Martin Mystere Klasik Maceralar

Başlatan alan ford, 30 Nisan, 2011, 21:07:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gevheri

Alıntı yapılan: pizagor - 23 Aralık, 2021, 08:13:07
Seri tam set olarak facebook satış gruplarında ikinci el olarak oldukça iyi fiyatlarla karşıma çıkıyor.
Bakacağım, teşekkürler.

OZAN BALIM

Mister No'da olduğu gibi KM, yeni serinin başladığı yerden devam etse ne güzel olur. Çizgi romana 2009 yılında döndüm, elimden geldiğince devam eden serileri ve eski serileri topladım ama MM yeni seri eksik kaldı. Bir tek eksiğim MM Yeni Seri herhalde fumettide. Zagor ve Mister No'da yeni seri sayılarını kapsayan KM ciltleri satıyor diye tahmin ediyorum, çünkü kısa sürede ilk sayılar tükendi. MM'de de olsa ne güzel olur. Bu olmazsa yeni sayıları ancak eski takipçiler alıyor ki bu sayı da git gide azalıyor. Böylece güncel satışlar ve ara sayılara talep de artabilir diye düşünüyorum.

allan quatermain

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 28 Aralık, 2021, 00:26:10Mister No'da olduğu gibi KM, yeni serinin başladığı yerden devam etse ne güzel olur. Çizgi romana 2009 yılında döndüm, elimden geldiğince devam eden serileri ve eski serileri topladım ama MM yeni seri eksik kaldı. Bir tek eksiğim MM Yeni Seri herhalde fumettide. Zagor ve Mister No'da yeni seri sayılarını kapsayan KM ciltleri satıyor diye tahmin ediyorum, çünkü kısa sürede ilk sayılar tükendi. MM'de de olsa ne güzel olur. Bu olmazsa yeni sayıları ancak eski takipçiler alıyor ki bu sayı da git gide azalıyor. Böylece güncel satışlar ve ara sayılara talep de artabilir diye düşünüyorum.
Yeni Seri'nin ilk sayısını ben 2004 sonunda zor bulabilmiştim, şimdi imkansızdır herhalde. MM az satıyor sanırım, son 6 senenin Özel Serileri Türkiye'de yayınlanmadı, zamanında Tay, Lal, Maceraperest, Çizgi Düşler hepsi bastı bu speciale'leri, hatta bazıları (Tay-Maceraperest, Lal-Maceraperest) çift dikiş basıldı, şimdi yüzüne bakan yok.  ???

DAMPYR

Martin Mystereda yeni serinin hepsi güzel değil. yeni seri, ilk birkaç sayı güzel devam ediyor sonra sanat tarihi dersine dönüşüp sıkıyor. Sonra kalın sayılara doğru tekrar düzeliyor.Ve bir güzel bir kötü öyle devam ediyor.Asıl ocak ayından sonra çıkacak olan sayıları kaçırmayın gelecek sayı java öldürülüyor suçta Martinin üzerine kalıyor. Sanırım bundan sonraki sayılar o eski tadı verecek...

Saki

Hangi orijinal MM sayısına denk geliyor. Bonelli Editore sitesinin yüzünü değiştirmişier, takip etmek biraz zor. Eskiden çok güzeldi. Şablon vardı.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Saki - 28 Aralık, 2021, 21:25:58
Hangi orijinal MM sayısına denk geliyor. Bonelli Editore sitesinin yüzünü değiştirmişier, takip etmek biraz zor. Eskiden çok güzeldi. Şablon vardı.

gelecek sayı java öldürülüyor suçta Martinin üzerine kalıyor.Sanırım bu sayıyı soruyorsun :

Orjinal Sayı 373

DAMPYR

ve orjinal 374 sayıyla devam ediyor yani 2 sayı sürüyor bizde ocak ve mart ayında yayınlanacak

Ali Murat

Martin KM nin de kaldığı yerden devam etme durumu yok mu ?

hanac

Alıntı yapılan: Ali Murat - 12 Kasım, 2022, 16:45:33
Martin KM nin de kaldığı yerden devam etme durumu yok mu ?

Öyle bir haber duymadım. Ama bu ekonomik şartlarda zor gibi.

cyclops

Merhaba  42 ciltlik  klasik maceralar  tam takımı  okumayı bitirdim, değerli  üstatlar şimdi  nereden devam etmeliyim ? Anladığım  kadarıyla  Lalin bastığı özel seri  bir çok  farklı seriyi  barındırıyor. Aylık seri tam klasik maceraların bittiği yerden mi  devam ediyor?

DAMPYR

Alıntı yapılan: cyclops - 01 Ocak, 2024, 20:52:36Merhaba  42 ciltlik  klasik maceralar  tam takımı  okumayı bitirdim, değerli  üstatlar şimdi  nereden devam etmeliyim ? Anladığım  kadarıyla  Lalin bastığı özel seri  bir çok  farklı seriyi  barındırıyor. Aylık seri tam klasik maceraların bittiği yerden mi  devam ediyor?

Aylık Seriden Devam Et Lal'in çıkardığı Aylık Seri KM'lerin Kaldığı yerden devam Ediyor. Özel Serinin yayınladığı Maceraların Birçoğu Aylık seride yeniden yayınlanıyor...

pizagor

Alıntı yapılan: cyclops - 01 Ocak, 2024, 20:52:36Merhaba  42 ciltlik  klasik maceralar  tam takımı  okumayı bitirdim, değerli  üstatlar şimdi  nereden devam etmeliyim ? Anladığım  kadarıyla  Lalin bastığı özel seri  bir çok  farklı seriyi  barındırıyor. Aylık seri tam klasik maceraların bittiği yerden mi  devam ediyor?

Efsane hikayelerin sonlanmaya, yazım kalitesinin düşmeye başladığı sayılar 'bana göre' bu civarlar. Devam edip etmeme kararını buna göre verebilirsiniz.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...