İntikamcılar - The New Avengers / Gerekli Şeyler

Başlatan rumar80, 14 Ocak, 2011, 22:05:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dorukgs

Kolay mı öyle beklemek hem de elinde Secret İnvasion varsa :)

hennessy

New Avengers Han'a karşı.Avengers bir birine karşı kıl Iron Man ve ekibi Wolverin ve ekibine karşı.Bir birlerini yemek dışında Electra'yı kurtarmak için Japonya'yı da karıştırıyorlar.Türkiye'de sadece avengers basılsaydı sadece konuların ne kadar kopuk kalacağını şimdi daha iyi anlıyorum.House of M ve İç savaş o kadar gönderme varki anlatamam
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Nick Spencer Reveals The "Secret Avengers" LIVE

Ya dağılırlar ya gizlenirler ya birbirlerini yerler düşmana gerek yok bunları bir birlerini bitiriyor :)

rumar80

Karakterler artık iyice orjinalliklerinden uzaklaşıp filmdeki hallerine dönüyor. Pazarlama açısından güzel olabilir ama benim hoşuma gitmiyor.
   Zenci bir Fury, bir anda ortaya çıkan ajan Coulson vs. Yıllar önce ilk X-men filmi sonrası çizgi romanda da benzer bir şey yapıp kahramanları filmdeki gibi giydirmişlerdi ama çok uzun sürmemişti.

rumar80

6. kitabı sonunda Türkçe olarak ta okumuş oldum. Bol aksiyon, hareketli çizimler. Hawkeye'ın dönüşü, kaçak kahramanların ne yapmak istediklerine karar vermeleri güzel. Bendis her adımı düşünerek, iyice planladığı Avengers evreninde kitabın sonunda bizi Gizli İstilaya götüren ana ipucu var.
  Böylece Marmara ve Gerekli şeylerin kitapları bütünlük oluşturdu. Toplu okuma için de güzel oldu.

yalcinerol345

6.sayı İdefix'te satışa çıkmış.Sayın Umar,bu cilt kadıköy'e daha önce mi gelmişti?

rumar80

Sevgili arkadaşım,
   Yanlış hatırlamıyorsam doğum günümüzde kutlama sırasında Kadıköy'den almıştım.

okuyan çocuk

arkadaşlar avangers dağıldı kitabı varmış bidaha çıkmicakmı ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

darkwood

Alıntı yapılan: okuyan çocuk - 16 Ocak, 2013, 21:28:26
arkadaşlar avangers dağıldı kitabı varmış bidaha çıkmicakmı ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Bu normal seriden ayrı bir kitaptır, avangers serisinin yayını devam ediyor.  :)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

gamlıbaykuş

Murat abi yeni sayı mı geliyor yoksa yeni sayı çıksın diye çağrıda mı bulunuyorsun?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 28 Mart, 2013, 20:30:51
Murat abi yeni sayı mı geliyor yoksa yeni sayı çıksın diye çağrıda mı bulunuyorsun?

Kardeşim bu sorunu güce odaklanarak cevaplamanı isterim :) Tabiki yeni sayı isteriz

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hennessy - 28 Mart, 2013, 20:36:13
Kardeşim bu sorunu güce odaklanarak cevaplamanı isterim :) Tabiki yeni sayı isteriz

O zaman güç benimle olsun  ;)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Arkadaşlar Evincers Dağıldı diye duymuştum ve çok üzülmüştüm.

Yeniden birleşiyorlar mı ?  :)  ;D  8)

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 28 Mart, 2013, 20:47:27
Arkadaşlar Evincers Dağıldı diye duymuştum ve çok üzülmüştüm.

Yeniden birleşiyorlar mı ?  :)  ;D  8)

Araya bir bilirkişi bulurlarsa birleşecekleri kesin gibi görünüyor.  :D 8) ???
Darkwood Sakinleri..