The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Marmara Çizgi, Amazing Fantasy #15'i basacakmış.

Yıldıray Çınar varyantı müthiş.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Örümcek Adam olarak kendi başına New York'ta güvenliği sağlayan, iki Avengers ekibi ile FF'ye üye olan ve gündüzleri de Horizon Laboratuvarları'ndaki işinde çalışan Peter Parker'ın hayatı, hiç olmadığı kadar karmakarışık durumda ve daha da karışmak üzere!

Bir milyon New Yorklunun aniden hiçbir sorumluluğunu almadan- Örümcek Adam güçlerine sahip olduğu yere, Örümcek Adası'na hoş geldiniz! Acaba Örümcek aniden çok daha sıradan hale gelmişken, şehrin içten çökertilmesine engel olabilecek mi? Hem de etrafını en az kendisi kadar güçlü bir milyon kişi sarmışken? Hem de kız arkadaşı bile şehirde ağlarıyla dolaşmaya başlamışken? Daha durun, henüz J. Jonah Jameson'ı, yani Sansasyonal Örümcek Belediye Başkanı'nı görmediniz!

Sayfa Sayısı: 240
  Etiket Fiyatı: 55 TL

-brendon-

Özlemişiz ağ kafayı.Teşekkürler Marmara Çizgi

rumar80

Açıkçası o dönemden okumadığım bir iki ciltten biri de bu. Hemen alacağım.

dayıcomics

bakalım bu seriyi ne zaman tamamlayacam :(

Nemo

Ceviriler harika. Bu vesileyle Tulgan bey'e tesekkurler :)
Özel Alfa Ajanı

tulgan

Alıntı yapılan: Nemo - 16 Aralık, 2019, 16:18:42
Ceviriler harika. Bu vesileyle Tulgan bey'e tesekkurler :)

Beğenmenize çok sevindim  ;D

Kauss

Serinin bir çok cildinin baskısı bulunmuyor. Marmara tekrar baskı yapmayı düşünüyor mu acaba ?  ::)

dayıcomics

Alıntı yapılan: Kauss - 08 Mayıs, 2020, 08:35:18
Serinin bir çok cildinin baskısı bulunmuyor. Marmara tekrar baskı yapmayı düşünüyor mu acaba ?  ::)

Ben sorduğumda bitenlere yeni baskı yapmayı düşünüyorlardı. Sanıyorum öncelikli hedef serinin tamamının basılması sonrasında eksik kitap baskıları gelir.

hanac

Amazing Spider-Man Cilt 27 - Kör Uçuş

ÖRÜMCEK ADASI KAOSU GERİDE KALDIĞINA GÖRE ARTIK HAYAT NORMALE DÖNEBİLİR.

Örümcek Adam için bu, polislerin hâlâ ondan nefret etmesi, eski sevgilisinin onunla konuşmaması – ve ne zaman doğru bir şeyler yapmak istese her şeyin ters gitmesi anlamına geliyor. Ama en azından örümcek hislerine tekrar kavuştu ve geçmişinden bir düşman, önüne çıkan herkesi soymak, korkutmak ve öldürmek için yanına birkaç kabadayı toplayınca kötü adam detektörü gücünün her damlasına ihtiyacı olacak!

Dr. Octopus ve Sinister Six, korkunç Intellegincia'ya karşı ayaklanırken, Örümcek Adam da Black Cat'in pek temiz olmayan adını temize çıkarmak için Daredevil'la ekip olacak! Görünüşe bakılırsa Black Cat, organize suç örgütleri tarafından istenen yüksek teknoloji ürünü bir şey çalmış.
Peki, ya aslında Örümcek Adam'ın sandığı kadar masum değilse?

16cm x 24cm, 112 Sayfa, Renkli, 36 TL, Haziran 2020

Yazar: Dan Slott
Çeviri: Tulgan Köksal
Editör: İlke Keskin

İdrava

Kaldı dört cilt. Birde sevgili ilkenin Superior serisine bağlanan bir cilt olduğunu söylemişti. Ve sonra nihayet 45 cilde yakın bütün serileri okuyabileceğim artık... ha gayret...

gamlıbaykuş

Ağ kafa neden Spider Woman ile kapışıyor?
Shang-Chi' nin Spidey ile ne alıp veremediği var?
Eddie Brock' un ısrarla Örümcek Adam' a ispatlamak istediği şey ne?
Martin Li' nin sırrı açığa çıkacak mı?
Jean Dewolf ölmemiş miydi? Eğer öyleyse ona benzeyen bu kadında kim?
Ahh Betty Brant sana ne oldu böyle?
Hepsi ve daha fazlası Dail Bugle' da.
Şaka bir yana Amazing Spiderman cilt 25 Anti Venom' un Dönüşü' nü okursanız bütün bu soruların cevabını alırsınız  :) Ana macera ve kısa hikayeler ile gayet güzel bir sayı okumuş oldum. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dayıcomics

Bu seri ne zaman bitecek çok merak ediyorum  ;D

mavibeyefendi

Muhtemelen 2021 sonbaharında bitecektir diye düşünüyorum. Ve bence Türkçe çizgiroman yayınında önemli bir iş olarak hafızalarda kalacak. Dile kolay 31 cilt. Bittikten sonra yeni okuyucuların da uzunluğu nedeniyle kolay kolay başla(ya)mayacağı bir seri olacak aynı zamanda maalesef. Ama bu serideki çoğu cilt solo olarak da okunabiliyor, o yüzden çok da olumsuz düşünmemek lazım.

ferzan

The Amazing Spider-Man Cilt: 28 - Ufuktaki Tehlike

Örümcek Adam'ın New York'u bir felaketten kurtarmasının üzerinden çok geçmedi ve bugün güzel bir gün. Peter Parker'ın bugün için tek planı, keyif çatıp yarın olacakları beklemek. Ancak Horizon Laboratuvarları'nda beklenmedik bir şekilde kontrolden çıkan bir keşif, Örümcek'e yarından bir görüntü gösterecek ve o görüntüde New York yerle bir olacak! Güzel gün buraya kadarmış! Şimdi yeniden işe koyulup şehri kurtarma zamanı! Sonra da sıra Albay John Jameson'a yardım etmek için en iyi arkadaşı Human Torch'la uzaya gitmeye gelecek, hem de Dr. Octopus tetikte beklerken!

Basım Tarihi   :   Eylül 2020
    Boyutlar   :   16,00 x 24,00 cm
    Kağıt Tipi   :   2. Hamur
    Sayfa Sayısı   :   112
    Etiket Fiyatı   :   42 TL
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com