aralık, 2010, 20:06:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bu aralar bir nedenle ilk üç cildi arka arkaya bir kez daha okudum. Her biri ayrı ayrı güzel olmakla birlikte, birbirlerine olan bağları ile daha da sıkı ve tamamlayıcı bir anlam içeriyor. Bu tür serileri toplu okumak aslında çok daha iyi oluyor.
  bu tür suç öykülerini sevenler için açık ara okunması gereken bir seri. Keşke biri çıkıp yayınlasa. 8 cilt bu ülkede zor olsa da umut tükenmez.

Kauss

İlk cildi bitirip ikinci cilde geçtikten sonra bir an; eee bu ciltler seri gibi değilde hepsi ayrı ayrı mı hikaye anlatıyor diye içimden geçirmiştim. Gerçekten karakterlerin birbirine bağlanması ustalık işi bana kalırsa. Bu seriden sonra da Fatale'i almış ama hala okumadım. Geçen Mayıs ayından beri çizgi romanlara elim maalesef gitmiyor. Eminim Criminal gibi Fatale'de çok güzeldir

rumar80

Fatale Criminal'den farklıdır ama iyidir. Bu arada Criminal'i sevdiyseniz Teeg Lawless'ın hikayesini okumak için Cruel Summer'ı okumanızı öneririm. Eminim seveceksiniz.

Son olarak Brubaker ve Philips ortak yapımı tek cilt Scene of crime da bir alternatif önerim.