Kutulu Çizgiromanlar...

Başlatan pizagor, 05 Mayıs, 2011, 14:38:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Kutu olayı olursa düşünmeden alırım. Bekliyoruz Fuat Bey
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Alıntı yapılan: 1001roman - 30 Haziran, 2011, 12:45:20
Greystorm şu anda baskıya hazırlanıyor.Kitap çıkınca 100 adet civarı kutulu edisyon yayınlayacağız.Kutu imalatçıları ile görüşüyoruz eğer fiyatı tutturabilirsem 4.cilt ile beraber kutuyu  da verebilirim diye düşünüyorum ama dediğim gibi fiyat tutarsa.Aksi taktirde kutu " sınırlı sayıda " ayrıca satılacak mecburen.
Fuat AKTÜRE

Fuat bey hakketten hızlı cevaplarınızla ve çabanızdan dolayı 1001roman ın yer bende başka oldu :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Kutu fikri için teşekkürler.
   Fatih abinin de ellerine sağlık diyelim.

rumar80

Alıntı yapılan: gunessemerci - 30 Haziran, 2011, 14:40:55
Abi büyük toplantılarda buluşamıyoz küçük toplantılarda da 40 kişi oluyoruz nasılsa  ;D ;D ;D

İlan veririz küçük toplantı diye baktık 50 kişiyiz o zaman gideriz kapıya dayanırız ;D

Bir sonraki toplantının katılımını arttırmak için ilginç planlarımız var ama önce bir tarih ayarlaması yapılmalı. Herhalde yaz sonu uygun olur ama....

Berkdinho

Uykusuz Mizah Dergisi'nin '' Uykusuz Yaz Özel'' sayısında, Kötü Kedi Şerafettin'in 5. cildinin ve ''Kutu Kedi Şerafettin'' adı altında bütün ciltlerin toplandığı özel kutulu versiyonun pek yakında Mürekkep Yayınları tarafından çıkartılacağı müjdelendi.
   Kutu olayı olduğu için bu başlığa yazdım ama Bölüm Yöneticileri dilerlerse Müjdelenenler kısmına da bu mesajı aktarabilirler.
The Right Man When Things Go Wrong

pizagor

Greystorm'un kutusu çıktı arkadaşlar ama buna kutu demek kutuya haksızlık olur, kap demek daha doğru. Ve tam 6 TL!!! İnsaf mı desem ne desem bilemiyorum, maliyeti 10 kuruş mudur yoksa 20 mi acaba???
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

drfuhrer

ben de aldım greystorm kutusunu..hakkaten özensiz imal edilmiş.imalatçısı kusura bakmasın ama iç kısmı 'dandik' duruyor...ama aldık.şikayetçi miyim?buna da şükür diyorum...özellikle kutunun iç yüzü yumurta kolilerinin kartonunu andırıyor... >:(

kalidor

10 kuruşluk yumurta kartonunu 6 TL'ye satıyorlarsa yayıncılar da çizgiromanseverleri ...... devam ediyor demek...
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Müjde Doğa'dan (alan ford)... Birkaç gün içerisinde beşi bir kutuda haliyle Abdülcanbaz tüm D&R'larda olacakmış...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Kutu dediğiniz, Tex Altın Kutu veya Red Kit kutusu gibi olmalı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Gambit

Red Kit kutulari mukemmel

tex kutulari icin ayni seyi soyleyeiyorum cunku bir uniformluk yok, renkli renkli resimler gozu yoruyor bence

sefik

Ben cizgi romanda kutu sevmiyorum,tek tek butun sayilari gormek daha hosuma gidiyor

rumar80

Alıntı yapılan: sefik - 13 Kasım, 2011, 21:03:49
Ben cizgi romanda kutu sevmiyorum,tek tek butun sayilari gormek daha hosuma gidiyor

Ben de aynı duyguları paylaşıyorum.

darkwood

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Kasım, 2011, 21:06:07
Alıntı yapılan: sefik - 13 Kasım, 2011, 21:03:49

Ben de aynı duyguları paylaşıyorum.

Kutulu olarak tek beğendiğim Redkit oldu. Diğerleri için düşüncelerinize katılıyorum.
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Tenten kutulu çizgi romanlar arasına ikinci kez katıldı. YKY'nin sınırlı sayıda bastığı kutudan sonra Mandolin 'de 24 sayılık Tenten külliyatını iki kutuda yayınladı.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir