Dylan Dog Seri - HOZ

Başlatan gamlıbaykuş, 14 Temmuz, 2010, 14:51:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

29.Cİlt

Kasap
Tiziano Sclavi-Gianluigi Coppola

Rex Smith evinde başı kesik bir ceset bulur.Rüyamı gerçekmi.Kaybolan cesetleri açıklayamayan Rex ve Dylan'ın gördükleri rüyalar neyi anlatıyor.Dylan katilmi sonu sizi gene terse düşürecek bir Dylan hikayesi daha bitti.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Murat geriden geliyorsun ama iyi hikayelerdesin.ah birde şu her hikayenin sonunda müşteriyi yatağa atma sahnesi olmasaydı iyice baydı valla.. :-\ :D ;)

hennessy

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 16 Şubat, 2013, 22:25:52
Murat geriden geliyorsun ama iyi hikayelerdesin.ah birde şu her hikayenin sonunda müşteriyi yatağa atma sahnesi olmasaydı iyice baydı valla.. :-\ :D ;)

iki sene içinde 300 ün üzerinde çizgi romanı okuyup aylık takip etmeyi başarmış biri olarak tersine iyi gidiyorum.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 16 Şubat, 2013, 22:47:17
iki sene içinde 300 ün üzerinde çizgi romanı okuyup aylık takip etmeyi başarmış biri olarak tersine iyi gidiyorum.
Ben Dylan için söylemiştim.Yoksa en çok çizgi romanı senin okuduğunu biliyorum Murat... 8) ::) :D

kalidor

Arada 2 renk cümbüşü ve 1 maxi yayınlandı ama ana serinin son kitabı en son eylül başında çıkmıştı. 6 ay olacak neredeyse. Hoz Dylan'da biraz yavaşladı. Galiba önümüzdeki ay yeni bir maxi geliyor. Şahsen maxiler yerine ana seriyi tercih ederim.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

100. sayıya bu kadar yaklaşmışken ana serinin devamını ben de bekliyorum.

DAMPYR

Belki ana seri için telif anlaşması yapılıyordur ondan yavaşlamıştır.... ??? ::) :D

hennessy

kalidor

Sonunda ana seri devam ediyor. 6 ayda bir sayı çıkmasın artık. Dylan en az 2 ayda 1 sayıyı hakediyor.
Crom! Ölüleri Say...

gamlıbaykuş

Klasik Seri bir an hiç yayınlanmayacak sandım. Bu haber güzel oldu, ayrıca kapak da güzelmiş. Klasik Seriyi daha çok görmek istiyoruz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Bir an önce 100. Sayıya da gelinsin artık.

kalidor

37. sayıyı alır almaz okudum ve özellikle 2. öyküyü çok çok beğendim. Klasik bir Dylan macerası olmaya aday. (belki de İtalya'da olmuştur bile) Her 2 maceranının da yazarının Claudia Chiaverotti olmasından dolayı özellikle 2. öyküde bir Brendon havası var. Ciddi düzeyde şiddetin yanında 2. öyküde nihilizm, yalnızlık ve toplumsal farkındalık üzerine etkileyici bir senaryo.

"Bazen tek bir damla gözyaşı yeter...
Dehşete son vermek için..."

İlk macerada 43. sayfada son panelde yanılmıyorsam ilk kez Dylan'ın mutfağını da gördük ;) Amerikan mutfak olmasına şaşırdım biraz  :D

2. macerada 149. sayfada Dylan'ın elinde bir Led Zeppelin plağı var. Sağ üst çizimlerden anladığım kadarıyla Dylan'ın elindeki Zeplin'in ya "Good Times Bad Times" single'ı ya da efsanevi "Led Zeppelin I"  albümü.

Son olarak Başak Aksel Öz'ün bir paragrafta olsa tanıtımlarını ve üslubunu beğeniyorum. Hoz editoryal yazıları biraz daha artırsa çok memnun olurum tabi.
Crom! Ölüleri Say...

yunusmeyra

kalidor,conan dışında dylon dog için yazdıklarınlada çok iyi bir "farkındalık" yaratıyorsun  :) ilk fırsatta toptan bir okuma yapmayı planlıyorum..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

DAMPYR

Dylan Ana seriye çok ara verildi.birkaç sayı ard arda yayınlansa hiç fena olmuyacak... 8) ::) :D

hanac