Dylan Dog Seri - HOZ

Başlatan gamlıbaykuş, 14 Temmuz, 2010, 14:51:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Dylan Dog 39 yakında raflarda olacak.

Darkwood Sakinleri..

V

Yaklaşık 6 ay sonra 40. sayı çıktı. .

"İstemem,eksik olsun.."

antiochia

sadece bir şey soracağım Dylan Dog'un hangi macerasında kız muhabbeti yok ya da az..Onu alacağım...

HayalGücü

Aslında o kadar kız muhabbeti olmuyor. 1 sayfada Dylan tavlıyor kızı zaten.

DAMPYR

Alıntı yapılan: antiochia - 30 Mayıs, 2014, 14:48:29
sadece bir şey soracağım Dylan Dog'un hangi macerasında kız muhabbeti yok ya da az..Onu alacağım...
Öyle bir macerası olacağını sanmıyorum.Kızlar ve Dylan ayrı ayrı düşünülemez.onlar bir bütün... ;D :D :)

pizagor

Dylan'a başlamak için ağır olsa da Johnny Freak isimli öyküsünü tavsiye ederim.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

antiochia

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 30 Mayıs, 2014, 19:12:11
Öyle bir macerası olacağını sanmıyorum.Kızlar ve Dylan ayrı ayrı düşünülemez.onlar bir bütün... ;D :D :)
İyi güzel de Dylan o işe girince(her sayıda) sıkıyor..

rumar80

Dylan'ın kaç kere okumayı denmediysem her seferinde bir şekilde bıraktım. Isınamadım gitti. Renklenin kısa maceraları bir nebze okutucu idi ama....
    Benimle Dylan'ın kimyası bir türlü uyuşmadı.

DAMPYR

Aynen ilk sayılar süper korkuydu daha sonradan saçmaladılar.Ondan Dylan almayı bende bıraktım.... ::) :-\ :'(

OZAN BALIM

Alıntı yapılan: Phoney - 30 Mayıs, 2014, 17:26:11
Aslında o kadar kız muhabbeti olmuyor. 1 sayfada Dylan tavlıyor kızı zaten.

Aslında kızlar Dylan'ı tavlıyor. Dylan kızlar konusunda çok saf bir adam. Hemen evlilik moduna giriyor, bir kaç kez de ipten döndü. Tekrar karşılaştığı kızlar o macerada ölüyor ya ona kızıyorum ben...

NIC

Kimse burayı Dylan yazmaz olmuş pek rağbet görmüyor Kabuslar dedektifi ancak belirtmeden geçmeyim;41. sayı 100. sayıya denk

geliyor ve pek çok sır açıklanmış olacak.Kırkıncı sayıyıda aralarda okudum Perde Arkası hikayesini Dylanseverler kaçırmasın güzel iş

çıkartmış Ambrosini

DAMPYR

Evet son basılacak olan Dampry'in biri siyah beyaz öbürü 100.özel sayı olduğu için renkli olacak bakalım hoz bu sayıyı yakında yayınlıyacakmı.... ??? ::) :D

kalidor

Müthiş İtalyancamla bakınca 100 sayının başlığı Dylan Dog'un Öyküsü   :D

100. sayıda Morgana, gemi maketi, Dylan'ın babası gibi gizemlerden mi söz ediliyordu?
Crom! Ölüleri Say...

NIC

Alıntı yapılan: kalidor - 16 Temmuz, 2014, 11:53:54
Müthiş İtalyancamla bakınca 100 sayının başlığı Dylan Dog'un Öyküsü   :D

100. sayıda Morgana, gemi maketi, Dylan'ın babası gibi gizemlerden mi söz ediliyordu?

Gemi maketinin son parçasının tamamlanmasıyla Dylan herşeyi hatırlamaya başlıyor ve Dylan,Morgana ve Xabaras'ın(hatta

grouchonun bile) aslında kim olduğu ortaya çıkıyor

Ras Al Ghul