Death Note - Akılçelen (12 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan yalcinerol345, 08 Ekim, 2011, 21:12:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Bir solukta 4.kitap bitti iki kira buluştu sevgili oldu ve...................savaş başladı kim kazanacak güzel bir yerde kestiler bekle dur şimdi :) çok iyi bir seri ile karşı karşıyayız
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

lemazmatik

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Kasım, 2011, 22:26:14
çok iyi bir seri ile karşı karşıyayız

Keşke sonuna kadar devam edebilseydi o iyilik :(

s.b

1. ve 2. sayıyı okudum. Manyak bir şey bu Death Note.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Alıntı yapılan: s.b - 26 Kasım, 2011, 09:15:52
1. ve 2. sayıyı okudum. Manyak bir şey bu Death Note.

abi hele sen 3.kitabı gör :)

tommikser

Yaaaa nasıl ama Murat abi seni iyi ki itkilemişim.Şimdi sorum her ay bunun çıkmasını nasıl bekleyeceğiz?

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: gunessemerci - 26 Kasım, 2011, 11:06:27
Şimdi sorum her ay bunun çıkmasını nasıl bekleyeceğiz?

Ayda bir çıkarsınlar razıyım. Ya diğerlerine uyarlarsa nasıl bekleriz? Şimdi batıl inançlı bir eylemde bulunarak; mıç mıç diyerek kulağımı çekiyor ve üç kez tahtaya tıklıyorum. ;D

hanac

Bu kadar itkiden sonra bende bugün gidip 4 sayıyı da satın aldım.

En kısa sürede okuyacağım.

pearl jam

İlk 3 sayıyı iki gecede bitirdim, son zamanlarda okuduğum en sürükleyici çizgi roman

hennessy

Facebook sitesinde gördüm Kapak hazır, onay alındı... Özetle Death Note / Ölüm Defteri 5. cilt çok yakında elinizde olacak. :)

[IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5969/33735131721055829082417.jpg[/img]

s.b

3. ve 4. kitapları da dün okudum. İnanın kendime hakim olamadan okuyorum. İhtiyaç molası bile veremiyorum. Yok böyle bir şey. Manga diye hafife almıştım ama yanıldığımı görmekten dolayı memnunum.
5. SAYIYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Beni de bayağı bir sardı bu Death Note... 16 kitaplık Dragon Ball, 1 kitaplık Naruto ve bu ikisine göre çok daha beğenerek okuduğum Türlerin Kökeni ve Yengeç Gemisi ve müthiş bulduğum Gon kadarlık sınırlı manga deneyimimle, şüpheyle yaklaştığım bu albümler mangayı benim için birkaç kademe yukarı çekti...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Death Note'un 1. sayısı 2. baskıyı yapmış bile. Bu kadar ilgi gördüğüne göre yakında onlarca manganın çevremizi sarması olasıdır...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Nicelikten çok nitelik önemli olmalı sevgili Özgür.

omega red

Alıntı yapılan: pizagor - 30 Kasım, 2011, 12:45:37
Death Note'un 1. sayısı 2. baskıyı yapmış bile. Bu kadar ilgi gördüğüne göre yakında onlarca manganın çevremizi sarması olasıdır...

gereklişeylere örnek olur umarım.

BAHADIR

Bu 2. baskı olayları çok iyi irdelenmeli...Tamam Türkiye de belki klasik çizgiroman okurundan çok boncuk göz (bkz. mersan0) okuru var ama, 2. baskılardan ziyade ilk baskı acaba kaç adet yapılmış...250...500...1000...? ? ?

Eğer normalde olduğu gibi 3000-5000-10.000 gibi rakamlarda bir ilk baskı söz konusuysa helal olsun demekten başka yapacak bir şey yok...

Velakin Umar bey'in dediği gibi Mangalar konusunda sayısal veriler ne kadar yüksek olsa da, forumda ne kadar itki söz konusu olsa da nitelik açısından bakıldığında bana zor manga okutursunuz. (Yalınayak Gen'i tenzih ederim. )Belki bir gün...Kimbilir...(O da hediye edilirse... ;D )