Martin Mystere Klasik Maceralar

Başlatan alan ford, 30 Nisan, 2011, 21:07:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Martinin Kasım ayında çıkacak olan klasik maceralar 25 ile Martin 100'üncü sayıya ulaşıyor.çıkacak bu sayıların 97 (mutanlar) ve 98 (Soykırım 1990) ve renkli olan 100'üncü sayı (Tüm Renkler) Lal'in Özel serilerinde yayınlandı.99'uncu sayı olan Kara Pramit Tay Yayınlarında yayınlanmış.(Benim Okumadığım Macera) Artık Yavaş yavaş DE'nin çıkartığı yayınlara geliniyor..... ;)

hennessy

burda çıkacak 3 sayı lal özelde bende olmasına rağmen alacağım martin ks tamamlamak için
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

drfuhrer

arkadaşlar sizden ricam;hem kendi adıma hem de diğer koleksiyonerler adına:elimizde özel seri,aksoy,ad-de takımlar da var.bunları teker teker elden çıkarmak adına-ee malum klasikleri aldıkça onları da aradan çıkarmak lazım-ara ara bilgilendirme olursa harika olur....
mesela aksoy seri bittiğinde o takımı elden çıkarmak gerekecek...haksız mıyım ;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: drfuhrer - 29 Eylül, 2011, 22:34:23
arkadaşlar sizden ricam;hem kendi adıma hem de diğer koleksiyonerler adına:elimizde özel seri,aksoy,ad-de takımlar da var.bunları teker teker elden çıkarmak adına-ee malum klasikleri aldıkça onları da aradan çıkarmak lazım-ara ara bilgilendirme olursa harika olur....
mesela aksoy seri bittiğinde o takımı elden çıkarmak gerekecek...haksız mıyım ;)

Daha DE'nin yayınlarına var.önce Lal Özel seride yayınlanan yayınlara birkaç cilt devam edecek sonra DE'nin yayınlarına devam edilecek.Çıkacak olan cilt 25'den sonra şu şekilde bir sıra izliyecek:
(Cilt 26)sayı 101-Geçmişten Gelen Gülümseme(Tay yayınlarından çıkmış) sayı 102-Mona Lisa Çalışması (Tay yayınlarından çıkmış)sayı 103-Necronomicon (Tay yayınlarından çıkmış)sayı 104-Mhosis Adında Bir Adam(Tay yayınlarından çıkmış)

DAMPYR

Sonra (Cilt 27) sayı 105-Trajik Noel(Tay yayınlarından çıkmış) sayı 106-Ark Bulundu(Tay yayınlarından çıkmış) sayı 107-Kabuslar Ülkesi(Tay yayınlarından çıkmış)sayı 108-Mister Jinx'in intikamı(Lal Kitap özel seride yayınlanmış)

DAMPYR

Sonra (Cilt 28)sayı 109-Ölüm Denizi(Tay ve Lal kitap özel seride yayınlanmış)110-Rüzgarlı Ada(Lal kitap özel seride yayınlanmış)111-Deniz Tanrıları(Lal kitap özel seride yayınlanmış)
112-Allan Quatermain(Lal kitap özel seride yayınlanmış)

DAMPYR

Sonra (Cilt 29)nihayet DE yayınlarına ulaşıyor sayı 113-Java Javaya karşı(Lal kitap özel seride yayınlanmış)sayı 114-Kahin(Lal kitap özel seride yayınlanmış)sayı 115-Uçan Kentin Savaşçıları(DE yayınlarında yayınlanmış) sayı 116-Gökyüzündeki Kent(DE yayınlarında yayınlanmış) sonraki ciltler AD DE yayınları ve Lal Özel Seri olarak devam edecek.ve aksoy yayınlarına ulaşacak ondan sonrada Lal Kitap yeni seriye geçecek...... ;)

drfuhrer

önünde saygıyla eğiliyorum dostum;engin bilginden dolayı ;)

hennessy

siteyi martinciler basmış :) evet martin forever kampanyamızı yeni okuyacak arkadaşlara duyuruyoruz durmak yok yola devam......

hennessy

drfuhrer

hennessy

nihayet klasik seride Martin amca da renkli olacak

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Ekim, 2011, 22:08:40
nihayet klasik seride Martin amca da renkli olacak

Her ne kadar daha önce okuduğumuz maceralarda olsa (kara piramit hariç)genede almaya değer..... 8)

hennessy

Martin KS 25.kitabı bitirdim ilk iki hikayeyi özel seride okuduğum için tekrar okumadım.Kara piramit vasat bir hikaye idi güneşin ışınlarının dünyaya zayıf gelmesi ile ilgili bir piramit hikayesi.Tüm renkler ise 100.sayı olduğu için renkli hikaye özel seride vardı ama okumamıştım daha çok hoşuma gitti hem renklendirmesi hemde içindeki hikaye çok hoştu.Renkleri sorgulayan bir adam ve Martin amcanın bu hikaye peşinden gitmesi güzeldi.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 30 Ekim, 2011, 20:53:47
Martin KS 25.kitabı bitirdim ilk iki hikayeyi özel seride okuduğum için tekrar okumadım.Kara piramit vasat bir hikaye idi güneşin ışınlarının dünyaya zayıf gelmesi ile ilgili bir piramit hikayesi.Tüm renkler ise 100.sayı olduğu için renkli hikaye özel seride vardı ama okumamıştım daha çok hoşuma gitti hem renklendirmesi hemde içindeki hikaye çok hoştu.Renkleri sorgulayan bir adam ve Martin amcanın bu hikaye peşinden gitmesi güzeldi.

Martin Amca yavaş yavaş miyadını doldurdu anladığım kadarıyla ilk sayılardaki heyacan yok 100 sayıdan itibaren bir kaç macera dışında vasat hikayelerden oluştuğu için ...... :( :'(