İtki ile Aldığınız Çizgiromanlar

Başlatan gamlıbaykuş, 22 Ağustos, 2011, 21:46:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Ben de İlyas'ın gazıyla epeyce ç.r. aldım.Allahtan ben kronik Teks ve Zagor okuruyum.Onun için pek çok seri ve
takıma itibar etmedim.Yalnız Altın Madalyon'da bu kadar Teks okuru görünce 40 yıllık Süper Teks fasikülleri ve
ciltlerini toplamaya başladım.385 fasikülü tamamlamaya çok az kaldı.Elimde epeyce 350'lik Zagor cildi var.Bu
seriye başlamaya ve tamamlamaya da korkuyorum doğrusu.

DAMPYR

Alıntı yapılan: caretta - 21 Ekim, 2011, 21:49:20
Ben de İlyas'ın gazıyla epeyce ç.r. aldım.Allahtan ben kronik Teks ve Zagor okuruyum.Onun için pek çok seri ve
takıma itibar etmedim.Yalnız Altın Madalyon'da bu kadar Teks okuru görünce 40 yıllık Süper Teks fasikülleri ve
ciltlerini toplamaya başladım.385 fasikülü tamamlamaya çok az kaldı.Elimde epeyce 350'lik Zagor cildi var.Bu
seriye başlamaya ve tamamlamaya da korkuyorum doğrusu.

Aynen bende onun gazıyla Martin tam seri aldım.oysa sadece klasik seriyi almayı planlıyordum.

Hiç yoktan yaptığı indirimlerle dikkat etmezseniz bütün dükkanı size satabilir...... ;D ;D ;D

Gandalf

Alıntı YapYoksa siz Tay Yayınları Kolleksiyonerliğimi yapıyorsunuz

Tabiki hayır dostum. Hoşuma giden , eski, yeni , koleksiyon değeri taşıdığına inandığım serilerin birçoğunun koleksiyonlarını topluyorum.
Ama itiraf etmeliyimki piyasada en zor bulunan ve en eski seriler beni en çok cezbedenler  oluyor.
Yeni dönem serileri ise maceraların eksiksiz biçimde arşivimde bulunması adına alıyorum.

rumar80

İlyas yeni dükkâna nasıl ve neden geçiyor sanırsınız. Dükkânın bir rafı aldığım Mr No, Atlantis, Tex, Dampyr, comics, vs ile yapıldı.
   Yeni dükkânın bir yerine "burası Umar Gürsu tarafından yaptırılmıştır" yazması gerek.
   Yine de muhabbeti, dostluğu, bilgisi ile İlyas'a devam. Bu sefer badana parası benden. ;D

alan ford

Alıntı yapılan: JAVA 30.000 - 21 Ekim, 2011, 21:14:08
Bir şey soracağım Lal Kitap Klasik ve Yeni seri ile Tay Yayınlarından çıkan sayılara daha ulaşamadı mı ?

Bazı sayılar sadece Tay'da yayınlandı maalesef. Misal ben de dahil bir çok kişinin dört gözle beklediği "Kabus" macerası sadece Tay mavi seride şimdilik. Özgür'ün hesaplamalarına göre 8- 9 ay sonra ancak okuyabileceğiz bu macerayı KM'de. Umarım lal bu muhteşem macera için bir güzellik düşünür.

Daha ayrıntılı bilgi için bkz :http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1631.msg32238.html#msg32238
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Gandalf

Alıntı : Alan Ford
Alıntı YapBazı sayılar sadece Tay'da yayınlandı maalesef. Misal ben de dahil bir çok kişinin dört gözle beklediği "Kabus" macerası sadece Tay mavi seride şimdilik. Özgür'ün hesaplamalarına göre 8- 9 ay sonra ancak okuyabileceğiz bu macerayı KM'de. Umarım lal bu muhteşem macera için bir güzellik düşünür.

Sevgili Doğa , eğer Zagorun kabus macerasını okumak istersen bende bilgisayar taramaları mevcut.
Sana mail yoluyla sıkıştırarak gönderebilirim.

darkwood

Bende İlyas nereden buldu bu ganimet sandığını "itki sandığını" diye düşünüyordum? Bir ara dükkanında Kazma Kürek Bill i görmüştüm ondan şüpheleniyordum.  :D
Darkwood Sakinleri..

hennessy

İlyas sayesinde kısa sürede çok şey topladım hele son aldığım lal conanlara gözüm gibi bakıyorum :) itkideki payı büyüktür almayacağım çizgi romanları aldım iyikide almışım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

İki benzer konu birleştirilmiştir.

Bu başlığa yeni ekleme yapmak isteyen arkadaşlar yok mu ?

drfuhrer

itki ile aldığım çizgi romanlar:yaklaşık 10.000 tl gibi bir mebla:))

dursar

conan ve buyulu ruzgar ı platform sayesinse aldım.

Gambit

Alıntı yapılan: dursar - 11 Mayıs, 2012, 13:57:02
conan ve buyulu ruzgar ı platform sayesinse aldım.

İkisi de pisman olunacak cizg romanlar degil isin iyi tarafi (tabii benm dusunceme gore)

Asil sorun itki ile alip begenmedigimiz cizgi romanlarda :)

sheRa

güneş beyin tavsiyesiyle şenlik evi cenaze evini satın aldım. içindeki edebi alıntı ve atıflar güzeldi beğendim  :)

DAMPYR

İtki ile Dylan Dog klasik seri tam takım ve Julia tam seri aldım daha ne yapayım.ama iyikide almışım diyorum.keşke Julianın devamı gelsede okusam.Ama artık hiçbir seri almıyorum çünkü devamının geleceğine inanmıyorum... :-\ ??? ::)

NIC

Beklentimi çok yüksek tuttuğum için sanırım,Wolverine Weapon X  beni hayal kırıklığına uğratmıştı