RED KİT-YKY YAYINLARI-TOPLU ALBÜMLER

Başlatan Büyülü Rüzgar, 05 Ağustos, 2011, 20:52:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 28 Mart, 2013, 00:40:46
Red Kit toplu albümler 7.okurken aklıma geldi çizgi romanlarda sigara yasak değil mi? eee Red Kit fosur fosur içiyor :)

Bir süre sonra bırakacak ve çalı çiğnemeye başlayacak. Bu da karın ağrısı ve diğer sorunları getirecek.  ;)

hennessy

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 28 Mart, 2013, 01:42:34
Aman abi dur, eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme boşver :)

Hayır sigara içmek yasak değilse Mister No neden sigaraya yasaklandı. YKY kapağına taşıyabiliyorsa sigarayı Mister No da iptal edilmeyebilirmiş.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 28 Mart, 2013, 08:55:42
Hayır sigara içmek yasak değilse Mister No neden sigaraya yasaklandı. YKY kapağına taşıyabiliyorsa sigarayı Mister No da iptal edilmeyebilirmiş.

Aşağıdaki başlıkta epey tartışmıştık.

LAL kendi kendine karar aldı ve sigarayı yasakladı.

Sonra tekrar vazgeçti, aynı dönem çıkan çr ların hiçbirinde bu yasaklama yapılmadı.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1078.0.html

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Mart, 2013, 08:26:23

Bir süre sonra bırakacak ve çalı çiğnemeye başlayacak. Bu da karın ağrısı ve diğer sorunları getirecek.  ;)
Dediğin doğru bir süre sonra ağzında sigara değil çalı ile çizilmeye başlanıyor.o sayılardan henüz yayınlanmadı sanırım.Eskiden çıkan öyle bir çok çizimi var.Red Kitin... ::) ??? :o

rumar80

Yayınlanmaz mı? Aylık seri zaten karışık yayınlandığı için arada çalılılar da var

tommikser

Redkit toplu albüm 8'i keyifle okuduğumu söyleyebilirim.Redkit için ne denebilir ki?Daltonlar süperdi Rintin efsaneydi.Diyecek bir şey bulamıyorum.Sert kapaklı bu baskısı çok hoşuma gidiyor.Okuma kalitesi çok güzel.

DAMPYR

Evet birde şu toplu albümleri daha sık aralıklarla yayınlasalar.daha keyifli olacağı kanısındayım... 8) ::) :D

Smh Ozbln

Red Kit toplu albümleri toplamda kaç adette biticek? YKY  bunun hakkına bişey dedi mi? Başlıyacağım fakat Red Kit çok sayısı olan bir çizgi roman hepsini takip edemem ben.

lemazmatik

Alıntı yapılan: Smh Ozbln - 31 Ağustos, 2013, 01:26:38
Red Kit toplu albümleri toplamda kaç adette biticek? YKY  bunun hakkına bişey dedi mi? Başlıyacağım fakat Red Kit çok sayısı olan bir çizgi roman hepsini takip edemem ben.

26. Daha da artabilir bu sayı.

connyapku

Toplam 26 cilt olacak. Toplu albumleri takip etmen daha kolay olur  ;).

Smh Ozbln

26. Cilt mi? 30.Cilt'den fazla çıkar mı? Ona göre başlayınca almak zorunda kalırım ben.

s.b

26 cildi alan 30 uda alır. Red Kit okumak eylencelidir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

9 ncu sayıdan haber yokmu? Bir önceki sayı çıkalı 7 ay oldu.

DAMPYR

Sanırım ince sayıları bitirme peşindeler ama 9. sayıda yakında çıkar herhalde... ::) ??? :D

darkwood

Bu seriyi çok ağırdan alıyorlar, bir parça daha yayını hızlanırlarsa çok iyi olacak.  :P
Darkwood Sakinleri..