ANKET: Sabırsızlıkla Beklediğiniz Çizgi Roman Uyarlaması Hangisi ?

Başlatan hanac, 08 Ocak, 2011, 11:37:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Thor'un fragmanı sitelerde rahatlıkla izlenebilir. Chris Hemsford bence çok başarılı bir Thor olacak.

tommikser

Thor filmi sanırım Kaptan Amerika'dan daha iyi bir filme benziyor.

rumar80

Captain America filmi origin filmi olduğu için büyük ihtimalle ikinci dünya savaşında geçecek ve sonunda Cap sulara gömülecek diye düşünüyorum ki bu sayede sonraki Avengers filminde kitaba uygun olarak Captain America bulunsun.

tommikser

Ben orjini okumadım ama anlattığına göre abi film o şekilde cereyan edecek.Bu durumda ilk film hüsran olacak.Zaten film amerikan propagandası olacak ikinci dünya savaşıyla daha da artacak.

hanac

Henüz oy alamayan bir filmde Ant-Man (Karınca Adam)

1962 yılında Stan Lee ve Jack Kirby tarafından oluşturulan bir karakter.

Yıllar içinde hep konuk oyuncu ya da kısa serilerle idare etti.

2002 yılında bunlardan oluşan bir esenşil albüm de yayınlandı.

En son kısa serisine Ocak 2011 de başlandı.

rumar80

Alıntı yapılan: gunessemerci - 11 Ocak, 2011, 10:16:15
Ben orjini okumadım ama anlattığına göre abi film o şekilde cereyan edecek.Bu durumda ilk film hüsran olacak.Zaten film amerikan propagandası olacak ikinci dünya savaşıyla daha da artacak.

Orijin için Captan america bölümünde yazı yazdım okuyabilirsiniz

rumar80

Ant-Man Marvel'de ilk önce Henry Pym'in gizli kimliği idi. Yıllar sonra Henry Pym karınca adamlığı bırakınca eski suçlu Scott Lang bu kostümü giyerek kötülerle savaştı. Ancak "Avengers Disassemble" serisinde kızıl cadı tarafından öldürüldü.

Son karınca adam Eric O'Grady adında eski bir SHIELD ajanı şu anda "Secret Avengers" grubunun bir üyesidir. Hasan'ın resmini koyduğu 12 bölümlük dizi Walking Dead'in yaratıcısı Robert Kirkman tarafından yazılmıştır. Farklı bir karakter bir anti kahramandır.

tommikser

Bu karakterin nasıl bir gücü var ki?Adamı öldürmek kolaydır baksananiza :D

hanac

Ankete fazla ilgi olmadı.  :(

Şu ana kadar kullanılan oyların dağılımına bakarsak, neredeyse bütün anketlerimizin birincisi Thor burada da zirveyi kaptırmadı.

(Neden Thor için bkz. http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2226.0.html)

Batman ikinci, Captain America üçüncü.

Superman ve Örümcek adam reboot larına pek ilgi yok.

rumar80

Ben en çok Zor'un filmini bekliyorum.  ;)

Açıkçası Superman'i hiç beklemiyorum.