RED KİT-YKY YAYINLARI-TOPLU ALBÜMLER

Başlatan Büyülü Rüzgar, 05 Ağustos, 2011, 20:52:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OZAN BALIM

Red Kit serisi ilk sayılardan itibaren tekrar basım yapıyor, http://alisveris.yapikredi.com.tr/ 'de eksik 7-8 sayı görünüyor, onlar da zaman içerisinde basılır. Toplu albümler 3. cilt sitede satışta. İdefix veya d&r alışverişlerinde stokta görünmeyen sayıları http://alisveris.yapikredi.com.tr/ 'den kontrol etmenizi öneririm. Çizgi roman satış noktalarından da kitabı görerek ve seçerek aşağı yukarı aynı indirimle alabilirsiniz, tercih sizin tabii ki.

http://alisveris.yapikredi.com.tr/tanim.asp?sid=OKBUEUEKVK2TFRFU3ACW&op=ekle

xmenac

Teşekkür ederim Ozan Bey, tekrar basımların olması çok iyi bir haber.

rumar80

Yapı Kredi Red Kit'i orjinal boyutunda ama kronolojik sıraya uyumadan bastı.
Toplu albümler ise daha küçük ebatta ama kronolojik sıra ile yayınlanan özel bir seri. Aynısını Tenten için de görmüştüm. Bir ciltte üç sayı var.
Ben 80 sayılık orjinal boyuttaki seti tamamladım. Sonra internetten kronolojik sırayı kontrol ederek elindekileri sıraladım.
Seçim sizlerin.

nicholaihel

Bende bu ara Red Kit işine mi girsem diye düşünüyorum. Aynı kararsızlıklara sahibim. Müstakil baskıları mı kovalasam, toplu ciltlere mi yönelsem?

Bir de hem müstakil hem de ciltler için seri sonlandı mı? Toplamda (ikisi içinde ayrı ayrı) kaç parçadan oluşuyor acaba?

rumar80

Müstakil bitti.
  Kutu kutu satıyorlardı.

nicholaihel

rumar80

YKY 10'lu kutular halinde Red Kit'leri satıyordu. Ondan bahsetmek istemiştim

nicholaihel

Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Ağustos, 2015, 14:57:15
  YKY 10'lu kutular halinde Red Kit'leri satıyordu. Ondan bahsetmek istemiştim

Kendi doğrudan satış dükkanlarında mı var kutulu onlu halde?

rumar80

Ben oradan almıştım. Ama Kadıköy'de de görmüştüm.

nicholaihel

Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Ağustos, 2015, 15:01:34
  Ben oradan almıştım. Ama Kadıköy'de de görmüştüm.

Teşekkür ettim. İstanbul'da değilim. İnternetten alıyorum. Bir yandan büyük baskı tahrik ediyor, diğer yandan Red Kit'e başlamaya geç kaldık, albüm toplamak daha kolay gibi. Tam bir muamma  ??? :)

HacıGeraltEmmi

Orjinal albümler daha iyi. Ama toplu albümler de hem orjinal yayın sırası olması hem de sert kapaklı olması sebebiyle tercih edilebilir.
Kutular ayrı olarak satılıyor.

rumar80

Benim gibi yap. Orjinal albümleri al. Internetten siralamayi bul. Ona göre sırala.
Red kit'te de Asteriks ' te de böyle yaptım

gamlıbaykuş

20. SÜVARİ ALAYI

Chayenne Kabilesi ve Birleşik Devletler arasında imzalanan barış antlaşması bölgede huzuru getirmiş lakin her zaman olduğu gibi bu durumdan da rahatsız olan birileri çıkmıştır. Barışı bozmaya çalışan kaçak bir asker, Chayenne lideri Sarı Köpek'i de kandırmış ve kendini kızılderililerin yanında göstermiştir. Bundan sonra bölgenin askeri kuvveti olan 20. Süvari Alayına çok iş düşmektedir. Red Kit de kaleye rehber olarak katılınca macera tam gaz devam eder.

Eğlenceli ve naif  bir macera idi. Kale komutanına ve sürekli verdiği ceza sahnelerine çok güldüm. Toplu Albüm 9. cilt de yer alan bu macerayı okumadıysanız daha; çok beklemeyin derim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

"İstemem,eksik olsun.."