Oğlak Teks'lere ne oldu?

Başlatan caretta, 11 Eylül, 2011, 23:20:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Oğlak Yayınları yine yaptı yapacağını ve Ocak ayı Teks'lerini yayınlamadı.Dobişko cilt alanlar için sorun yok da
düzenli seri takip edenleri bekletip fıtık etmenin alemi var mı?Şimdi Teks'ler ay sonu çıkacaksa 1 Şubat'ta tam
6 tane Teks çıkacak.Bu konuda bilgisi olanlar yazsınlar lütfen...

drfuhrer

SIRF YAYIN KALABALIĞI OLMASIN DİYE,HEM KLASİK MACERALAR HEM DE YENİ SERİ İÇİN DOBİŞKO CİLTLERİ TAKİP EDİYORUM...İNCE CİLTLER DAHA İYİ AMA EN AZINDAN YAYIN KALABALIĞINI ENGELLEMİŞ OLUYORUM.DAHA BİR SÜRÜ YAYIN VAR TAKİP ETTİĞİM;YOKSA ANAM AĞLARDI :o

HacıGeraltEmmi

Bende süper ciltleri takip ediyorum. Ama daha geç çıkmaları ve o güzelim kapaklardan mahrum oluşum nedeniyle zaman zaman kendime kızmıyor da değilim. Keşke aylık düzenli takip etseymişim dediğim çok oluyor :-\

sultanhisar

caretta

Oğlak Yayınları'na telefon ettim.Telefona çıkan bayan ne zaman çıkacağı belli değil dedi.
Daha doyurucu bilgiye sahip olanlar bizi bilgilendirsin lütfen...

Büyülü Rüzgar

hala yurtdısından gelmesını beklıyorlar gecıkmeden dolayıda uzgunler bizler gibi ama merak etmesınler mutlaka cıkacak dedıler

darkwood

Sanırım Oğlak yayınlarının 15 günlük hızına telif ve cd.leri yetiştiremediler.  ;D
Darkwood Sakinleri..

ercoktay

Arkadaşlar bu aylık Teks ve Klasik seriden inanılmaz bir şekilde kazık yiyiyoruz. Şuan her iki seri de 14 Tl üzeri fiyat ile satılıyor. Robinson'un internet sitesinden 9.80' e alabiliyorsunuz. Gelin görünki cilt halinde satılanlar da ise üzeri fiyat 24 TL. Robinsonda ise 17.50 TL'den satılıyor. Yani her kitap yaklaşık 4.375 TL'ye geliyor. Eğer bayiden ya da İdefix gibi yüzde 15% indirim ile satan yerlerden alıyorsanız acayip kazık yiyorsunuz demektir. Ben 150. sayıdan sonra almayı bıraktım. Artık cilt hallerini bekleyeceğim. Sırf kapak için de enayi durumuna düşmek istemiyorum.

Gambit

Alıntı yapılan: ercoktay - 06 Şubat, 2012, 10:27:32
Arkadaşlar bu aylık Teks ve Klasik seriden inanılmaz bir şekilde kazık yiyiyoruz. Şuan her iki seri de 14 Tl üzeri fiyat ile satılıyor. Robinson'un internet sitesinden 9.80' e alabiliyorsunuz. Gelin görünki cilt halinde satılanlar da ise üzeri fiyat 24 TL. Robinsonda ise 17.50 TL'den satılıyor. Yani her kitap yaklaşık 4.375 TL'ye geliyor. Eğer bayiden ya da İdefix gibi yüzde 15% indirim ile satan yerlerden alıyorsanız acayip kazık yiyorsunuz demektir. Ben 150. sayıdan sonra almayı bıraktım. Artık cilt hallerini bekleyeceğim. Sırf kapak için de enayi durumuna düşmek istemiyorum.

Sanirim ben de artik sadece cilt alacagim

zaten 110. sayidan sonrasi su anda yok, toplu aldigim icin beklemedeydim. Olmadi 100 ve sonrasini cilt olarak alip devam edecegim zira sacma bir fiyat farki var

BAHADIR

Bu konu üzerinde yazmak artık anlamsız olmaya başladı...112 sayfalık bir Teks için 14.00 tl üzeri fiyat bütçeleri aşan bir rakam...Bir çok kişi, ya Teks almayı bıraktı yada 4'lü ciltlere kaydı...Oğlak bir anlamda 4'lü ciltleri normal fiyat yaparak bindiği dalı kesiyor gibi...

4'lü ciltlerin de Lal'in uyguladığı gibi tek sayı üzerinden 4 ile çarpılarak fiyatlandırılmasını talep ediyoruz...O la la...Hiç olmazsa kendimizi kazık yememiş gibi hissedebiliriz...

tommikser

Şu ana kadar sayılarla gittim.Bundan sonrada değiştirmek çok içime sinmiyor.Bu fiyat politikası ile almakta akla zarar olduğuna göre benim taktiği yapabilirsiniz.Çok temiz ikinci elleri bulmaya bakın.Ben alıyorum vede şu ana kadar pek sıkıntı yaşamadım.Hemde tanesi 5 lira gibi olduğundan kazıklanmış hissine de kapılmıyor insan.

Sinan Başak

Geciken yayınlarla ilgili olarak Yayınevinin 27 dakika önceki facebook açıklaması:

Değerli okuyucularımızın ve takipçilerimizin dikkatine; Maceraperest Yayınlarıdan yayımlanan Tex Aylık ve Altın Tex sayıları hakkında forumlarda yazılan tarafımızca açıklama yapılmamış bilgilendirme yazılarına lütfen itibar etmeyniz.Baskı tarihleri hakkında buradan bilgilendirilendirileceksiniz.İlginiz için teşekkür ederiz.

s.b

İtibar etmeyin de ne demekmiş? Tex'in okuyuculara tanıtımı için özet çıkarıp yazmaktan gözlerimin feri gitti be! Yayınları hakkında bilgiler verdiğimizde de kimse bize itibar etmesin o zaman.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Kısaca "Forumlarla muhattap olmayınız" demişler.  :)

Zaten birçok yayıncıya göre forumlar derhal kapatılmalı.

Tartışma ortamına gerek yok, alın geçin neyi tartışıyorsunuz.

yalcinerol345

Alıntı yapılan: s.b - 08 Şubat, 2012, 18:01:59
İtibar etmeyin de ne demekmiş? Tex'in okuyuculara tanıtımı için özet çıkarıp yazmaktan gözlerimin feri gitti be! Yayınları hakkında bilgiler verdiğimizde de kimse bize itibar etmesin o zaman.
Alıntı yapılan: hanac - 08 Şubat, 2012, 18:05:47
Kısaca "Forumlarla muhattap olmayınız" demişler.  :)

Zaten birçok yayıncıya göre forumlar derhal kapatılmalı.

Tartışma ortamına gerek yok, alın geçin neyi tartışıyorsunuz.

Sanırım burada bir yanlış anlaşılma var.Şöyle ki;Bir forumda Oğlak Teks'lerin telif sorunları sebebiyle artık çıkmayacağının yazılması üzerine o forumda baya bir tartışma çıktı.Yayınevinin kastının o forumda yazılanlar olduğunu sanıyorum.