Jedbang.com

Başlatan Jedmau, 16 Şubat, 2011, 12:17:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nikopol

ABD ile es zamanli "Batman Day" etkinligi duzenlemeniz yahut Darth Vader cildine ozel etkinlik duzenlemeniz guzel hareketler - cizgi roman camiasina hareketlilik katiyorsunuz. Ama kendinizi de cok fazla hirpalamayin derim. Hele ki calistiginiz kargo firmalari kimden, kac defa kargo parasi alacagini bilemeyecek durumdayken.

Nightrain

Yurtici kargo rezalet. MNG ile calirsaniz daha iyi olur kanimca.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Alıntı yapılan: nikopol - 07 Ekim, 2015, 23:32:36
ABD ile es zamanli "Batman Day" etkinligi duzenlemeniz yahut Darth Vader cildine ozel etkinlik duzenlemeniz guzel hareketler - cizgi roman camiasina hareketlilik katiyorsunuz. Ama kendinizi de cok fazla hirpalamayin derim. Hele ki calistiginiz kargo firmalari kimden, kac defa kargo parasi alacagini bilemeyecek durumdayken.

Arası al yurtiçine vur , rezil ettiler bizi , ups ve mng ile görüşeceğim

Ralph

Alıntı yapılan: Jedmau - 08 Ekim, 2015, 00:41:57
Arası al yurtiçine vur , rezil ettiler bizi , ups ve mng ile görüşeceğim

Bu şube personeliyle alakalı bir durum. Her şube farklı kalitede hizmet veriyor. Şube personellerini şikayet etmenizi öneririm. Yurtiçi kargoyu belki 100-150 kez kullandım abartısız tek bir sorun dahi yaşamadım. Bir kez bile, beklenenden bir dakika dahi geç gelmedi.

Aras Kargo mesela. Her zaman geç gelir, her zaman sorun yaşanır. Bir keresinde toplu bir çizgi roman almıştım 20 kiloluk koca pakedi bulamadılar şubede. Yok! Adamlar ürün nerede onu bulamadılar şaka maka.  1 saat şubede bekledim ha buldu ha bulacaklar diye sonunda bulabildiler de katil olmaktan kurtuldum! Bir de bu hizmet(!) için para ödemiştim. :) Hele İstanbul-Kartal'dan aldığım bir ürünü 10 günde Yalova'ya teslim edememeleri ve satıcı kargoyu onlara teslim etmesine rağmen "Sistemimizde böyle bir kargo yok !" demeleri var ki insan cinnet geçirir!

Ama İstanbul Avrupa Yakasında ise Aras kargo'dan yana ne tanıdıklarım ne ben hiçbir sorun yaşamadık. Önemli olan şubelerdeki personellerin sorumluluk bilinci.

Mng'yi 4-5 kez kullandım, sorun yaşamadım ama eminim o da aynı şekildedir.

Animvader

Alıntı yapılan: Jedmau - 07 Ekim, 2015, 20:30:15
Hemen bakayım , kargoladığını biliyorum . Bana tel ve isim soyad atarmısınız özel mesaj ile

Abi dün attım bilgileri bakabildin mi acaba?

Animvader

Alıntı yapılan: Animvader - 08 Ekim, 2015, 14:01:03
Abi dün attım bilgileri bakabildin mi acaba?

Ertan abiye ilgisi için teşekkür ediyorum.Amazon UK'den verdiğim çizgi roman 1 haftada gelirken, ayın 1'inden beri bir türlü kargoyu evime getiremeyen "Yurtiçi" kargoya da selamlarımı iletiyorum.

Barmen Minik

Alıntı yapılan: Ralph - 08 Ekim, 2015, 01:48:27
Bu şube personeliyle alakalı bir durum. Her şube farklı kalitede hizmet veriyor. Şube personellerini şikayet etmenizi öneririm. Yurtiçi kargoyu belki 100-150 kez kullandım abartısız tek bir sorun dahi yaşamadım. Bir kez bile, beklenenden bir dakika dahi geç gelmedi.

Aras Kargo mesela. Her zaman geç gelir, her zaman sorun yaşanır. Bir keresinde toplu bir çizgi roman almıştım 20 kiloluk koca pakedi bulamadılar şubede. Yok! Adamlar ürün nerede onu bulamadılar şaka maka.  1 saat şubede bekledim ha buldu ha bulacaklar diye sonunda bulabildiler de katil olmaktan kurtuldum! Bir de bu hizmet(!) için para ödemiştim. :) Hele İstanbul-Kartal'dan aldığım bir ürünü 10 günde Yalova'ya teslim edememeleri ve satıcı kargoyu onlara teslim etmesine rağmen "Sistemimizde böyle bir kargo yok !" demeleri var ki insan cinnet geçirir!

Ama İstanbul Avrupa Yakasında ise Aras kargo'dan yana ne tanıdıklarım ne ben hiçbir sorun yaşamadık. Önemli olan şubelerdeki personellerin sorumluluk bilinci.

Mng'yi 4-5 kez kullandım, sorun yaşamadım ama eminim o da aynı şekildedir.

kargo konusunda tamamen katılıyorum kesinlikle şube ile alakalı ve aynı tarz tecrübelere sahibiz yurt içi kullanırım 100 kere kargo almısımdır hep tam zamanında gelmesini geçtim bu zaman aralıgı da en fazla 1 saat sapmıştır o kadar iyi hizmet almısımdır 1yada 2 kere gün içinde kargo dagıtım saati sapmıstır 4-5 saat en fazla bunu yasadım düşünün.

aras kargoyu 2 kere kullanmısımdır 1inde 2 gün geç teslim 1inde kayıp sorunu yasadım. merkezi şehir deposunda aramak zorunda kaldım elemanları benmişim gibi.

mng yi hiç kullanmadım :D

ancak yurtiçinden farklı subelerinden tonla fantastik hikaye yalanlarını dolanlarını duydum/sahit oldum. bu iş şube şikayeti ile olacak iş değil şirket hatalı bu konuda tüm türkiyede basarılı olabilen şirket yok galiba. aldıgım siteleride suçlamam açıkçası

Ralph

Üstad Türkiye'de şansına sorumluluk sahibi şubeler bulabilrsen işin füzgün görülüyor. Onun dışında ülkemizde ne doğru düzgün bir kargo şirketi ne de doğru düzgün bir kitap sitesi var.

Animvader

Alıntı yapılan: Ralph - 09 Ekim, 2015, 17:10:57
Üstad Türkiye'de şansına sorumluluk sahibi şubeler bulabilrsen işin füzgün görülüyor. Onun dışında ülkemizde ne doğru düzgün bir kargo şirketi ne de doğru düzgün bir kitap sitesi var.

Aslında ülkemizdeki en büyük sorun ne şirketler, ne şubeler ne de elemanlar.Herkes hata yapabilir ama bizdeki en büyük sorun hata oluştuktan sonra ki müşteri hizmetleri kısmı.Benim mesela geçen amazondan bir kitabım baya bir gecikti, adamlara bunu bildirdim bana direkt aynı tutarda hediye çeki kullanma imkanı verdiler.

Türkiye'de ise müşteri hizmetlerini arayınca adamları önce soruna ikna etmeniz gerekiyor, daha sonra çözüm yollarını beraber arıyorsunuz en sonunda da zaten gidip siz çözüyorsunuz.Bugün mesela aradım adamları JBC kargosuyla alakalı olarak biz kağıt bıraktık siz gelip alacaksınız diyor kağıt mağıt yok diyince de tamam şikayetinizi iletiyorum diyor.Gene hata yapanın yanına kar kalıyor.

nicholaihel

Kingdom Come ve Kara Şövalye'yi birlikte alanlardan herhangi bir kargo maili, mesajı alan olursa buraya yazarsa sevinirim. Bugün (bir ihtimal) kargolanacaktı. Hattımda sorun var sms ulaşmayabilir o sebeple diğer arkadaşların durumunu merak ettim.

Editleme: Fb sayfalarında bir okurla yazışmalarından gördüm. Bugün kargo yetişmemiş sanırım. Beklemedeyiz.

battlehammer

Alıntı yapılan: nicholaihel - 09 Ekim, 2015, 22:02:34
Kingdom Come ve Kara Şövalye'yi birlikte alanlardan herhangi bir kargo maili, mesajı alan olursa buraya yazarsa sevinirim. Bugün (bir ihtimal) kargolanacaktı. Hattımda sorun var sms ulaşmayabilir o sebeple diğer arkadaşların durumunu merak ettim.

Editleme: Fb sayfalarında bir okurla yazışmalarından gördüm. Bugün kargo yetişmemiş sanırım. Beklemedeyiz.

derin bir sessizlik.

Jedmau

Alıntı yapılan: nicholaihel - 09 Ekim, 2015, 22:02:34

Yarın ve cumartesi kargolanacak , 300 küsür Kc bekleyen vardı. Bir kısmı yarın bir kısmıda pazartesi kargolanır.

Pulluk

Kingdom Come sipariş verenlerin kargoları gönderilmeye başlandı mı acaba? Ayrıca site alıcılara takip numarası iletiliyor mu acaba? Daha önceden de belirttiğim gibi adres bilgilerim güncellenmediyse şubede bekleyip geri dönecek ve o süreçte 1 hafta daha belki kaybım olacak. Ayrıca Yurtiçi Kargo benim gözümde en sabıkalı kargo şirketi olduğu için her ihtimale karşın takip numarasına sahip olmakta fayda var. Geçen gün başka bir yerden gelen kargomu şubeden eve 3 günde getirme başarısını gösterdiler!
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Jedmau

Alıntı yapılan: BulentT - 10 Ekim, 2015, 08:20:55
Kingdom Come sipariş verenlerin kargoları gönderilmeye başlandı mı acaba? Ayrıca site alıcılara takip numarası iletiliyor mu acaba? Daha önceden de belirttiğim gibi adres bilgilerim güncellenmediyse şubede bekleyip geri dönecek ve o süreçte 1 hafta daha belki kaybım olacak. Ayrıca Yurtiçi Kargo benim gözümde en sabıkalı kargo şirketi olduğu için her ihtimale karşın takip numarasına sahip olmakta fayda var. Geçen gün başka bir yerden gelen kargomu şubeden eve 3 günde getirme başarısını gösterdiler!

Evet bana gönderdiğiniz adrese vereceğiz :) SMS gelecek

Nightrain

Kitaplar yarın kargo'ya verilir mi?

Bu arada Sin City isteriz Ertab abi. Arkabahçe baskıları yok, hem de JBC kalitesinde okumayı çok isterim. ;)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"