Scalped - Çizgi Düşler

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Eylül, 2011, 20:06:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Yağmur gibi yağıyor güzel haber
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Sakızlı Ohannes Paşa

Çizgi Düşler yüzümüzü güldürüyor. Yayıncılar coştu bi kere.

Nightrain

Haziran'da JBC ve Çizgi Düşler'den çizgi roman yağmuru var resmen. Büyçeyi ayarladık, bekliyoruz. ;D

panthei

çok iyi haber, beğendiğim, zevkle okuduğum serilerden birtanesi!

orkinos.engin

Aylar geldi geçti sen gelmez oldun :'(

nicholaihel

Alıntı yapılan: orkinos.engin - 06 Eylül, 2016, 20:04:38
Aylar geldi geçti sen gelmez oldun :'(

Dön gel dön gel
Alışamam yokluğuna
Dön gel dön gel
Savaşamam yokluğunla  :'(

;D

HacıGeraltEmmi

Bu durumdan dolayı çok kırgınım sayın Çizgi Düşler'e :(

tommikser

Hiç okumayan varsa bende bir şans vereyim.Eğer okumak isteseyen bir arkadaş olursa kargo ondan olmak koşulu ile ilk sayıyı hediye ediyorum.Okumak isteyen ve acele eden arkadaş varsa buradan yazsın.Bekliyorum...

memospinoz

Sırf Türkiye'de basılıyor diye Scalped ve 100 Bullets çizgi romanlarının orijinallerini almamıştım. Ama bu gidişle hiç tamamlanamayacak, öyleyse ben de orijinal setlerini alacağım beklemek yerine. Oysaki Y: The Last Man ne de güzel tamamlanmıştı. :(

Nightrain

Vertigo onay vermediği için basamiyorlarmis yeni ciltleri.

memospinoz

Benimki bir kırgınlık, kızgınlık, eleştirme vb. değil. Sadece öykünün geri kalanını merak ediyorum ve okumak istiyorum. Haliyle yarısı Türkçe yarısı İngilizce bir set istemem, o yüzden de tam set orijinal olarak edinmeyi düşünüyorum. Ha tabi bu Türkçe olarak devamı gelirse almam demek de değil, çıkarsa destek için yine alırım. Ama keşke belirli bir periyot içerisinde çıksaydı.

Vertigo, DC'ye bağlı sonuçta. Neden onay vermediklerini anlamış değilim. Injustice serisinde bir sorun yok an itibarıyla. Belirli bir satış grafiği yakalanamadığı için mi yoksa sözleşmedeki bir sorun yüzünden mi hiç bir fikrim yok. Ama yayınevi gerekli açıklamaları yaparsa en azından biz okurlar bu konuda kafamızdaki soru işaretlerinden kurtulmuş oluruz.

nocardia

Ben de ilk dört kitabı aldım ve okumak için hala bekliyorum ki yenileri çıkacak gibi bir ışık doğsun ki okumalarım yarım kalmasın. Çizgiroman okumaya çok geç başladığım için (Y: The Last Man tamamlanmıştı türkçe) Y: the last man in on kitabını birden alıp üst üste okuyup güzel keyif almıştım. Sırf bu yüzden Batman hariç (Batman hemen alıp okuyorum :) ) diğer seri kitapları alıp belirli doygunluğa ulaşmasını bekliyorum okumaya başlamak için ( Saga,  100 Bullets, Scalped, Outcast, American Vampire, Witcher, vb.)

mrex

Scalped için de 100 Bullets için de tamamlanmamak gibi bir durum söz konusu değil. İki kitabın da çevirisi hazır bekleyen ciltleri var. Ciltlerin arası açılmış olsa da serilerin ihmal edildiğini aklınızdan geçirmeyin lütfen.

Nightrain

Y Son Erkek'e çatır çatır onay veren Vertigo neden bunlara onay vermiyor anlamadım? Hikayede en son neler oldu onları unuttum.