İntikamcılar - The New Avengers / Gerekli Şeyler

Başlatan rumar80, 14 Ocak, 2011, 22:05:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dorukgs

civil war zaten hoz comics tarafından yayınlandı isteyenler kahramanlarburada.com dan bulabilir :)

hanac

Alıntı yapılan: dorukgs - 13 Haziran, 2012, 22:39:20
civil war zaten hoz comics tarafından yayınlandı isteyenler kahramanlarburada.com dan bulabilir :)

Bu yayınlanacak olan aynı İç Savaş değil.

Bu İç Savaş - New Avengers

dorukgs

tmm onu da biliyorum da yanlış anladım özür dilerim :)

dorukgs

Peki Avengers Disaasembled ın ne zaman çıkacağı belli mi?

pizagor

Benim aldığım kopyada 2. baskı yazıyor... 3. cilt hemen 2. baskıyı mı yapmış?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: pizagor - 21 Haziran, 2012, 10:24:09
Benim aldığım kopyada 2. baskı yazıyor... 3. cilt hemen 2. baskıyı mı yapmış?

Özgür abi, aynı olay bende de var. Yazacaktım unuttum, sen yazınca hatırladım. Bence basım hatası olma ihtimali yüksek; ama gönlüm tabi ki ikinci baskı olmasından yana :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

Bravo gerekli seyler e, hizli bir tempo tutturup kaliteli baski ile bize duzenli ulastiriyorlar avengers i

Yurt disindaki orjinal sayilari takip etme ihtiyaci bile hissetmiyorum bu tur durumlarda. Umarim satislari cok, karlari bol olur

gamlıbaykuş

4. cildin çıktığına çok sevindim. Diğer bir Gerekli Şeyler başlığında belirttim ama yine belirtelim. Gerekli Şeyler, şu Essentialleri buluşturun artık bizimle...

hennessy

Kitabı bir solukta bitirdim.Kanada'dan son hızla gelen birşey üzerie S.H.I.E.L.D Direktörü Maria bu tehlike karşısında avegers'i yardıma çağırır.Geçen 3.kitapta konuşmalara boğulan benim için 4.kitap hem aksiyon dolu hemde konusu ile hemide :) çizimleri ile çok tatmin etti.Gerekli şeylere bizi bu kitaplarla buluşturduğu için tekrar teşekkür ederim.Ayrıca ufak bir not İlke kardeşim House Of M'ide bu kitaptan önce yayınlayarak bu hikayede çok gönderme olan hikayeye yabancıda kalmadık.Manyeto'yu görmekte güzeldi.Ayrıca iç savaşıda dört gözle bekliyoruz.

not:Örümcek adamı kırmızılar içinde görmeye bir türlü alışamadım :)

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Haziran, 2012, 23:33:53
Kitabı bir solukta bitirdim.Kanada'dan son hızla gelen birşey üzerie S.H.I.E.L.D Direktörü Maria bu tehlike karşısında avegers'i yardıma çağırır.Geçen 3.kitapta konuşmalara boğulan benim için 4.kitap hem aksiyon dolu hemde konusu ile hemide :) çizimleri ile çok tatmin etti.Gerekli şeylere bizi bu kitaplarla buluşturduğu için tekrar teşekkür ederim.Ayrıca ufak bir not İlke kardeşim House Of M'ide bu kitaptan önce yayınlayarak bu hikayede çok gönderme olan hikayeye yabancıda kalmadık.Manyeto'yu görmekte güzeldi.Ayrıca iç savaşıda dört gözle bekliyoruz.

Murat abi, Gerekli Şeyler'in internet sitesine göre 4. kitap 104 sayfa falan. Acaba bir yanlışlık mı var yoksa gerçekten b kadar ince mi?

hennessy

Alıntı YapMurat abi, Gerekli Şeyler'in internet sitesine göre 4. kitap 104 sayfa falan. Acaba bir yanlışlık mı var yoksa gerçekten b kadar ince mi?

Biraz ince idi ama kaç sayfa bakmadım akşam eve gidince bakar yazarım

omega red

hikaye house of M'in bittiği yerde başlıyor. iyi ki marmara basmış house of M'i yoksa yarım kalırdı hikaye. scalett witch'in yarattığı sorunların çok daha fazlası olduğunu bu kitapta görüyoruz. bendis'in sürükleyici anlatımıyla çabucak bitiyor. ilk hikayenin çizeri mcniven diğerlerininki de deodato jr. aynı hikaye içinde çizerin değişmesi hoşuma gitmiyor. keşke hepsini mcniven çizseydi... şimdi civil war cildini tekrar okuyup 5. cildi beklemek lazım.
artık kaltieli baskı ve çeviriyi standart haline getirdikleri için ayrıca bahsetmeye gerek yok. gereklişeylere iyi satışlarla beraber bu sıklıkla yayınlarına devam diliyorum. 

yunusmeyra

Alıntı yapılan: Gambit - 24 Haziran, 2012, 11:38:10
Bravo gerekli seyler e, hizli bir tempo tutturup kaliteli baski ile bize duzenli ulastiriyorlar avengers i

Yurt disindaki orjinal sayilari takip etme ihtiyaci bile hissetmiyorum bu tur durumlarda. Umarim satislari cok, karlari bol olur
amin  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

darkwood

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 26 Haziran, 2012, 16:59:07
Alıntı yapılan: Gambit - 24 Haziran, 2012, 11:38:10

amin  :)

Avangers dışındaki diğer yayınlarda da aynı titizliği gösterseler çok daha memnun olacağız.
Darkwood Sakinleri..