İntikamcılar - The New Avengers / Gerekli Şeyler

Başlatan rumar80, 14 Ocak, 2011, 22:05:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

essegesse

The New AVENGERS 9. cilt Gerekli Şeyler mağazamızda satışa sunulmuştur...

tommikser

Peki bu Avengerslar nerede birleşecek.Gelecekte nasıl bir okuma sıramız olacak.New Avengers ve Mighty den sonra yeni bir yayın mı var?

rumar80

Secret Invasion sonrası Mighty bitecek. New Avengers devam edecek. Bu arada yönetim Norman Osborn'a geçtiği için onun kurduğu Avengers'ın maceralarını anlatan Dark Avengers başlayacak.
   Marmara'nın yayınlayacağını açıkladığı Siege sonrası karşımıza üç Avengers dergisi çıkacak: Avengers (Captain America, Thor, Iron Man vs), New Avengers (Luke Cage, Iron Fist, Dr Styrange, Daredevil vs) ve Secret Avengers (Steve Rogers, Moon Knight, Ant MAn, Beast vs).
   Avengers vs X-men'e kadar böyle gidecek. A vs X sonrası her şey sıfırlanacak ve Avengers, New Avengers ve Uncanny Avengers adlarında dergiler çıkacak. Ama buraya ulaşmak bizim yıllarımızı alacak....

dean

Alıntı yapılan: gunessemerci - 26 Temmuz, 2013, 15:09:54
Peki bu Avengerslar nerede birleşecek.Gelecekte nasıl bir okuma sıramız olacak.New Avengers ve Mighty den sonra yeni bir yayın mı var?
Yakın gelecekten bizi şöyle bir okuma sırası bekliyor.

- Mighty Avengers Vol. 3: Secret Invasion Book 1
- New Avengers Vol. 9: Secret Invasion Book 2
- Mighty Avengers Vol. 4: Secret Invasion Book 2
- New Avengers Vol. 10: Power
- Dark Avengers Vol. 1: Dark Avengers Assemble
- Mighty Avengers Vol. 5: Earth's Mightiest

tommikser

Peki Mighty kaç cilt sürecek?Dark Avengers da olaylar nasıl bir kurgu izleyecek?Dark ne kadar bir cilt sürecek?Arka arkaya soruyorum ama kusura bakma abi :-[

tommikser

Eğer gerekli bu güzel hızıyla devam ederse 1 yıl içerisinde baya yol almış olacağız.

gamlıbaykuş

Son zamanlarda Gerekli Şeyler benim istediğim tarzda ilerliyor. Daha da güzel şeyleri görürüz inşallah :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

dean

Alıntı yapılan: gunessemerci - 26 Temmuz, 2013, 15:25:59
Peki Mighty kaç cilt sürecek?Dark Avengers da olaylar nasıl bir kurgu izleyecek?Dark ne kadar bir cilt sürecek?Arka arkaya soruyorum ama kusura bakma abi :-[

Mighty Avengers 7 cilt, (36 sayı)

- Mighty Avengers, Vol. 1 Ultron Initiavite
- Mighty Avengers, Vol. 2 Venom Bomb
- Mighty Avengers, Vol. 3 Secret Invasion, Book 1
- Mighty Avengers, Vol. 4 Secret Invasion, Book 2
- Mighty Avengers : Earth's Mightiest
- Mighty Avengers : The Unspoken
- Mighty Avengers : Siege

Dark Avengers biraz karşık (sağolsun Marvel zaten hiçbirşeyi basit yapmaz) sadece vol 1'den bahsedim. 3 cilt, (16 sayı)

- Dark Avengers, Vol. 1: Assemble
- Dark Avengers, Vol. 2: Molecule Man
- Dark Avengers: Siege

Bi'de sayı 7-8 Utopia Crossover'ı olarak Dark Avengers/Uncanny X-Men: Utopia cilti içinde. O ne olur Türkiyede bilemem.

darkwood

Alıntı yapılan: dean - 26 Temmuz, 2013, 18:16:38
Mighty Avengers 7 cilt, (36 sayı)

- Mighty Avengers, Vol. 1 Ultron Initiavite
- Mighty Avengers, Vol. 2 Venom Bomb
- Mighty Avengers, Vol. 3 Secret Invasion, Book 1
- Mighty Avengers, Vol. 4 Secret Invasion, Book 2
- Mighty Avengers : Earth's Mightiest
- Mighty Avengers : The Unspoken
- Mighty Avengers : Siege

Dark Avengers biraz karşık (sağolsun Marvel zaten hiçbirşeyi basit yapmaz) sadece vol 1'den bahsedim. 3 cilt, (16 sayı)

- Dark Avengers, Vol. 1: Assemble
- Dark Avengers, Vol. 2: Molecule Man
- Dark Avengers: Siege

Bi'de sayı 7-8 Utopia Crossover'ı olarak Dark Avengers/Uncanny X-Men: Utopia cilti içinde. O ne olur Türkiyede bilemem.

Seri güzel gidiyor, sonuna kadar aynı tempo varsa ve hepsi yayınlanırsa okumam demem doğrusu.  :)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Avengers tam gaz devam ediyor. Gizli istila 1-2 ile istila nedenleri, öncesinde Marvel evreninde olanlar ile istila arasındaki bağlantılar çok güzel anlatılmış. Aynısı yanlış hatırlamıyorsam Mighty Avengers'ın gizli istila maceralarında da olacak. Süper bir toparlama ile Dark Reign dönemine giriliyor.
  Eski klasik kapakların Skrull versiyonlarının yapılmış olması da güzel.
  Arka kapakta bir sonraki macera "Güç"ün reklamı da var. Kısaca Avengers'a doymaya devam..

Berkdinho

Son okuma aşamasındaymış.Yakında çıkacakmış.
The Right Man When Things Go Wrong

dean

pukay

gerekli şeylerin bu hızını alkışlıyorum resmen, yarım bıraktığım seriyi devam ettirme şevki getirdi.

tommikser

Gerekli Şeyler bu hızla giderse,ilk defa bir comics serisi ülkemizde orjinaline yakın bir formatta yayınlanarak tamamlanmış olacak.New Avengers'da sadece son 3 cilt kalmış oldu.Son cildin çıkması ile  2010 yılına gelmiş olacağız.Geriye kalan ciltlerin kapakları şunlar:

11. sayı

12. sayı

13. sayı

Bu siege acaba gerekliden mi yoksa Marmara'dan mı çıkacaktı?