Oğlak Teks'lere ne oldu?

Başlatan caretta, 11 Eylül, 2011, 23:20:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Ay başı çıkması gereken Teks'ler ayın 12'si oldu hâlâ çıkmadı.Anasının memesinden zamansız
kesilen bebeye döndüm!Ne oluyor bilen var mı? >:(

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 11 Eylül, 2011, 23:20:32
Ay başı çıkması gereken Teks'ler ayın 12'si oldu hâlâ çıkmadı.Anasının memesinden zamansız
kesilen bebeye döndüm!Ne oluyor bilen var mı? >:(

Kağıt sıkıntısı olabilir diye düşünüyorum.

HacıGeraltEmmi

İnşallah modaya uymazlar ve kötü günler geri dönmez inşallah :-\

a5555

Bu oğlakın yayınından anlayan varsa beri gelsin, bir bakıyorsun 4 tane çıkarıyordu, bir bakıyorsun tık yok.

Ama ilk defa bu kadar gecikme oldu, acaba bizlere bir kıyak mı (!) düşünülüyor ?

Hayra alamet değil.

tommikser

Biraz önce Oğlak yayıncılığı aradım.Normal olmayan bir gecikmeden dolayı bir sıkıntı oluştu.Yarın dağıtılacak dediler.Yayın periyodunda bir değişiklik veya yayından kalma durumu yok değil mi dedim.Öyle bir durum söz konusu değil merak etmeyin dediler.

Tex seven arkadaşlar için güzel bir haber.

Cantürk

Alıntı yapılan: gunessemerci - 12 Eylül, 2011, 13:23:06
Biraz önce Oğlak yayıncılığı aradım.Normal olmayan bir gecikmeden dolayı bir sıkıntı oluştu.Yarın dağıtılacak dediler.Yayın periyodunda bir değişiklik veya yayından kalma durumu yok değil mi dedim.Öyle bir durum söz konusu değil merak etmeyin dediler.

Tex seven arkadaşlar için güzel bir haber.

Sağolasın

Keşke bir de Dampyr'i, Efsanevi ciltleri ve Dev albümleri sorsaydın Güneş. Onları hepten unuttular.

Raşit bey gitti, Oğlak, Tex dışında bir şey çıkarmaz oldu.

tommikser

Abi seni mi kıracağım sende. Hemen aradım ve konuştum, soru bombardımanına tuttum.

Dampyr, Tex Efsanevi Albüm ve Zagor Maksi önümüzdeki ay çıkacak, fuar dönemine hepsini yetiştireceğiz dedi.

Anlayacağınız önümüzdeki aya iyi hazırlanmamız lazım ;D

a5555

Arkadaşlar farkında mısınız? Herkes fuara yakın ya da fuarda çıkaracak, ve acaip bir tutarlar çıkacak bizlere, şimdiden biriktirmeye başlayalım.. ;D

Zagorlar, altın seri tex ciltler, 1001 roman yayınları ayrıca lal'ın klasikleri...of of of yandık ki gitsin,

tommikser

Ayrıca bu ayın Tex'leri de cumartesi günü çıkacakmış.Yani arka arkaya okuma keyfi yakalayacak Tex severler.

Düzenli yayın prensibinden dolayı uzun zamandır ara verdiğim Tex,Zagor km,Martin km,Mister No km sayılarını tamamlayacağım.En güzeli bu hemde aylık düzenli evime giren çr lerim olacak.

tommikser

sevgili a5555 (ismini Kızılmaske gibi sakladığından isimsiz devam ediyorum) ben geçen yıl çok eksiğim olduğunu da göz önüne alarak diyeyim fuar ayında 500 lira civarında para harcamıştım.

Ama mükemmel bir koleksiyonum oldu.

Benden tavsiye o kadar olmasa da ona yakın bir para biriktirmeye başlayın derim ;D

a5555

Geçenlerde yazmıştım, sıkı takipçilerden bir arkadaş çıksa hesaplasa, son 7 senede kaç ç.roman çıkıp yarım kaldı.

Tutarları ne, bizde baksak, hangilerini aldık, sonra da kaç paramız gitmiş, o yarım kalanlara.

hanac

Alıntı yapılan: a5555 - 12 Eylül, 2011, 16:28:24
Geçenlerde yazmıştım,sıkı takipçilerden bir arakadaş çıksa hesaplasa,son 7 senede kaç ç.roman çıkıp yarım kaldı ,tutarları ne,bizde baksak ,hangilerini aldık,sonrada kaç paramız gitmiş, o yarım kalanlara.

Bakın aşağıda bir link var, yarım kalan çizgiromanlar diye

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1248.0.html

rumar80

Bütün olay kitap fuarı. O da olmasa....

ErenKoyunoglu

Alıntı yapılan: gunessemerci - 12 Eylül, 2011, 15:13:45
Dampyr, Tex Efsanevi Albüm ve Zagor Maksi önümüzdeki ay çıkacak, fuar dönemine hepsini yetiştireceğiz dedi.

Olay budur. İstediğim cevabı aldım.

Cantürk

Alıntı yapılan: gunessemerci - 12 Eylül, 2011, 15:13:45
Abi seni mi kıracağım sende. Hemen aradım ve konuştum, soru bombardımanına tuttum.

Anlayacağınız önümüzdeki aya iyi hazırlanmamız lazım ;D

Sağolsın sevgili Güneş.

Bundan sonra hep sana telefon ettirelim. 8)