The Big Bang Theory

Başlatan hanac, 14 Ocak, 2011, 09:30:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

9x7 : Wil Wheaton, Sheldon'a mesaj atarak Mr. Spock'la ilgili belgesel yapacaklarını, belgeselde kendisiyle röportaj yapmak istediklerini söyler. Sheldon da kabul eder tabi.
Maşallah diyelim bu sezon tempo yükseldi yine. Bu bölümde de bayağı güldüm ben :)

Bölümle ilgili dipnot; dizide güncelde değilseniz Star Trek konulu bir bölüm diye bunu önden seyrederseniz spoiler yersiniz söyleyeyim. Tabi bunu dizinin tamamını izleyecekler için söylüyorum.

seastar1000

son ıkı bolumde guzeldı

Ahmet Oktay

9x8 : Amy randevuya çıkıyor, Bernadette ve Penny, Amy'nin kimle buluştuğunu merak ediyor ve öğrenmek için gizlice takip ediyor. Öte yanda Sheldon'a kız arkadaş bulmak için Howard ve Raj bir test hazırlayıp internette yayınlıyorlar.

seastar1000

Acaba senarist mi değişmiş son bölüm de çok güzeldi baştan sona guldum doğrusu

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: seastar1000 - 13 Kasım, 2015, 23:07:50
Acaba senarist mi değişmiş son bölüm de çok güzeldi baştan sona guldum doğrusu

Şimdi IMDB'den baktım da bu bölümleri yazanlar geçen sene de varmış, ama daha az yazmış sanırım. Yani senarist değişmesi demeyelim de ekipte ufak değişiklik diyelim, geçen sezon yazanlardan bazıları bu sene hiçbir bölümde yok. Neyse sonuç olarak bu değişiklikler bence de diziye olumlu yansıdı, geçen sezona göre çok daha fazla keyif alıyorum diziden.

Ahmet Oktay

9x9 : Amy ve Sheldon akvaryum gezisine, Howard, Raj, Emily ve Bernadette aşevine gönüllü olarak yemek dağıtımı bulaşık vs. için yardıma gidiyor. Penny ve Leonard ise evde kalıp Şükran Günü için yemek hazırlıyor. Şükran günü temalı, espri dozu iyi bir bölümdü yine. Özellikle Penny ve Leonard'ın yalnız oldukları son sahneye çok güldüm :)

Ahmet Oktay

9x10 : Sheldon ve Leonard evde tahtalarına formüller yazmış, hesaplama yapıp çalışırken Sheldon'ın ağzına bir melodi takılır. Bölüm bu konu üzerinden ilerlerdi. Sheldon'ın melodinin hangi şarkının müziği olduğunu bulmaya çalışması, ve bu süreçte Penny ve Leonard'a yaşattıkları ;D Bölümün sonlarında sürpriz de var. 9/10

Ahmet Oktay

9x11 : Bizimkilerin Star Wars hayranlığı malumunuz, Star Wars'un yeni filminin yayınlandığı haftada haliyle Star Wars temalı bir bölüm izledik. Son bölümlere göre daha az güldürdü beni.

Ahmet Oktay

9x12 : Günün üçüncü ve izlerken en sıkıldığım dizisi. Bu sezonun en zayıf bölümüydü benim nezdimde.

Ahmet Oktay

9x13 : Sheldon hasta olduğunda arkadaşları için iyice çekilmez hale geliyor. Sheldon'dan iyice bunalan arkadaşları, bir süre Sheldon'dan uzaklaşmak ve farklı birşeyler yapmak amacıyla parti otobüsü kiralayıp Vegas'a gitme planı yapıyorlar :)

Ahmet Oktay

9x14 : Sheldon'ın ninesi konuk oluyor bizimkilere bu bölümde. Sheldon ninesinin kendini ziyarete geldiğini sanırken, aslında Amy'yi kontrol etmek için geldiğini öğreniyoruz.

rumar80

Bu sefer Ahmet'ten önce yazayım.
   9x17 200. BÖLÜM
   Ekip Sheldon'ın doğum gününü kutluyor. Wiil Wheaton gene var. Stephen Hawking de. Esas konuk 1966 yılı Batman dizisinin baş rol oyuncusu Adam West
   Tam 200 bölümdür bizimle olan ekibe selam olsun.

Ahmet Oktay

9x19: Sheldon'ın olduğu sahnelerde kahkaha attım. Sheldon'ın laptopuyla olan bağı güzeldi. Bu bölümde işlenince şöyle bir düşündüm de 9 sezondur aynı Laptop kullanılıyor, iyi dayandı helal olsun ;D

Ahmet Oktay

9x20 : Howard, Bernie ve Raj bebek telaşında. Sheldon, Leonard, Amy ve Penny ise apartman hayatından biraz uzaklaşıp orman içindeki bir evde doğayla iç içe 1 gece geçirmek istiyorlar. Evde suspus oturmak yerine bir oyun oynama kararı alınır, oynanacak oyun önerisi Penny'den gelir (bir kişi hayatında hiç yapmaığı bir şeyi söylüyor, oynayanlardan yapan varsa içki içiyor) ve oyun sırasında herkesin bazı kirli çamaşırları ortaya çıkar ;D

Ahmet Oktay

9x22 : Tüm grup içmeye gider, Sheldon ve Bernadette hariç. İkisi evde kalırlar, ve herkesin beklediğinden daha keyifli vakit geçirirler. Sezonun bitmesine 2 bölüm kaldı.